Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A karbi meg simán tudhatja a normát.
Mai napig fáj a szívem egy idehaza forgalmazott kis motorkáért, Qlink ss125 néven ment, Honda Xl125 léghűtéses, 5 sebességes motorral. Az utolsó szállítmányokat 195 ezer forintért lehetett megvenni 0 km-esen és úgy hallottam, hogy 40-50 ezer km-ig követték nyomon őket és néhány izzó kiégésen, fesszab elfüstölésen kívül semmi bajuk nem volt. Kis szaladgálós motornak pont jó lett volna.
Én egészen más problémát látok: szerintem ezeket így ahogy vannak (karburátoros motor, stb.) az EU-n belül teljesen reménytelen forgalomba helyezni. De akkor mi a fenének árulják?
Nincsenek is annyira szörnyen túlárazva.
Kérdés, hogy mi jön meg rá, no meg az a fránya tartósság.
Az még rendben is lenne, na de ennyire??!
Na, kis szeretne szép új motort bagóért?

https://moto-lux.com.ua/hu/mot...
A Prosectura jelenlegi munkásságát nem ismertem (egy-két régi számukat hallottam csak eddig, azt hittem rég kimúltak...), de vettem a fáradságot és rágugliztam! Megérte!
Aggódom, hogy ilyen dalokat ismersz.
Ne csak célozgass, hanem linkelj bátran!

http://youtu.be/lqpFj9OiwzA
Ha a gyerkőc rákap annak az ízére, hogy az értelem és intelligencia, a jó modor a mai világban különleges és értékes, akkor így van, igény fog benne kialakulni rá, onnantól nyert ügy.
Barátok apróságain látom a jó nevelés kritikus fontosságát. Talán majd egyszer én is fogom gyakorolni.
Igen igazad van, a normalitás felé terelgetjük és szerencsére igénye is erre van,csak szörnyű látni ,hogy a szemét az érték és mennyien zabálják!
Ez a jelen világ rendje, mindenhol, ezt el kell engedni és a drága kislányod megóvni, hogy ilyen szemét ne juthasson el hozzá, mást nem tudsz tenni, mert a törvény a kisembert köti a legjobban. Talán lecseng ez is, vagy nem lesz nézettsége és megszűnik.
Bár ha a Fásy-mulatóból indulok ki, minden szirszarra van igény.
Melyik része? Írtam hogy a mostaniak bírják, mert egy normális tömítés anyag bírja, de nekem volt olyan hogy takony lett belőle.
Miniszterelnök is van ilyen, az jobb?
Annál sajnos sokkal több!
Kor és kórképe a mai véleményformáló médiahatalomnak!
Egy tetves, cigánybűnöző sztár lehet ma Magyarországon,számomra ez kicsit sem vicces.
Pl. téged.
Csak egy ostoba adócsaló futóbolond, elég ha nevetek rajta, kinyírni nem akarom. Ha "eltűnne" keresnének másik vicces, izzadó, beszédhibás idiótát a helyére.
Én ezzel a retekkel 5 percet egy üres szobában
Pofa be!
Viszont a fékfolyadék nem olaj,tehát nem ken.
Ez kb ugyanaz a vízlapátolás meint mikor az egyik gixxeres srác olajcserekor leengedte az olajat majd beindította hogy mind kicsorogjon szó szerint.
És nem értette miért hülyézi le mindenki.
Azért bekérnék egy olyat, hogy sebestyén balázs kamerába fingását és orrtúrását kérném leadni + a Prosectura - Sziamia, mi a baj című számát.
Van 2. 3. Resze ennek. 3. reszben egy napra beleteszi egy tomítest fekolajba. Nem kemenyedik, nem dagad de meg csak nem is fog tole a gumitomites. Erdekes nem de?