Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebből látszik hogy milyen bénák a nők.
Én hagytam volna hogy le permetezd, és innentől a te dolgod
Azért ez a művelet is megérne a YT videót
Egyszerűen nem csinálom
Amikor füvet akart mondtam neki hogy én nem fogok heti szinten baszakodni vele
Párszor azért bepróbálkozott de mondtam neki hogy megyek gyomírtót venni és permetezés lesz
Hoztam is fatertól egy negyed flakon glialkát ott volt a polcon vagy 10 évig
Amikor sok éve ezek a kárpótlási dolgok mentek nagybátyám kapott egy fecni akác erdőt
Kb 300 méter X 100 méteres befogójú háromszög alakút
Aztán amikor a cigók elkezdték lopni a fát kivágtuk ami 5-6 centiről vastagabb volt
Amikor belejöttem bármerre ki tudtam a fát dönteni még azt is ami ferde volt és ellenkező irányba kellett
Persze ezek nem voltak túl nagy fàk
Elhívtam egy haverom olyat kivágni ami semerre sem dőlhetett azt mondta nyugi, kivágja gpnd nélkül csak a közepe fölött kössük ki két oldalról, meglett így nekifogott alul....... és kb 50cm-es darabokban alulelvágta és hirtelen kiütötte a darabot és a kikötött fa egyenesen lejjebb zuhant és ezt adig ismételte míg olyan rövid nem lett ami már elfért a drótok alatt, persze nem volt ekkora fa mint a videón azzal ez nem jött volna össze, de ügyes volt és haverságból megcsinálta pedig ajánlgattam neki a lét.
Fáj neki az igazság.
de hát itt senki nem állít igazat Ezen nem kell besértődni
Ahogy gondoltam,a hipszterratyaedliringyo-t felbosszantja az igazsag feltarasa,de meg mindig NEM,Barhogy konyorog.
Jah es mielott irna hogy nem bosszantja,..........dehogynem,remeg a szajszele es vereresek a szemei.Hulye ribi,NEM.
Megint csak ugat és hamisat állít! Mondtam már, tedd ki azt a beszélgetést, amiben állítólag zaklatlak te szerencsétlen hombár fejű pojácabáró!
azt írta, h végül annyiba se bontották le, mert paráztak a villanydróttól
azért vannak olyanok akik már láttak ilyet
http://youtu.be/bp8uJE81QjU
kamuzik a legény
Mert már többször írta.
miért gondolod, hogy ő nyírja a füvet? Az egyébként is női munka
járok a napokban kkhalason
Nekem egy Unirak600-as volt, kb. 40éves szerkezet, na az szép lassan leeresztette a gémet amikor elszakítottam a hidraulikacsövet....és persze alaposan megfürödtem a hidraulika olajban
Ahogy néztem a kapcsolási rajzát, direkt volt benne egy szűkítés hogy ne tudjon hirtelen lezuhanni.
Külön szelep erre nem volt, igaz nem is volt egy túl gyors gép.
ja 2 kilóért már ajánlották neki, pont valami olcsóbb megoldás keres
Egyébként én a láncfűrésszel behajkolnám nagyjából a kerítés irányába azt igazából meg dől amerre dől, fent nem fog maradni
http://youtu.be/FwUbP-0FdIc
Én arra lennék kíváncsi, hogyan bírta rá az asszony a fűnyírózásra? Ini nem bírja a zajt, vagy pollen-allergiája van?
nem bennünket kell meggyőzni a tériszonyodról Mi úgysem hisszük el Az asszonyod etesd ezzel. Egyszerűen csak lust vagy ereszcsatornát takarítani azt ilyen mondva csinált ürüggyel felzavarod az asszonyt
úgy emlékszem kiskőröstől elég messze laksz
ha ott járok csinálok pár képet aztán elküldöm
Gyakorlatilag benne kell legyen mindegyikben a visszacsapó szelep. Oktatják emelőgépesen legutóbb 2015 ben vizsgáztam már sokaddzorra... elrohadt uniós szabályok...
a szomszédnak Merloja lehet, azok meg még többnyire 10méterre sem emelnek, onnan még sokat kell mászni egy korosabb nyárfán
Egy mai szabványoknak megfelelő hidraulikus emelőgépnél ha eldurran a hidraulika cső, akkor a vezérelt visszacsapó szelep jóvoltából elvileg le sem jön a cucc..
Akkor változtak a szabványok, a mai, korszerűbb, biztonságosabb targoncák jóvoltából. A személyemelés kívül esik a hatáskörömön.
2kilóba kivágom én is, te meg a földről összeszeded, van saját 24m-es kosaras emelőm