Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó reggelt!
De gáz.
Van baj, bőven
kettővel alattad...
Ne már!
Melyik az?
Nem semmi hogy van a ratyedlinek másik nickje.
Esetleg az is megoldás lehetne,ha az útra figyelné a sok paraszt,és nem a kurva telefont nyomkodná!!
Ez a hivatás legborzasztóbb része.
Hát komoly volt.
Legszörnyűbb a 4 éve gyerek.
Helikoptert kellett hívni hozzá.
Húúú bakker!
Úgyhogy ezt inkább megfordítanám....
Ezt nem kell javítani.... nem japán ez
Szardínián? A reggelimen?
akinek bmvje van az ne jöjjön nekem ide sirni
Akinek van pénze a javíttatására az csóringer nem lehet
A BMW ma mar az olcsó motorok köze tartozik.... szinte az összes egy kategóriás japán drágább.... 3000 Ft-ért meg soha nem tankoltam.... max 2000
Na jolvan, mostakkor melyik narrativa a tuti? Abmw.-sek teli vannak loveval vagy 3000-e tankod meg öcsém?
Ti vagytok a jól menő vállalkozók... én csak egy kis alkalmazott vagyok.... ha tele lennék zsével, mint ti, csak motorznék egész nap Szardínián
Volt 10 éve két alkalmazottam akik sittesek voltak, nem voltak nagyok, de szálkásak és nem féltek a balhétól sőt és azok is ezt mondták, ha nagy a másik akkor mögé kerülve egy gyors vesés és rögtön egy magasságba lesz a fejük amúgy nekem nem volt velük semmi bajom hanem inkább segítettek párszor és az előítéleteimtől ellentétben ők loptak meg legkevésbé az évek alatt vagy csak olyan jól csinálták, hogy nem vettem észre.
Dudod tsanyi ez sosem számított, ki mekkora. Nem a magasság vagy testsúly egy értékmérő. Még csak az sem, hogy fizikailag erősebb e egyik a másiktól
Egy fizikailag fele olyan erős szarrá tud verni egy mamlaszt. Még aki nem mamlasz azt is ha van hozzá vére és tudja mit kell tenni.
általába nem vagy nagyon kevés videót nézek meg, de ez valóban egy összeszedett, szépen válogatot minőségi 3 perc
Feri mekkora? Mert ha véletlenül mégis egyeznek akkor nem biztos, hogy jól jársz mert Zoltán kissé mintha nagyobb lenne nálad.
Azt kihagytad, hogy ferit mindjárt tökönrúgom, ha kiderül, hogy ő zotya
Talán vitatkoztak vagy csak simán túl gyorsan jött ki a pihenőbe, nem láttam féknyomot, de lehet, hogy csak nem vettem észre.
Természetesen
Röviden összefoglalnám: faszt Szted itt enne a fene a fórumon?