Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ráadásul ahogy látom elég inteligensen dőlt Nem okozott kárt a melléképületekben
Ha csak fele olyan inteligens lennél te is mint a fenyőfád nagy dologokat vihetnél véghez
igen a fenyő kevésbé bírja a megpróbáltatásokat
Vagy 10 éve hasonló méretű fenyőket kivágattunk az udvarból egy vagyonért( darus kocsi bérlés)
ti legalább a bérlés díját megspóróltátok
Az ilyen hurrikánzonában tuti biznisz az élelmiszer bolt.
Szerintem a bolt tulajdonosok minden nap fohászkodnak egy ilyenért Évi három hurrikán azt meg van az egész évi haszon
Én nem is lennék nyitva csak a kritikus időszakokban alkalmi diákmunkásokkal
Na pajtás ez a terület, hogy nézhetett ki akkor amikor a földön hevertek a fák
A fenyő egyébként is kidőlős fajta nem nagy gyökere van
Ahoz hogy fa dőljön ki vihar se kell csak eső.
Egy ilyet, nem heverne ki a magyar gazdaság 50 év alatt sem.
Itt meg az egészet. Itt a Tátrában végig erdő volt eredetileg. Ne kérdezd az a két fa hogy maradt állva de azt kellene szaporítani
Ja hát az usákoknál minden jobb
Az a kémény amelyiken a gólya bassza magát na pl. az ledőlt a 91-es viharban, csak akkor még nem én laktam a házat
szerintem nincs egy km-er sem légvonalban a városközpontot letarolta, édesanyámnál szerencsére nem járt a szellő
Csak szar látni a sok szerencsétlen öreget,mikor ott ülnek összetörve mert az életük munkáját szétbaszta egy vihar. Egy tető nem olcsó...meg a kármentés sem. Nekik nincs pénzük,sem erejük. De szerencsére van összetartás és segítünk. Van mikor mi megyünk át másik megyékbe segíteni,de volt hogy ide is jöttek. Bár sok ember szerint ez semmi...nem vihar..meg lófasz. Otthonról lehet annak tűnik,de mikor a te tetődet viszi a szél,vagy a kéményed átrendez pár dolgot,akkor valahogy nincs nagy pofája senkinek. Tudom...biztosítás. Rengeteg kisöregnek nincs...élnek egyik napról a másikra.
Városon is lett egy kis pity-puty Még a régi telephelyünkön vészeltem át előszőr hazatelefonáltam az asszonynak, azon kívűl, hogy leütött néhány cserepet a tetőről meg egy tuja meg a szar savanyú megyfa (amit úgyis útáltam) kidőlt más kár nem lett Aztán csörgöm édesanyám nem veszi fel, rohanok hozzá már egy kettétört fa alatt látom kiterülve a gondolataimba, mire odaérek az utcában ragyogó napsütés fogad, anyuka éppen parézza a kertet nagy nyugiban, mondom hogy vagy mi történt hogy vészelted át a vihart anyu
Néz rám hülyén Milyen vihart
ennyi maradt a földlabdával kidőlt nyárasból, ( az a nagy bumszli a terület szélén) a terület épp tarvágás előtt volt
lári fári ezek csak gyenge szellők ami hazánkban vannak. a 91-es szélkár az fasza volt Akkor fektette a fél erdőt, a 2011-as csak a negyedét
Nálunk tavaly pusztított, a városban vagy 50 fát kidöntött, pár háztető is megpittyedt. De néha kell egy kis katarzis, meg hát a biztosítók pénzét is meg kell csapolni.
Remélem lesz részed abban,ami nyáron volt Szabolcsban . Majd én is ezt fogom neked mondani
Azt írta hogy nincs tömörfa bútor vagy ha van azt a felső tízezer tudja megfizetni. Erre írtam hogy ez nem igaz. Nem írtam hogy olcsóbb, ezt csak ő képtelte bele a szokásos együgyüségével.
Itt lófasz van nem ítélet idő
Ha már fúj 50km/H szél az már vörös riasztás
Daytona beachen. Az a partszakasz es a Nasa cape canaveral szintúgy.
Nem hiszem hogy meglehetne szokni. Félelmetes ami energia van benne. Hihetetlen. Mi a nyugati oldalon vagyunk így valószínűleg gyengül mire ideér. De így is lesz kár biztos. Lányom dadogna beachen lakik. Szerintem hazajönnek arra az időre.
Miért? Itt is szokott ítélet idő lenni, csak nem olyan jó a reklámja
Ismerős tavaly költözött el Floridából mert elege lett belőle. Azt mondja inkább a hideg, mint a hurikán.
Ini-nek a heverő melletti dohányzó asztalon nem fér el a PC
Csak egy kis szellő, meg pár csepp víz.....
nálatok sokkal sűrűbben van hurrikán mint karácsony
meg lehet ezt szokni???