Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

En emlekszem mi volt mikor ez a degeneralt banda volt hatalmon.
A deamai visszeaso forgalmat meg mindent.
Es nekezd ezt a szar mrntegetos rizsat hogy nem tehettek semmit mert de,tehettek volna.
Most jobb nekem.Tobb penz es vasarlo.

Ez a félhülye még él?
Jóvanna!
Szerezz kapcsolatokat, tanulj meg a megfelelő helyen nyalni - hogy haszonélvezője lehess az uram-bátyám hűbéri rendszer áldásainak. Ha viszont nem vagy (valódi) haszonélvezője ennek a mocsokságnak, akkor nem értem miért véded foggal-körömmel.
Ezért nem értem a falusi (vagy úgy általában "vidéki") kisembereket sem - neki ebből hasznuk SOHA nem lesz. Túl régen olvastak történelemkönyveket... ...ők a plakátoknak, meg a hazug "köztévének" hisznek.
Ne politizáljatok már gyerekek...
Nem is tudnal,realistabban latom a dolgot,nem egy kodos alomvilagban,ez a hotystazas ravilagit.
Es barcsak erdekelt lennek.
Szerinted baszakodnek vevokkel meg csesznem szet nehez szarokkal a derekam vagy inkabb hajokaznek malajkurvakkal?
Két helyen találtam meg, az egyiken "a termék már nem elérhető", a másikon meg az ahol csak rendelésre gyártják. Olasz oldal de van magyar menüje, kicsit nehézkes a nyelv kiválasztása, ezért képernyőképen mentettem el.
Veled nem óhajtok vitatkozni, de ebben az országban - politikai vonalon - jelenleg nagyon rossz felé mennek a dolgok... ...Te nem érzed, sőt neked talán érdeked is, ezt nem tudhatom.
Te meg mindig kodos alomvilagban elsz,de kurvara.
Nem a kirakat fujja a passzatszelet,nagyon nem.
Olyanoktol varod a megvaltast akik ugyanugy csinalnak mindent.Siman elmondta,csak a szivarvanykod elvakit.
Csak kozben azok annyira balfaszok hogy minden mast szarul csinalnak.
Ok kulfoldet tuljak,tenyleg jobb az elozo kulfoldi befolyasoltsag mint a hazai?
Igazad van tenyleg hulye az egyharmad,mindigis imadtak valakihez csatloskent torolkozni.
Osztrak,torok,nemet,orosz mindegy.
Es ne gyere a putyin faszsaggal.
O megkerulhetetlen,de a hortystazas eleg komcsi szokas.
Es a jo nyilasbol lett a legjobb avos.
Azért az ország normális "egyharmadának" kezd mérhetetlenül elege lenni a Fidesz-rezsim disznóságaiból, és talán képesek lesznek (pártállástól függetlenül!) összefogni a Horthysta geci ellen. Ha sikerül kirúgni a hatalomból, akkor még mindig ráérnek pártoskodni. Ezért a célért viszont össze kell fogni.
Jah,sima liba lesz gyartani mindenkirol aki nem tetszik egy fideszpartkonyvet es maris fel lehet nyomni a birosagon,ugrik a háza,meg lampavason log csori.
Tiszta 45 utani idill.
Amugy a kispesti modell lesz a tuti a Krinyoval.
Csak most nagyban,szeinted karigeri fel tudja fujni ugy a pofazacskoit hogy elijedjen a maffia?
Jön még kutyára teherautó:
https://index.hu/belfold/2019/...
Amugy en inkabb ásni szoktam,Mint zuglón,..........persze csak kisfákat.
Nem kókadt libsi lancdohanyosokat.
Nemkell,nem godolloi vagyok.
Kicsit félek a veszettség ellen még be nem oltott bútorboltosoktól... ...amúgy mennék.
Godollo igenszar,a kozlekedes es a parkolas szinte lehetetlen mostanaban.
Es maradt a gemesi.
Amugy gyere.
Es nem is akarhogy,50% elony full kozgyuled,egy csiffadt jobbikos.
Te ti ezt az ipset nagyon vartatok.
Mint egy messiast.
Lehet át kéne költöznöm Gödöllőre....
Eddig megúsztuk a dögvészt ("mindössze" 4 évig volt fideszes polgármesterünk), de bennünket is megint elért a végzet....
Te,ez a gyalazat hogyafenebe lehet?

https://www.kalohirek.hu/kozel...
Remelem elkoltozol egy normalis varosba.
Aszittem kimaradsz a tobbsegbol.
Nyugi,bennevagy a 90 ben.
Én azt hittem, hogy csak a kétharmada....