Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ingyen szállás sör és pina
az se baj ha negyedrészt cigó
Ha kell valami Debiben szólj bátran...ha tudok segítek
Nyugtával - vagy ÁFÁ-s számlával - dicsérjük a napot.
Remélem, hogy a sz@r derekam bírni fogja....
Elismerésem!
Macska van: egy szőrös, pisaszagú rettenet (Márton kan'd Úr!)
Tehát mutti airbnb-zik, és mennyibe lesz?
macska es babetta van?
Aha, anyámnál alszom - szombaton egy Zemplén-karika (vissza Debrecenbe), majd vasárnap délelőtt a legrövidebb úton (a 4-esen) haza. Ez a terv.
Debrecenben lesz szállás?
Holnapi menü:
Akkor esni fog, bakker! Várj vele vasárnap estig, lécci!
talan le is mosom.
ja,a hetvegen osszerakom.
Majd megyek egy kört a vizsga után.
a csotany 600 f em is meglepo de kenyelmes,ez a legjobb tulajdonsaga.
ER-5-ből láttam 1-2 ígéretes példányt, még agyalok, hátha van valakinek még jó ötlete esetleg eladó gépe, ezért is írtam ide ki mert így esetleg felbukkan olyan is aki eladná bármilyen gépét ami érdekelne.
Pár 500-as sor2-est vezettem, eltekintve a számadatoktól hangulatosabban voltak, mint az Xj600 Divi. Valahogy azoknak kevésbé irritáló a hangja nagyobb tempóval utazva.
Így van olyan csak hát ahogy Atis írta kis pénz kis foci, egy 500-asnál azért jobb általában.
A 600-as Divi nem annyira rossz? Azon tanultam a vizsgára, eskü ingyen sem kéne az a motor...bóját kerülgetni első osztályú, de amint rendes motorozásra kerül sor valami nagyon hiányzik belőle. Bömböl a motorja 4-5 ezres fordulaton is, nem jön a tűz, szélvédelem semmi, olyan semmilyen motornak tűnt.
Nekem 5 haverom ilyennel motorozik. Minden évben Horvátba,Montenegróba mennek túrázni. Én is kipróbáltam,szerintem abban az árban az egyik legjobb választás. A legenda ennyit megér még ma is
Ez tény ezért nézem a diviket mert azoknak eléggé lent van az áruk igaz többnyire 600-asak, de volt régebben és nem annyira rosszak, tény, hogy kategóriájában a leggyengébbek mondjuk nem is baj mert legalább a futóművük is szar.
CBR 900 RR...az nem hasalós és erős is...kormánymagasítóval kifejezetten kényelmes. Megbízható és fillérek hozzá minden.
Annyiért nem, az tuti. Lekotlott, rommá hajtott 1000-esek vannak annyiért.
A "kislány" nagy eséllyel idősebb nálad bár nem tudom mennyi idős vagy. ....csak nem akar újra vizsgázni és neki elég az A2 is.