Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk én ezután basznék adni a nagyvárosi p....nak állami támogatást bármire.
Csak úgy. .
Mert én gonosz vagyok.
Betét a bukósisak plexi belső felére, amitől nem párásodik...elvileg.
Egyébként elég hatásos valóban, de elfárad egy idő után, hogy vehessél bele újabbat méregdrágán.
Azt hogy a pinlock nem mosható
Van rajta valami zselé réteg, az veszi fel a párát, ha ezt lemostad akkor csere.
De
Valószínűleg adók nélkül 40380€ a hivatalos honlapon a rendelés Magyarországról:
https://www.tesla.com/en_HU/mo...
Persze szállítás csak jövőre, amikor meglesz a budapesti Tesla szalon.

Magyar import leasing cégtől szállítással adókkal együtt 51190€
https://www.tesla.hu/tesla/tes...
Jó, de te nem a környezettudatosság miatt akarsz villanyautót - hanem fillért baxni…
5 millió forint plusszal a zsebedben (ha van...) inkább költözz olyan helyre, ahol nem kell kocsival munkába járni.
ja meg az állami támogatást és ÁFA-t
sokkal előbb visszajön az ára.... nekem 4 év alatt már pluszos, igaz én pl. a parkolást és cégautó adót is beleszámoltam.
magánszemélykén ugy éri meg mint KériLacinak... használtan, olcsón.... sztem nincs 2 év a megtérülés. én is max. használtan vettem volna, ha nem cégre veszem....
Legjobb lenne egy Fábia forma alap fapad kocsi egy 120 km tudó alkuval minden extra nélkül 5 Milla alatt
Melóba járni ezen meg én is elgondolkodnék
2x20-30 km távokat télen is tudná a -15 fokban
Amit spórol az ember az üzemanyaggal annyi kölcsönnel ki lehetne egészíteni a megtakarítást
15 évesen már ingyen lenne a kocsi
hát, ha nincs benne uaz, csak az alap teslat nézed és az allami tamogatast leveszed, akkor is majdnem 8M... ha ehhez hozzáadod a szervizt is (amire 3 hónapot vársz) meg a biztosítási különbséget, meg a plusz felszereltséget már rakhatsz bele szorzót...
Igazság szerint a most kukázott E golfok jobbak lennének.
Nincs rá támogatás, mert nincs hivatalos forgalmazó még, így csak import Tesla létezik, így pedig 5millával drágább, mint a BMW.
Igaz mondjuk a BMW ronda, és jóval kisebb a hatótáv is, de ha amúgy sem használná ki akkor kidobott pénz az az 5 milla.
80 110
Ezt írtam és ez már azt hiszem a rendszámos ár.
Euró árfolyam függő, de a fapados (ami még mindig jobban felszerelt mint a konkurencia) Tesla kb. ennyi.
https://www.tesla.hu/tesla/tes...
Tesznek ok sok mindent az euró pár év alatt felment majd 100 forintot
Pl a nemzetinek nevezett bank kurva sok pénzt keres a forint leértékeléssel aminek egy részét megkapják prémiumként
Audi bassz.
Etron ausi,porshe taycan.
Egy qrva drága autónál igenis a formaterv legyen a legelső.
Nem a formaterv volt a legfőbb,de egy prius,leaf,e-miev, meg egyébb szörnyedvényektől jobb.
Nekem amúgy a formaterve nem tetszik: snassz, mint egy 3-as BMW....
Voltak ennél sokkal szebb Teslák is. Vagy 25 milláért még nem lehet szép, csak környezetbarát?
A piros szín ócsóbb….
Bekattintottam minden baszást úgy 77 890 EUR.
Én eddig meg tudtam lenni nélküle, ezután is megleszek! Valahogy csak kibírom majd!
Nekem 77.260,- Ajró jött ki....
Na ja, de vasárnap reggel, 12 fokban, de száraz időben is párásodtam mint állat. Azzal meg sohasem, esőben sem.
A pinlock az egyik legjobb találmány a pina feltalálása óta...