Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen igazán jó orsó van rajta? 20 év peca után nekem az Okuma, Ryobi, Trabucco márkák váltak be. Botot meg valóban bármelyik cég tud csinálni, az nem nagy művészet. A botra azt hittem, hogy EuroStar D-Max Fuegos, annak is pont ilyen a dizájnja.
Hát te mire gondolsz baszod? Te raknál a fiadnak egy zsák sót néhány liter fürdő vizébe
Az már olyan sűrű lehetett, hogy fel sem oldódott szerintem rendesen Dobálta őket a felszinre. Gondolhatod abból nyelni egy kortyot ami 50-szer töményebb a sós tengernél
Alapvetően nem drágák már a jó minőségű botok. Ez kb. 15 pénz volt egy shimano 500 grammos csónakos harcsázóbot. Az órsókkal más a helyzet. Lehet kapni azt is szaré-hugyé, de ha igazán jót akarsz azt meg kell fizetni Ezen egy igazán jó orsó van
"Ki akartad nyírni a fattyút?"

Sírok bazzeg, ilyen dumát, 2 perce ezen röhögök!
Több mint 50 kg sót egy kutya huggyozóba?
Ki akartad nyírni a fattyút?
Pedig így van
Ezek állatok!
ha tett bele elég sok sót elvan a víz magában
sok éve volt a gyereknek egy 4.5 méteres puhafalú medencéje egyszer meg lett engedve vízzel tettem bele valami bazi sok sót(nem emlékszem de 50 kiló felett jóval lehet volt 100 is) heti 1x meg lett hypózva és kurva jól elvolt
szűrő volt mert örökké ki-be mászkáltak és telihordták sárral, hiába tettem elé ponyvát meg egy vödröt lábat mosni
amikor már hidegebb volt letisztult a víz és forgató nélkül is szép tiszta volt hetekig
szerencsére akkor még a vasútnál dolgoztam aztán a só ingyen volt mert vagonszám hozták aztán hegyekben szórták szanaszét
olvastam hogy a sózás faszább mint a többi vízkezelő aztán tettünk egy próbát, haver vakarózik minden nyilvános fürdőben de bírta a bőre a sós vizet
Látom az 5000 forintos harcsázó bottal is lehet harcsát fogni, holott mindenhol 40.000-es botokat látok másoknál.
imitálom a pecát de szoktam
Ez a leg formásabb róla eddig
nem volt veszélyes lassan ment mindenki,meg meg is álltak Meg nyert legalább 50 métert ezzel a manőverrel
Majd amikor kijut az országútra azt hasonlóan ismeri a kreszt 90-100-nál, meglátjuk kéri megússza-e?
én meg bálát hordtam egész héten. mondjuk ma nem de akkor is majdnem egy hét volt
aztán az mtz alatt nem sok hűs hab volt és mégis bírtam
a régi melóhely megedzett ott ilyen 40-42 fok volt a nyári átlag

majdnem elmentem egy céghez jelentkezi, összefutottam egy ismerőssel, aztán mesélte milyen fasza cég ez
volt egy gyűlés nem túl régen aztán közölték a dolgozókkal hogy a fejlesztések miatt nem lesz béremelés, sőt még a szabadság pénznek is csak a felét kapják idén
aztán úgy döntöttem inkább éhenhalok minthogy ilyen gyökereknek dolgozzak
Mikor jöhetek hozzád vendég pecára? Szoktál róla peccantani, vagy inkább csak héderezel a ladikon?
én voltam hajózni 2 napot na ilyen hőségben azt sem fogok többet, hiába van alattam tengernyi víz az én koromban ez az időjárás már csak klimatizált szobában elviselhető
hát paradicsomkarót még csak találnék is de az a kiegyenesített sarló szerű izé az valami speckó szerszám és nem beszerezhető. Azzal ezt nem kunszt ezt megcsinálni
Mondjuk nem értem miért egy föld alatti medencét csinált miért nem inkább egy lakást?
Aztán megnézném a 2 napi vizcserét is, mert vizforgatót, algátlanító polipot nem láttam benne, lefolyót meg nem csinált a balga
Lapozz vissza mit írtam.
Nem a telefont fikáztuk, sőt leírtam hogy felesleges is más sok embernek.
100e.
Szerintem a népesség 99%-ának simán megfelel.Van egy jó nagy réteg akiknek dosztmindegy csak legyen mivel kattinatni,én azok közé tartozom akik ésszerű keretek közt a legjobbat szeretnék kihozni.
Adott egy belépő vagy közepes MILC kamera ami mellé kell egy mobil a kamerázás mellett lévő dolgokhoz.Ez minimum azon a szinten ahol van a MI9 SE belekerül 2 kilóba.Saccra 150 a kamera és minimum 50 egy telefon.És két cuccot kell logisztikázni.
Én meg döntöttem egy 10e-res telefonnál ami mindkét felhasználásra nekem megfelel.
Bogyó szerint ez szar.
Van egy nagyon szűk réteg,a fotonácipápa réteg.
Ők olyanok mint a vegánok,hangosabbak mindenkinél.
Nyilván nem vagyunk egyforák,de nekem bőven megfelel a hüvely P10 kamerája arra, hogy otthon esetleg megmutassam.
Amúgy nem nagyon feszít, mert én ott voltam, mást meg úgysem érdekel érdemben, hogy én mit éltem meg.
Udvariaskodás az egész:)
Te is nézed néha ezt a roggyantat?
Na uraim...paradicsomkarót kihegyezni és lehet utánozni!
Nem kell ide pénz
http://youtu.be/1slK30YHOUE
"De a képminőséget, mélység élességet, a beállíthatóságot egy rossz kamerával a legjobb fotós sem tudja produkálni."

A "legjobb" fotós ezeket neked egy rossz kamerával is produkálni fogja, mert van fingja róla, hogy mitől működik egy fotó (90%-ban fények és kompozíció). A képminőség és mélységélesség csak interpoláció és utómunka kérdése.