Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden motoros szihopata allat.
Nyilván ez nem veszélyes, csak minden, amit a motorosok csinálnak.....

http://youtu.be/N26W2PeKhE8
Aki fiatalon hal meg , az megússza az öregséget
Keruld el.
Nem akarok öreg lenni
A pechszopó fantom szeretne megtanulni fotózni, de soha nem fog,maradj a szopásnál!
Fiamnak MT09-e is van! Nekem pedig L7 Gixxer! Valamint most rendeltem meg a S1000RR M pöcsi nagyobító csomaggal!
buli meg a pina az alap, ehhez nem kell motor
mivel kajára is van ott némi apró így az külön kassza, inni meg nem lehet vezetés közben szóval benzin marad csak
...........Fagyi ......
Akkor én sokkal olcsóbban megúszom, mert ahogy öregszem a buli meg a punci egyre kevésbé érdekel,,,,,
Nálad a motorozás csak tankolásból áll?
Utazás,buli,punci....stb...stb...
ha jól látom a felső sor mind százas szerintem ennyit nem lehet egy hónap alatt benzinre költeni még valami nagyobb 10 liter+os motorra sem
Az előbb autót dekoráltam.
igen
van aki tud fotózni és van aki szeret
esetlen olyan is akad aki nagyon szeret és emiatt kicsit tanul ezt-azt és már majdnem tud
igazándiból egy túra képei kb az a kategória hogy pár ismerős megnézi aztán ennyi, ehhez sok értelme nincs millós gépeket cipelni
amúgy nekem a p8 lite olyan fasza panoráma képeket csinált hogy egész meglepődtem rajta, mondjuk egy darab sincs meg belőle mert valamerre elhánytam a mentést.......
Plusz ott van az hogy akik igazán tudnak fotózni azok egy telefonnal is jót tudnak.A többi futottak még meg nyavajog hogy szar.
mi minden este megnézzük motorozáskor az összeset, itthon is szinte kivétel nélkül meg van 1x nézve mert az asszony kíváncsi rá
azonkívül csak akkor kerülnek elő amikor valamire kíváncsi vagyok
azért egy egy lencsés és egy két lencsés telefon között van különbség és egy 6mp és egy 20mp között is ezt így kell nézni
szóval persze a bolhafasznyi 100mp kamera sosem fog felérni egy középkategóriás negyede megapixeles géppel de egyre jobb fotókat csinálhatunk telefonnal főleg ilyen 1-10 méteres tartományban
szerintem meg inkább "nagyon fasza" kategória ez a telefonos fotócucc, hihetetlen mit ki nem hoznak ezekből és a nagyja is kb akkora mint rgy félbevágott borsószem
Motorozáshoz nekem sem feltétlenül "kell" az APS-C érzékelő. viszont - egyetlen egy, zászlóshajó Nokiát leszámítva sok-sok éve - olcsó, belépő szintű telefonjaim voltak/vannak, azok képminőségét viszont nem vagyok hajlandó megemészteni. Ezen kívül se optikai képstabi, és főleg nincs bennük blende, amivel a mélységélességet tudnád szabályozni (ez még a legdrágábbakban sincs sajnos). Na, meg én Raw-ban lődözök, tehát minden képemet itthon, utólag korrigálom.
Bogyón és a ratyedli balfaszon kívül ki hobbizik így?
Jó a ratyedli 3 cetis majréval és a hetente összetört K5-el inkább fényképezzen.
Alapvetően a fotózás egy hobbi. Ehhez nem árt valami normális gép, hogy több eszközöd legyen.
Az elterjedtebb, tévesen fotózásnak elnevezett kattogtatáshoz, meg szelfizéshez, tökéletes a mobil is.

Tehát szerintem amire az emberek többsége használja, arra a mobil tökéletes, felesleges bármi más.
Arra amire Bogyó használja, arra kell egy rendes gép.
És az emberek ott vesznek el, hogy elhiszik a számháborút. 48Megapixel, meg 5 lencsés telefon.
Holott egy első generációs 3megapixeles APS-C szenzoros alapgép is több lehetőséget teremt a fotózásra, a manuális közvetlen beállításaival, mélységélességével, és szín dinamika tartományával, valamint a feldolgozás mentes képrögzítésével.
Szarabb képet is csinál, ha hozzá nem értő használja, de aki ért hozzá, annak többet ad a kezébe.
Arra meg pontjó benne tartani.
Na épp ezért nem adtam / ajándékoztam el az öreg MILCikét, amikor meg lett az új(abb): nem kell sajnálni semmikor (az értéke jelentéktelen), viszont egész elfogadható képeket lehet vele lőni. Csak motorozáskor használom (pl. az erdélyi túrákon nagyon jól jött), bár gyakran lusta vagyok elővenni a tanktáskából. (Most hétvégén a Balaton-kerüléskor sem vettem elő egyszer sem).
Azt tipikusan nem tudja kompenzálni a technika, bár a reklámok elég sok emberrel elhitetik, hogy a sok lencsés telefon igazi fényképezőgép