Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mindig is perverz voltál!
én megbocsájtottam neki hiányzott az a néhány hét nélküle
Meg valjuk be őszintén kell ide a fórumra rajtam kívűl legalább még egy plusz értelmiségi is
Meg kicsit bízom abban is, hogy a csajos topikba aktivizálja magát mert ott ellaposodott a hangulat
El vagytok...
Nem hat ra,nem all le.Pedig szazszor irtam neki a szerelmes leveleire:NEM.
Amugy mulattat.
Miért nem ikszeled ki? Én csak azt látom, hogy a 3 vonalkával beszélgetsz... Az pedig csak a Clam lehet...
En tenyt kozlok,ezek a ribik igen utalatosak tudnak lenni ha nemet mondanak nekik.
itt szopkodjátok egymást, miközben Kőbányán a hajléktalanok kielégítetlenek?
Ne magadból indulj ki! Tudjuk neked ez volt a célod kőbányán, de maradt az ingyen szopás az aberrált személyednek.
A capellaban arulod a segged egy negyedtankert hipszterratyaedliringyo.
Majd temondod meg.
kifakadt jogosan Tudod miért reagálta le jó? Mert látja a szakmai is elismeri, hogy igaza van, mert a sok tudatlan csak most fogja fel ésszel egy ilyen tudor nevű fazonnak mekkora hozzájárulása van az Ő eladásukban és tudod miért reagálta le jó. nem fognak így viselkedni vele egy márkánál sem. Hanem kihúzza a faszi az alsó ajkát, hogy ide hamuzzál faszikám. Nyílván nem olvastam el mind a 600 kommentet alatta, de már a szuzuki írja a sírkálós leveleket
Igaza van, de nem jól reagálja le.
Balfasz! A bugyimárkád válaszra sem méltatja!
Teljesen egyetértünk
Negatívumokat mond róla Hát istenem Hiteles marad. Aztán a kereskedő abból a típusból legfeljebb kevesebbet rendel be Majd amiből meg több fogy azon behozza A kereskedőnek meg úgy is mindegy miből fogy csak fogyon. Azt amiből fogy azt meg pörgeti aszt kész
Neked is menyivel egyszerűbb lenne az életed, ha 40 éve csak egy típusú bútort vinnének de azt nagyon Lenne egy 12 m2 es klimatizált irodád benne egy kiállított komóddal meg egy 4000 m2-es raktárad dugig 6 méter magasan ilyen komóddal lapra szerelve, meg egy sameszod aki a békával húzogatja ki és rakja a vásárló autójába napi 200 db-ot
Alapvetően szar a hozzállás a cégnél.
Az ipse csinál egy reklámfilmet kb gombokért.
Ha ezt céges alapon teszik az nagyon nem kis pénz.
Bár be kell vállalni ha negatívat mond róla.De ebből is jól lehet kijönni,mert akkora negatívum már nincs motoroknál.Mind jó.
Ennek semmi köze a márkához Ez a triumf márkaképviseletnél is megtörténhetett volna. meg 1000 szuzuki szalonból egyiknél buta a vezetőség a többi helyen épp lehetnek normálisak. ennek a tudor gyereknek meg szerintem tök igaza van. Ne vele törölgesség már a seggüket, amikor az ő malmukra hajtja valaki a vizet
Lemosni, megtankolni meg ne kuncsorogjatok már még egy plusz napot a motorért
Hát elmennek a picsába. odabasztam volna a kulcsot a gecibe azt csináljatok tesztet neki ti.
Nemcsak,hogy odadni kell egy ilyen motort ameddig a teszthez szükség van, de simánn állni a forgatás költségeit tokkal voóval. Cserébe eladok 10 motorral többet abból a típusból az első hasznán megvan a forgatás költsége. Hülyén gondolkozik néhány importőr. Most még nagy az arc mert szalad az eladás videóval és nélküle is. Majd megnézem ezeket a nagy arcokat 2-3 év múlva is Ja megint be fog zárni a kereskedések fele
ládába vitték el a trimufot a teszt megkezdése előtt
Akkor nem akarnám eladni...semmi baja
Ja...............persze.
Nem..motoros. Már mondtam hogy nem vagyok márkabuzi.
"...Triumph videót is akart csinálni, de teszt előtt széthullott... "

Dehogy! Azt rá sem merték bízni!
Nos..ebből egy dolog jött le.

Suzukis vagy.
Nos..ebből három dolog jött le.
1. Az importőrök 80%-a ezt csinálja...tehhát nem a Suzukisokkal van a baj,legfőkkép nem a motorokkal,hanem veled,mert nem tudod értelmezni amit megnéztél.
2. Dodornak nincs igaza! Egy nagyképű majom ebben a videóban Buta...
3. Triumph videót is akart csinálni,de teszt előtt széthullott...
Megint a két ratyi...