Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hááát...azért 5 kilóból annyira faszára ne számítsunk...
Mondom az ötszázasok közül gyári állapotában csak a lenézett GS500 fér bele, a többi erősebb.
Igazából nem tudom, a lényeg. hogy ne kucorogjak vénségemre, jó amiket a többiek írtak, a GS, ER-5, CB500, de ha találnék valami nagyobbat ennyiért akkor inkább arra hajlanék.
Ja akkor lesz apának egy keményebb gép, és a kislánynak egy 500-as cucc?
Tenni kell egy 80 ezer forintos kategória bővítést A korlátlanra és lehet válogatni a fasza motorokból.
Azt is, magamnak nem kell A2, de a lányomnak igen, két gépet vennénk.
A2 jogsival vezethető gépet keresett még az előbb: abban még a Kawa ER5 sem fér bele!
Annyiért felejtsd el az 1000-eseket, mert csak pénztemetőket találsz. Mit keresel amúgy, milyen felhasználásra?
Csak nem 5 kilóért....
Az nem 5 kiló legfeljebb a régi sv, de azzal volt bajom bőven.
Miért ne javítanád meg? Amúgy a Falco hasalós nagyon! Ha ilyen kaliber kell, akkor Rst Mille Futura, vagy Tuono bármelyik szériája. A Tuono-ban találsz tüzet és karaktert, ne félj!
Na ja, gondoltam, hogy eladom a házat és valami igazi állat gépet veszek és elmotorozom a maradékot, de az asszony erősen tiltakozik....nem értem a nőket, Ini segíts!!4!
ami jo lenne nem 5 kilo.
egy sv vagy dl?
Ellenben láttam egy Falco-t (mondjuk pár napja mintha levették volna a hirdetést) és az tetszik, de olyan mint a gts, ha valami baja lenne soha nem javítom meg.
Kis pénz...kis foci!
Karakter kell olcsón? Ducati Monster 620 i.e. játszik?
Nem nagyon tetszik, az enduro vonal nem fogott meg, valami túra történet kéne. ....persze amíg nincs meg a jószág addig bármi lehet...
Ezekkel is mind szemezgetek, de a fene tudja, egyiknek sincs karaktere, vazz nézem a gts-t is nagyon tetszik, de nem merem mert ha lezúzom az elejét megy az egész a kukába.
https://support.apple.com/hu-hu/HT204095
Téma lezárva...
Ásd bele magad picit jobban a témába,mert nem vagy képben. ...
Hoppá! Kawasaki Kle 500-at hirdet egy jó barátom! Már 3 éve nála van, nagyon rendbe szedte a gépet, ha érdekel adok telszámot.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kle_500/kawasaki_kle_500-14278347

asszem er5 blokk.
Örökké nem fogják a mostani és pár évvel ezelőtti árukat tartani. Megveszi 60 ezer km-rel mondjuk 15 évesen és eladja 75 ezer km-rel 18 évesen, be is cseszne, ha ugyan annyit kérhetne érte.
kle500 kawasaki. ket henger,enduroszeruseg,kenyelmesnek nez ki.
neznek mobile.de-t.
Kawasaki ER5...
Kinyírhatatlan egy valami...
Miért nem nézel neki egy GS500-at? Az könnyen terelgethető, jó indulatú vas, és egy-két év múlva ugyanannyiért el is fogod tudni adni...