Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem a családban meg van Fsc amilo g ami hibátlan, mégsem állítanám hogy jó széria volt....
Mint mondtam, a csúcstermek mindnél jó... csak mar nem etalon., mint régen volt.... régen ha NB akkor Dell,,,, ez beégett, csak mára érvényét vesztette. Minden gyartonak vannak jobb és rosszabb termékei, a Dell magasan a legjobb volt, mára nem
Januárban vettem egy majdnem 3 éves (akkor még gyári garis) abszolúte fullos e7270-et, az még eddig hibátlan. Ja, 120k-t adtam érte. Nekem megérte.
Mar a termek menedzserek is elismerik, hogy kiestek az etalonbol.... a csúcs termek meg minden gyartonal jó, bár égtem be csúcs latitude-val, be sem kapcsolt
??? Ez a városba való mint mondtam, nem kell vele auto pályázni, nem oda való.....
mondhatsz hülyeséget
Az autópályára dízellel megyek, oda az való ott meg az asztma elvérzik
A Latitude-ök azért nem szarok., igaz, azt nem gombokért adják.
Kár hogy nincs az a kitaposomabeledhanemtakarodszazutambolbazinagyvesés pofazmannyal es mpakettel mattfeketeben egy jo nagy tulok modell.
A meno mobilkereskedok vinnek mint a cukrot.
Ezzel a jatekauto kinezettel meg 100 a a kulso savban esely sincs.
Na de itt mindenki gazdag nem átlagosan mindenkinek van 9m a zsebében a statisztika szerint
Amúgy meg te vagy a burzsuly vállalkozó én egy szaros alkalmazott vagyok
Kezdjük: 1,5M állami támogatás, 60% beülő, ÁFA mínusz, lízingdíj kts ÁFA mínusz, nulla regado, cégautó adó, gépjármű ado, nulla szerviz kts, ingyen parkolás, ingyen töltés- nulla fogyasztás, 1,5M napelem rsz ennél a típusnál, 4 év múlva 10% maradvány a saját nevemre veszem ki és adom el, tehát kivettem a cégből a pénzt.... akárhogy számoltam megtakarítottam
Hp-val nincs baj... Dell-bol csak annyi jön vissza, amennyi elmegy régen etalon volt... régen...
Ezekkel ilyet lehet Ez minimum világbajnok
Nagyobb kell.
Egy szaros kézi pumpa 50 ezer vazzeg
Na igen, ez is a gazdagek jol jar kategoria, valaki tud esetleg hasznalt buvarpalack toltő szivattyut olcsoert?
Meg nincs rá cégautó adó, meg egy csomó marhaság.
Az még nem sok, azt magamtol is tudom, de pl pont az áfa a cégautó adó meg iyenek érdekelnek
Afa visszaterites es a lizingdijat leirod koltsegben.
Köszi Neked is Levi!
Lehet érdekelne az a matek. Miért csak cégesként jó biznisz?
Vegyen egy használt Hero4blacket, az a legjobb gopro.
én mindig kézben tartottam, az volt a manuális képstabilizátor
amúgy ha az a funkció be volt kapcsolva (ami tényleg jól működött motoron) a fény-árnyék korrekciót is sokkal lassabban csinálta szóval mindig volt pár másodperc amikor szar volt a felvétel, ez pl egy pusztában nem lehetett volna észrevenni de egy erdei ösvényen elég szar felvétel csinált hiszen mire szegényke átállította magát addigra ismét más volt a fényviszony
aztán ki lett kapcsolva és kézben tartottam, egy igazi endúrósnak amúgy se kell minden kéz a kormányon
jó pár évig csináltam ezt és csak egyszer estem pofára, de akkor is már eltettem a kabát zsebbe csak a cippzár beakadt a csuklómadzag aztán addig basztattam amíg fejre nem álltam
Az utódai sokkal jobbak, ez a széria sikerült ilyen xarra. Nem véletlenül árazták le anno 69 ezerről 22 ezerre. Annyit sem ér.
Azért fura. A Sony régebben tudott jó kamerát csinálni.
Pl. egyik MZ racingos haver, valami ezer éves fényképezőt szigszallagozott fel a motor elejére, és azzal csinált kurvajó felvételeket.
Persze nem HD felbontású volt, de az optika meg a tömörítés minőségén bukott el az SJ CAM is nem a felbontáson, az meg jó volt a fényképezőgépen.
Azok legalább jó képet csinálnak.
Tudod mit, adok egy SJ Cam 4000-est ami ráadásul Wifis, aztán észre sem veszed a különbséget a fiókban tárolva
Én eredetileg a drónomra akartam felrakni hogy ilyen felvételeket csináljak, de ennek csak két akadálya van. A szar kamera és hogy nem tudok így repülni
http://youtu.be/q7ykbV_31dY
A Sony ezen kívül még tájképre sem: fix fókuszos, és kb.másfél méteren igazán éles csak.....