Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

20 misitől indul a csóró verzió ha rendeset akarsz venni, mar 30
Olvastam valahol, hogy a Tesla3 itthon 16,5-be kerül, akkor már inkább azt.
Tudom, hogy azért nem szoktál néhány sorosnál hosszabb hsz-ásokat sem írni sem olvasni, mert mire a végére érsz elfelejted az elejét Na én pont ezért nem nézek tv.t, Mert a reklámok között néha megy egy kis film is mire kiszenvedem a végét fingom nincs, hogy hogyan kezdődött és épp ezért nem is értem miről szólt
De pl. pont ezért válaszolsz hülyeséget arra amit írtam
Megpróbálom levezetni tömören.

Ország lakossága: 10 millió ember ( ne kezdjünk bele számháborúkba, hogy ennél ez már kevesebb kerekítek )
Budapest lakossága: 2 millió ember
a 2 millió a 10 milliónak egy ötöd része.
Tehát aki ennek az ország fővárosának az első embere az gyakorlatilag az ország ötödének a "miniszterelnöke"
Erre írtam, hogy ez a tarlósbukta kb. olyan mintha levágták volna a fidesz egyik lábát ez azért nagy pofon a pártnak. Nem egy 50-100 ezres megyeszékely lett oda hanem a 2 milliós főváros vezető pozíciója.
21,26
ha üzemanyagot veszel, cigit vagy piát abból még legyön a jövedéki is
Az utolsók közül való alföldi gyöngyvirágos tölgyes egyike.
Na de azért légvonalban a sámsoni út nem esik messze. ott azért vótak néhány éve rendesen
Egyébként meg igen. Az a PÉNZ AMIT NEM KÖLTÜNK EL, OLYAN MINTHA NEM IS LENNE
még jobb mert nehezebb hozzájutni viszont egészségtelen zsebben hordani
én hiányoltalak nem zotya ha meg yachtozni készülsz szóljál nekem. Egyrészt gyakorlatom és veeztői engedélyem is van hozzá, másrészt az ingyen qrvákat én sem vetem meg ahogy az a győri pofa sem
Ezt úgy mondják, hogy nem nőtt a keresetek reál értéke. Egyébként Pont a bérkompenzációnak volt a legnagyobb árfelhajtó hatása. ehhez nehéz okosan hozzányúlni, mert egymást generálják
Itt kecsón most pont ugyanez a helyzet. 4-5 éve 6-7 millerért sem tudták eladni, két hónappal ezelőtt meg 24 millerért kelt el. De szépen ereszkednek itt is vissza az árak, már hallani 18-19 m adásvételről is
Akkor kormánypropaganda ne mondjak, hogy a rendszer ellen vagyok.... nem engedhetem meg magamnak
Dehogynem propaganda, es nem nem veszek bmw-t, azt lulu aszongya szar.
Ez nem kormánypropaganda ha egyszer veszel egy rendeset, meglátod a különbséget is.... valamikor csak felnyílik neked is a szemed és rácsodálkozol majd a világra, mint egy újszülött.... aztán lassan meg is érted azt
Az arany ára(emelkedése vagy csökkenése) mindíg a világgazdasági helyzet függvénye. Mivel aranyban az emberek értéket tartanak, erős gazdasági mutatóknál az arany ára lefelé mozog, most elindult a fordított eset
Mondjuk ot ugy osszezavartam az afaval hogy le is lepett szamolni.
Attol meg hogy sokszor mondod nem lesz igaz, ne legyel index, rossz hatassal vagy bogyora.
Mondom hogy sosem volt.... De meg lehet
Azt el kell ismerni, hogy sok okos ember van a Fideszben.... mondjuk Kósa nem az
Csak normalis jarmuvem van.
Sosem volt még normális járműved az életben
Vala. Ibol tellet egy normalis jarmure, nem ongyilkosajos bizgerere 18650 es elemekkel.
Mar megvolt..... nem figyeltél... csak a bútor mi?