Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De,ahogy ini is mondta annyit fejlődtek a telefonba épített kamerák hogy halál felesleges a folyamatos utálkozás.Mert jók.
Ezért kell Nem megmondani neki, hanem megakadályozni a vezetésben.
Adott szűk helyzetben jó képet bármivel lehet fotózni. Konkrétan gyufásdobozra vágott lyuk és fényérzékeny papír a legprimitívebb kamera amivel díjat nyertek.
De a képminőséget, mélység élességet, a beállíthatóságot egy rossz kamerával a legjobb fotós sem tudja produkálni.

Ez ugyan az, hogy ETZ-vel tök jól el lehet karistolni Kakukcson, de Superbike-ban esélye sincs vele senkinek.
Nem is lenne értelme a blendének, mert hogy amúgy sincs mélység élessége egy 0.5*1mm-es érzékelőnek.
Ahhoz kell a felület. Ezért írtam az APS-C-t mert annak már van. Esetleg egy 3/4"-os érzékelő is jó még ami kisebb, de még mindig lehet vele játszani.

Szeretnék értesülne arról a hírről is amikor rendszám alapján a rendőrség ezt is megkeresi és bevonja a jogosítványát, nem csak azt a motorost amelyik felhajtotta a rendszámát a városhatárban.
pillanatragasztót használok.
Egyetértek.
Tavaly egy fickó előttem a zöldnél kitette az elakadásjelzőt.
Mindenki dudált ,kikerülték s annyi.
Én eléálltam,visszatolattam ,kiszálltam s elindultam felé!
Ok, elég nagydarab vagyok , a faszi olyan rémült képet vágott,hogy elröhögtem magam.
Mondom neki: mi baj?
"széthullott a kuplung"
Mondom: van kötelem!
Na ,ekkor tudatosult benne,hogy talán nem is fogom megenni
Elhúztam egy kis utcába,mert közben már úton volt érte a céges mentés
Nagy haversággal váltunk el
Én mindig igyekszem segíteni a közlekedőket magam körül, de olyan fostoskodással találkozok, hogy mikor a pirosnál mellé állok valakinek és intek, hogy tekerje le mert szólni akarok, akkor rémült képpel pánikol, pedig csak azért akarok szólni, mert füstöl a jobb hátsó fék, vagy lapos a kerék, vagy félig leszakadt a kipufogó, vagy a kocsi tetején van a pénztárca, bármi.
Mindenki fostoskodik mindentől, pedig mennyivel könnyebb lenne értelmes kommunikációval megelőzni egy csomó bajt.
Motoron kössètek be magatokat most már!
Azt viszont komolyan nem értem, hogy az elején a hosszú várakozás közben, amikor az indexből és a kocsi mozgásából már rég nyilvánvaló volt, hogy be fog menni balra a körforgalomba, akkor miért nem szállt ki a mögötte lévő kocsiból emberünk és figyelmeztette a sofőrt?
Olyan szintű közöny és leszaromság telepedett a világra, hogy inkább ül valaki a légkondis autóban és majd jól felteszi a netre, hogy mindenki szörnyűlködhessen és röhöghessen, minthogy 10 másodperc alatt egy kiszállással és figyelmeztetéssel elrendezze a balesetveszélyes helyzetet.
Szerintem sejted, hogy minél nagyobb az atrocitás, az ilyen tudatlan emberekben annál nagyobb dac és felháborodás alakul ki, ami azt eredményezi, hogy:
"Nehogy már nekem megmondják", mivel "30 éve vezetek a faluban, nehogy már belepofázzon valaki" és dacból másnap csak azért is újra nekiindul.
Azért lenne szükség ilyen s ehhez hasonló megoldásra,mert legközelebb simán elédfordul a dupla záróvonalon,tökéletes látási viszonyok ellenére,vagy szemrebbenés nélkül visszatolat a zsúfolt zebrán ,bele az ovis csoportba!
Aki ennyire nincs képben az buszt is csak kisérővel használhassa!!
Ha nem is ennyire drasztikusan, de egy bekopogást megért volna már a balra indexnél az elején, hogy mi a tarka gyíkfaszt akar csinálni?
Amúgy a videósnak nem jutott eszébe az elején kiszállni és szólni neki, hogy "more, jobbra próbáld meg, jó?"
Erre egy idős ismerősöm nagyon csúnya választ szokott adni, tudni kell róla, hogy 70 évesen kettesével szedve a lépcsőket ballag fel a 4.-re a fiához és unokájához, azt mondja a nyavajgóknak:
"Tudod mit pajtás, akaszd főő magad, akkor nem fogsz megöregedni!"
Ezt szigorúan nehogy magadra vedd, csak mint ellen véleményt említem, hogy odafigyelve az egészségre az öregkor is lehet jó, állítólag.
Egyszer a szemem láttára tolatott vissza körforgalomban az elnézett kijáró miatt egy vén majom,, azt sem hittem volna el másnak.
Lehet csak nagyon vidéki és meg ilyet nem látott
“Látott már körforgalomat? Hát persze, még ettem is. “ tipikus esete
Szihopacal.
Az csak úri huncutság!
Vajon ki lehet ez?
Oldalablakot bebaszni, sofőrt leütni,kulcsot beletörni a gyújtáskapcsolóba s eldobni,továbbhaladni!
Pszichopata!
Azt C-vel írják, nem? Cihopata…