Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alapvetően kényelmes, nem izgat teljesítmény meg ilyesmik csak a kényelem, a diviket nézegetem mert ennyiért abból lehet használhatót kapni, no meg Anitának nézek A2-vel vezethető valamit ami nem csoppi mert az is cserélődne.
Sok idő...kb 2 perc...
en mondtam.
natgy,modern,olcso mifele?
Mert gondolom a laptop nem almás?
Hááát nem tudom, jó helyen írtam ilyesmiről? ...aztat hát, elkapott a vágy, de ennyit szánnék rá legfeljebb, megbántam, hogy eladtam az sv-t.
Amugy ne hagyd,mi kene es megszakertjuk,mindenhez ertunk.
motort?
miért kellene egy program ahhoz hogy elérjem a saját telefonom tárhelyét a saját laptopomról?????
semmi nem kell bekapcsolod és megy
mail csak a mailhoz meg a többi google dologhoz kell
anyámnak nincs címe mégis basztatja a telefont
ellenben egy apple id létrehozása nem kevés idő és macera
Áruld már el légyszíves milyen programot használsz ehhez a művelethez.
Soha nem írtam hogy szar...mellé beszéltek.
Ti érveket hoztok a droid mellet,én meg az Apple mellett...ennyi.
a szinkronizálás nem egészen fasza
pl nekem 3 képre van szükségem a telefonból, madzag be vagy wifi vagy bármi és átmásolom
na ilyen nincs
Te miről beszélsz ?
Nem kell az androidhoz mail cím meg semmi...? Az szép lenne...
Motor....érdemes egyáltalán 5 kiló körül bármilyen gépet megvenni? ...keresek keresek, de valahogy nem találok olyat ami kellene is. ....vagy hagyjam a fenébe az egészet....
szerintem se szar az android
inkább az a gáz hogy ha olyan piszkálja a ki béna, vagy szántszándékkal szopatja a felhasználót
ennyi erővel a windóz is szar mert ugye avval van a legtöbb gond, mégsem használ linukszot pár kockán kívül senki
pedig az olyan biztonságos mint búvárruhában dugni
Az összekötés is szinkronizálás....
Hangfalam almás...fülesem is...órám is...tablet is...teló is...asztali gépet nem használok. Elég melóban...
Nem nagy befektetés ha megbízható minőséget akar az ember.
ez az adat dolog olyan hogy nem tudod ellenőrizni, mondani bárki mondhat bármit
amúgy az androidnál nem is kell semmi adat hogy tudd használni.....és ez nem mondható el az ájfónról
teljesen jo az alap.
most atallitottam teljes kepernyos modra,erdekes de jobb mint a home,vissza,alkalmazasvalaszto gombok helyett ujjhuzassal kell iranyitani.
meg dupla koppal feleleszteni.
Azért olvasom mert ez az egyetlen médiafelület ami nem PC.
Amúgy vannak jó cikkek is.
Ha az alap nem stabil,baszhatják a gyári fejlesztésüket.
Jaaahhh...meg az Apple nem ad ki adatokat a felhasználóikról. Azért ezt nem lehet elmondani a droidról
azért a gyári-gyártói romok nem szarok, az alap android de a többi saját fejlesztés
ennyi erővel az összes oprendszer egy-két tőről fakad
őszintén
egy átlagos dolgozó embernek még ha jobban is keres kinek van pénze egy komplett almás rendszerre?
mert ugye a telefont még csak kiizzadja az ember, egy hoki 300 ezeres játék mekkbúk laptopot is de az asztali gép az iszonyat árban van
és ne szinkronizáljon hanem ha akarom összekötöm őket és azt másolok amit én akarok és akkor amikor én akarok.....
Soha sem lesz ugyanolyan...mert nyílt forráskódú és nincs optimalizálva tökéletesen ....csak egy pár.
nem furi,ez a mimikri.
becserkeszik majd lecsapnak ra.