Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na volt itt kőrösön ilyen monster track-os bemutató. Hát a gyereket nagyon érdekelte kivittem Persze ennél jobban nem is szakadhatott volna az eső
hát szégyelhetnéd is magad Ő megdolgozik érte te meg ellopod
Ja és továbbra is itt éli az életét, nem keveset szophat a wifiért.
Szerelmes belem ez a homár, mindig emleget....
Nincs is boltja.
Miért ne? A politikusainkat nem überli.
Szerintem ez több 22-től. Munkával pedig nem sokan gazdagodtak meg itthon.
Azért ennyire ne dicsekedjél !!
Ebből kifolyólag rájöttem, hogy a kamion megy úgy mint egy erggy.....nyíregytől bp.-ig 4X előzött meg egy egy eregy, de a nullásnál én fordultam le hamarabb....annyiszor megállt pihenni, hogy én voltam a gyorsabb...
Megállunk az erdőben oszt jóvan! De ott se vótunk!!
Én mindig ezt csinálom, de nem gondoltam soha, hogy ez sanyargatás, a lányok nem vergődnek a vizelésért, bírják míg meg nem állunk akár motor akár autó ami jellemzően csak tankoláskor következik be mert valami letilt bennem a közbenső megállásokról, soha nem bírtam a felesleges megállókat márpedig a vizelés felesleges, rá kell érjen amikor műszaki okból állunk meg. No meg a az a faszságom, hogy nem állok meg hamarabb tankolni annál amit előre elgondoltam akkor sem ha már rég sípol-fütyül.-villog az egész műszerfal, párszor már kifogyasztottam az üzemanyagot mindenféle járművemből, volt, hogy a kamionból a kútfej előtt álltam meg 20 méterre, nem bírtam a kútig elgurulni és ott kannáztam mint egy hülye......illetve mint a hülye.
Már azt hittem egyedül vagyok az asszony sanyargatással, hogy pisilni sem állunk meg.
Ugyanezt csinálom!
Éjszaka indulunk,a család alszik én meg lenyomom egy seggel
Kávé a parton ,zuhany s indulhat a nap
Változott valami? :
Dehogynem,szerelmes belem a homár,pedig kerekperec kozoltem hogy nincs eselye.
Azért ennyire nem kell fosni a szopófantomtól, hogy vizesárokkal veszed körbe magad.
ez van,megnezem vízzel is megy.
Ne bassz....még jó, hogy az öreglánnyal mentél.
mehettek vizet lapatolni.
Vasárnapra is mondanak esőfélét, majd meglátjuk.
Nyugdíjad semmilyen formában nem lesz, amerre haladunk.
Talan amikor kezdtem a motorozast is napi 20 volt az ökölszabály mindennel egyutt.
Ja, csak melóhely nélkül TB-ellátásod (orvos) meg nyugdíjad nem lesz....
Gondolom ez helyfüggő is
Itt mifelénk nem nagyon halmozzák el a melóst, ilyen mindenféle gagyi melókkal kb annyi pénzem van mint régen a vasiparban.....ami állítólag jól fizet
3 műszakban kicsit több.