Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak azt tudnak, ratyik, meg egy szfantom is van itt zoli32 személyében.
ne rinyáljatok itt Észak-Írországban 15 C fok van és ilyenkor is kell a kabát....
Én most a 68.-kban soha nem voltam túlsúlyos , mégis fáj a a térdem . Kinek a pap, kinek a papné, kinek a lánya!
alattam még az is beszkadna aztán a betont karcolnám
Most a pincenen husolok, ra kene vennem magam egy lancmosas-motormosas combonak........... De nehez lesz.
Asszonnyal egy időben azt csináltuk hogy ilyenkor mentünk korcsolyázni.
Jégpályákon sem szokott túl meleg lenni.
kell keresni egy hűtőházat aztán oda túrázni
sok éve nyáron voltam egyszer kamion+konténerre valahol (talán lacháza?) hekket számolni akkor is ilyen 35 fok lehetett bementem egy kicsit fagyni a hűtőtérbe, ki is bírtam kb negyed órát...
feljebb....a lényeg, hogy délután 5-re hazaérjünk...
jah,mehetunk,norvegia?
Elvoltunk ma tát felé, jövő vasárnap esetleg menjünk északra valamerre?
az eson es a hidegen kivul minden johet.
Engem még biztosan nem hallottál az időjárás miatt vernyogni!
Nekem mindig az a jó ami van, azon egyszerű oknál fogva,hogy semmilyen ráhatásom nem tud lenni az időjárásra,ezért örülök minden napnak
Annyi,hogy én atlétában motorozom
Te bajod
el kell menni arra
Lehet, viszont én 93 méteren lakom....
fenn 2-3000 meteren kurvajo
Megjegyezném, hogy csak teljesen beöltözve ülök motorra, a rövidujjú póló / szandál nálam nem játszik. Még fehér zoknival sem!
Én télen is motorra ülök - ha süt a nap, és van legalább plusz 10 fok. Igaz, olyankor csak 1,5 - 2 órányit vagyok hajlandó gurulni, nyakig beöltözve.
Ezt a rohadt meleget viszont nem bírom már vagy 10 - 15 éve.... ….semmi örömöm nincs ilyenkor a motorozásban, akkor meg ugye minek?
mondjuk bogyo es az aszfaltbetyar..........
holnap megyek egy kort siman.
az a fura hogy kb októbertől májusig sír minden aszfaltbetyár hogy mikor lesz már jó idő
aztán amikor itt van akkor meg meleg van, akkro most ez hogy van?
az "optimális" 25 fok körüli napok száma szerintem 20 alatt van magyarországon.......