Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A többivel kevesebb a baj! De semmi gond nem lett volna ha előtte irányjelez balra , és azután fordul balra!! Ilyen egyszerű?? Vagy nem jól tudom??!
Annyira nem vagyok szomjas!
Megálltam, és megkérdeztem, hogy : a visszapillantót miért nem nézi?? Elnézést kért! Ennyi.
Amikor megfogod a pöcsödet és kicsavarod belőle az utolsó cseppeket is, na az is egy perisztaltikus mozgás
Csak a zsiráfot nem kell fojtogatni, hanem a nyelőcsövében lévő izmok reflexből megoldják, egyre magasabbra emelve a korty vizet.
Egyébként minden emlősnél működik ez. Ha nem nyeled félre az elején akkor tudsz fejjel lefelé inni (egyedül ne próbáld ki)

Figyelni kell. Ezt amúgy nem értem. Mindig a cigányok forgolódnak az úton?
"perisztaltikus mozgás" Meg tebeléd is!
perisztaltikus mozgás
a róka meg az antiperisztaltikus mozgás
Érdekes lenne, az, hogy a zsiráf amikor iszik, az neki belül hogy történik felmegy a víz két méter magasra és nem folyik vissza??!!?
Ha én tudós volnék, mindig olyan okos tanulmányt készitenék, amilyet olvasni szeretnének, meg amit busásan megfizetnek. Ezzel biztosan más is így van.
Ez is csak akkor igaz, ha a német autógyártók által szponzorált kutatásról van szó
Bár lehet a németek tényleg ennyire el vannak maradva a gyártástechnológiával.
az ilyen villanyos ellenes cikkekben az egy nagy hiba hogy senki sem gondol előre
mert ugye fasza dolog a földgáz üzem, de nem fenntartható mert egyszer elfogy az a földgáz, mint ahogy a kőolaj is
a szél-víz-nap energia meg mindig lesz, szóval ezekkel kellene valamit kezdeni
mert mi még elvagyunk, most van kőolaj-földgáz szarásig, de vége lesz egyszer, szaporodunk mint a nyulak így még gyorsabban vége lesz mint gondoljuk
és tuti hogy a dédunokáink majd szidják a hülye fejünket, mert mi még tehetnénk valamit de leszarja mindenki, köztük én is....
Lord Kelvin amúgy a zsiráf rajzára mondta hogy "márpedig ilyen állat nincs"
És valójában ezt szokás a vaskalaposság példájának felhozni, de abban a korban élte virágkorát a szűz területek, új állatfajok felfedezése, és elég sok hamisítvány is volt a népszerűség szerzés miatt, szóval jogos volt Lord Kelvin szkeptikussága egy olyan állatfajról ami látszólag ellentmond a biológiai és fizikai realitásoknak, és csak mostanában kezdjük megérteni mégis hogy tud működni.
Szép napos jó reggelt Motorostársak! Fúj, tombol a szél a Dunántúlon ! Reflektorral mentem, ennek ellenére elém fordult az úton egy birka aki nem az idén barnult le ! Még szerencse, hogy satufékkel meg tudtam állni, és nem mentem neki mint a nem sokkal régebben itt a fórumon cikkeztek róla!! lehetett jó estben 25 éves! És úgy gondolta , hogy ő ott megfordul! Az édesanyja fiatalkori foglalkozását most nem akarom emlegetni!! Szerencsére meg tudtam állni időben!Azt meg sem említem, hogy lakott területen a faluban úgy előztek meg, hogy majdnem leszálltam a motorról! mindenki az utakon van , és még a hülyék is kirajzottak!
Le kell takarni a rendszámot ha nem akarsz fizetni.
Jó sok mellébeszélés, és még több tárgyi tévedés, amivel racionalizálja az elképzeléseit.
De semmi gond, rájöttem nem kell nekem meggyőzni mindenkit. Elvégre okostelefonja sem mindenkinek van a mai napig, mert a Microsoft megmondta hogy ennek nincs jövője
Úgyhogy ott is érdemes lassítani ahol nem írja, hogy radar controll
nekem most jött egy novemberi dátumozású, de szerencsére csak 1 karakterhiba volt, ezerötér kijavították, m7 velencei szakaszról küldték, a nusz-nál kérdeztem h mért csak most, asztmonta a hölgy , van h két évig is eltart a feldolgozás, addig kell a bizonylatot is őrizni
Sőt a ematrica olvasok is mernek sebességet de csak technikailag, nem büntetnek (még)..... de ga a rendőrség kikéri, felhasználhatják.... elölről oldalról és hátulról is vesznek....
Tavaly voltam pesten motorral lejárt matricával. Elnéztem. Semmi nem jött. Régebben mig nem volt d1m sose vettem.
De azota változhatott a rendszer.
No meg kolléga nagy okosan az első rendszámot levette mikor a nulláson végigment mondván, hogy jó ez így, hát nem volt jó, a hátsót fent hagyta és meg is kapta a csekket.
Nem... az autópályán mindkét irányban olvas
Igy igaz. Viszont minden kamerája elöre néz. Az autokon lévö szintén.
Bizony.....
Pontosan így volt, oda és vissza is megkaptam a csekket.