Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szokták.
Most őszintén,nézegeti valaki a túrás képeket???
De őszintén
Persze mert én vagyok komoly.
Ti balfaszoknak kell a technika hogy a hiányosságaitokat kompenzálni tudjátok.
Neked nem is kell komolyabb gép
És ezzel nem a telefont szóltam le, hanem téged
Azért egy rendes nagy érzékelős és lencsés fényképezőgéphez nem is lehet hasonlítani, de a régen túristáskodáshoz alkalmas kompakt gépekhez képest már nem is kell szégyenkeznie...igaz a 3 nokiával ezelőtti telefonomnak sem, de ott optikai képstabi is volt, ami baromira hiányzik nekem.
Jóidőben könnyebb fogni hajéléktalant?
Az is megoldás, bár ilyen roh@dt melegben sz@r lehet trélerre várni a földön fekvő sárga-feket gixxer mellett....
Valaki kihasználja jóidőt, nem pedig csinál pár szar képet és felteszi onigazolásképp ide.
Magadra vetted? Elgondolkodtató...
Na ezért merészeltem neki életvezetési tanácsokat adni...

Kobanyan mar elbujtak a hajlektalanok.
Itt sincs semmi újdonság csak ratyik szánalmas ratyi témái.
Amúgy alapvetően a legjobb ha minnél kevesebb motyot viszel magaddal.Főleg ne bulikáld a vackokat,és az olyanokat is ki lehet hagyni ami a civilizációban van.PL kompresszor,ami kutankét minimum 3 van.
De pont a fényképező az ami simán helyettesíthető egy jobb mobillal.
A kép úgyis csak emlékeztető hogy jé itt is voltam.
Én a leügyibb emberke vagyok széles e szemétdombon.
Te nagyon ügyi vagy, ha a kis MILCike helyére mindezt be bírod pakolni:
Nagyobb hasznát veszem 2 szendonak,egy powerbanknak és egy literes palack víznek a papírzsepi,sisaklánc mellett a tanktáskában mint egy bármilyen fotóapparátnak.
Bár kinek mi,fényképezni megyek vagy motorozni.
Nagyon tévedsz: a tanktáskámban MINDIG ott hever a régebbi fényképezőm: Sony NEX-3N + 16-50 képstabis kitobi. Ha telefonnal - kompromisszum nélkül - le bírnám váltani, akkor megtenném.
(Bár drága telefont meg nem szívesen vinnék motoros túrára - a kis fényképezőm jelenlegi használtpiaci értéke nem több 35-40 ezer forintnál...)
Bogyónak nem tetszik a képe és ő valami 4x-et használ ami egykamerás.
Elég jó képet készít.
Többnyire én is már csak a mobilt viszem magammal.
DSLR-t csak ha fotózni is fogok.
Erről van szó. Minden értelmes motoros így csinálja. Én sem csinálok mást mint, csak jó kötekedni velem. Kivételesen amúgy nem is a te bűnöd ez, csak te szóltál hozzá utoljára
Jöhetsz bútort pakolni egy al-üveg bodegába.
Jelenleg 30,5 fok van.
Én inkább maradok a jó hűvös lakásban - reggel óta megy a klíma.
Annyira rosszul bírom a meleget, hogy tavaly nyáron bő 2 hónapig nem ültem motorra. (Mondjuk én csak teljesen beöltözve szoktam menni vele).
Csak én érzem úgy ebben a pusztulat melegben, hogy esténként szívesen elővenném a Simson--om és laza öltözetben csak úgy karikáznék vele erre-arra, hogy a lassan hűlő levegő lehűtsön? Így délben valahogy nem nem kívánok beöltözni még a szellőzős cordura-ba se.