Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ősemberek vagytok
MP3,CD,Írás...az meg mi?
Spotify !
Bármit megtaláltok rajta kurva jó minőségben. Albumokat,válogatasokat csinálhattok,amit offline is hallgathattok bármikor.
Évek óta csak ezt használom...
pokolgép is van 320as, a többit lusta vagyok megnézni
bogyó csak neked ez tuti nem fos hangzás:
Teljes név : D:\Endre\Zene\Nagy Feró és a Beatrice - Az elsõ 40 év Live (2018)\101. Üzenetek.mp3
Formátum : MPEG Audio
Fájlméret : 19,1 MiB
Idõtartam : 8 perc 16 mp
Teljes adatsebesség : állandó
Teljes adatsebesség : 320 kb/s
Album : Az elsõ 40 év Live!
Album/Elõadó : Beatrice
Rész/Helyzet : 1
Rész/ : 1
Sáv : Üzenetek
Sáv/Helyzet : 1
Sáv/ : 19
Elõadó : Beatrice
Elõadó/Url : https://t.me/SMLoadrNews
Kiadó : Hammer Records (HMR Music Kft.)
Mûfaj : Rock
Rögzítés dátuma : 2018
Kódoló könyvtár : LAME3.99.5ªªªªªªªªŸ0
Borító : Yes
hát igen a fos hangzás az kb olyan mint amikor a szomszéd szobában szól valami
én írni is mindig lassan írtam max 4x sebeséggel, hallhatóan jobb mint a 24-32x írás, bár találkoztam olyan lemezekkel amit nem is lehetett 32x írni mert olyan tré
volt
körbe kell nézni a torrenten milyen mp3 albumok vannak egy csomó 192est találtam már
Lehet hogy igazad van, már én sem vagyok a régi.... ….bár a 15 éve "gyártott" Mp3-aim valóban iszonyúan szólnak.

Lakásban, csöves erősítővel hajdanán még a sima írott CD-ket (tehát másolatokat) is nagyon jól meg lehetett különböztetni az eredetitől: nem a mély vagy magas lett kevesebb, hanem a térhatása, a jelenlét érzete romlott el.
Egyetértek !
azt hogy kihallod a különbséget
a 128as már egész elfogadható,bár itt azért ki lehet szúrni hogy nem cd szól, a 192 meg szerintem teljesen jó átlag embernek átlag cuccon( de nem gagyin) teljesen hallgatható, a 320 meg csak nagyon jó technikán és nagyon jó fülű ember hallja meg hogy nem cd szól
de az is igaz hogy az se mindegy milyen progi tömöríti mert itt is van különbség nem is kicsi
Mit nem hiszel? Az ajtó - gondolom az 5*-os töréstesztek miatt, belülről is csavarozott / tömített vastag fémlemezzel van lezárva (ez a merevítése egyben), és a levehető ajtókárpit csak ezen a belső lemezen van pluszban. A "hangfal" meg a két lemez közötti üreg. Mind a 4 ajtóban.
nekem már a zsigulis korszakban infinity hangszóró volt a kocsiban ami azért sokkal jobb volt mint az olvadós tetejű videoton hangfal
és azon se nagyon lehetett kihallani az ilyen különbségeket
Akkor csak nekem vannak - régi - igazán fos MP3-aim....
Szemezgess itt, én is innen rendeltem. Nálam szóba se jöhetett az hogy kifúrjam valahol az autót, vagy idétlenül nézzen ki és látszódjon az utólagosság.
én elhiszek mindent, de ezt nem
Nekem az egyik rendszámvilágítás helyére bepattintható kamera van. A szőnyeg alatt a kardán alagútig elhúztam, onnan meg már egyszerű volt tovább vinni középre. Ki kellett venni a hátsó ülőlapot hozzá.
Csak a kamera beépítésétől tartok, a kábeleinek hátulról elölre vezetgetésétől. Amúgy sima iso-csatlakozós, elvileg egyiket ki, másikat meg be.
Pakold át a kedvenceket egy pendrive-ra és élvezd a pluszt amit ad ez a egység. Csak sikerüljön jól beépíteni.
Hidd el, hogy álló motornál kijön: a Ceed-ben 4 db nagyon szép hangú nagy (16cm) mélyközép van (teljesen zárt dobozokban!!!), 2 elfogadható textil dómsugárzót hangváltókkal meg én pakoltam hozzá egy évvel ezelőtt. Menet közben persze tényleg majdnem mindegy.
Egyformán gondoljuk.
Autóban nagyon ritka az a rendszer, ahol kijön a gyári lemez előnye, egy mp3-hoz képest. Ez ne aggasszon.
a kocsiban? a fisfos hangszórókból
ne viccelj már vazzeg, egy átlag kocsi hangcuccnál egy cd és egy fos 128as mp3-nál észrevehetetlen a különbség
menet közben meg még annyi sem
Én GYÁRI lemezekről hallgatom a Hobót, Pokolgépet, Beatricét...., nem fos MP3-ról.
Nekem is van kormányról vezérlés, de szinte soha nem használom, esetleg hangosításnál, halkításnál. Cd-t még én se használtam sose, viszont kamerát raktam utólag, ami valóban nagyon hasznos. Szerintem szeretni fogod.
Amíg nem okoz senkinek se bajt addig én nem ítélem el a gyereket. Nekem tetszik a videó néha én is kiengedem a gőzt persze nem ennyire durván és este minimál forgalomba ha jól belátom a kereszteződést én is átmegyek a piroson.
cd
ki hallgat még olyan fos lemezt?
egy 500 forintos leggagyibb pendrivére is ráfér 10 cd
Ezzel az lesz a legfőbb bajom, hogy nem fog menni a kormányról vezérlés. Na, meg nem lesz CD-játszóm (bár keveset használom)
Cserébe lesz tolatókamerám és telefon-kihangosítóm, telefontöltőm.

A gyáriban még ez sincs (nincs USB-port sem kivezetve)
én épp most böngészek az alin valami 1000ft alatti mp3 lejátszót az aszonynak
elég nagy a választék