Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az istállóban, a bikáktól?!
Mentegetőzik a nyomorék, de motorozni voltam Horvátban, kérlelt is, hogy vigyem, mert a polgit lecidázná, de mondtam neki nem, maradjon csak kőbányán, egy ilyen államférfi szarba se nézné.
Szerencsére ....
A ratyiribi korhazban volt a kozos ismeros mondta hogy szifiliszre kezeltek amit a munkahelyen kapta el.
Ah,dehogy,gyorsan atvette a jobbik otletet.
Betegek vagytok...nem kicsit
Azt a hibát elkövették anno ,hogy nem regisztrálták őket. Sehol...
Így elég nehéz lenne átdeportálni őket...
Értem mit írsz ,örülök is neki hogy nem engedik őket ide. De mondom...ha akartak volna,már itt lehetnének,mert későn ébredt a Királyunk.
Több fórum lakó is szólt nekem, hogy a ratyi ratyedli élettelen Zoli32 hiányol! Csak az Horvátországban voltam a yachtommal!Hihetetlen ez a szerencsétlen fószer, itt éli az életét, ha az ember már nincs itt, akkor már egyből pampog a lepcsedék peches szájával. Szerelmes belém a nyomoronc, de nem tudja felfogni, hogy semmi nem lesz köztünk. Utoljára megkérlek te hombár ratyi, ne említs, kussolj és akkor nem kapsz folyamatos szopchatás, persze tudom azt élvezed, de nyugodj meg és élj békésen a ferde hajlamaiddal együtt Az egész sportmotor tudja, hogy itt élsz, itt megtalálnak, nyugi!

Itt szolta el magat lulu.
Tenyleg horvatban arulta a segget a ratyiribi a fonoke yahtjan,ott tobbet keresett mint a kapella akciojan.
Amúgy Zoli32 örülne csak igazán a migránsoknak! Lenne tennivalója kőbányán....
Minek erőlteted, segg hülye a csávó és fidesz bérenc, szerintem most az a legnagyobb baja, hogy Borkai nem őt dugta meg a yachton.
Tehat nem nem fogtad fel.
Na szoval a magyar sem akart menni sziberiaba munkaszolgalatra de vittek.
A migri is nemetbe szeretne maradni de el fogjak kuldeni hozzank,.
Ezt felfogod valoszinu csak direkt teteted a hulyet.
Ami tegyuk hozza jol all neked.
Én értek Magyarul barátom ...ezért is olvastam el mit írnak 1000 éve. Merkel mami nem a németekhez hívta a migránsokat,hanem Európába.
Magyarországra nem akartak jönni ,mert ha akartak volna ,már rég itt lennének. Pl Keleti pályaudvar stb. Akkor még a Magyarok a faszban sem voltak,az jött be aki akart. Ha azok akkor itt maradnak ,akkor semmit nem tudtunk volna tenni. De nem akartak itt maradni szerencsére.
Felfogtad?
Eddig végülis értelmes magyarul értő embernek tartottalak.
De nem.Tehát apró tőmondatokban leírom.
Migráns megy,lenni jó élet németben segélyen.
Migránst hívja merkel gyere.
német ember nagyon utálja már hogy több segélyt kap mint a német nyugger és nem dolgozik.
német politikus látja hogy német ember nagyon utálja a helyzetet.
Ezért kitalálja hogy osszuk szét szoridaritásból azokban az országokban ahova migráns nem menne mert ott kevés a segély.
De egyenlöre megakadt mert a lengyel,szlovák,magyarnak megvan a maga baja a többi eltartottjával.
Itt az egyenlőre szón van a hangsúly.Amint elsöpri a jóravaló magyar nép a szemét orbit elhárul ez az akadály is.
Felfogtad?
Ez nem a kötvényesek
És nem is az ukrán meg hasonló jómunkas ember
Miket néz ez a pechszopkodó....
Zolikám...én a Nagyerdőn lakom Debrecenben,itt annyi külföldi van,mintha nyaralnék valahol.
A migráncsok nem ide akarnak jönni értsd meg. Itt csak átutaznak...ha engednék
Meg 1,5 millió..............
És ezek legalább dolgoznak.
Nomeg soha nem a hivatalossal volt a baj hanem a papírok nélkül példányokkal.
Azok megvették a letelepedési kötvényt és nyílván vannak tartva. Elvileg...
Megy több százezer migránsok van nálunk. Van olyan info hogy akar 500 ezer is
Csak el vannak dugdosva cégeknél, és hallgat mindenki róla
Van olyan terv is már hogy x % migránsot kell majd foglalkoztatni a nagyobb cégeknek
Biztos voltam hogy ezt mondod.
Te bajod,neked van lányod.
Blabla...
Próbáld ki úgy,hogy bedugod és bekapcsolod
Kompresszor után is
Olyan praktikus kütyü hogy vettem egyet tartalék a is de. Bírja már vagy 6-8 éve
X-fact vagy mi a pöcs a márkája
Ti direkt haggyátok figyelmen kívül a kötelező tető nélküli szoridaritási kvóta erőltetését vagy csak diszlexia?