Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi nem vagyunk gyarmatosító ország....ide nem akarnak jönni.
Utána meg 2 hétig fekszel
A gond a kotelezo kvota lesz,igy tarthatod ot el.
A nemrt,francia es mostmar az olasz is nagyon szabadulna toluk.
Erről nem is érdemes szót ejteni, nincs kedvem belemenni a politikába jobban, máshol sem teszem.
Feka nem jön ide, nem hülye amíg van jobb helye is, de mindegy is, nekem nem a feka és arab migritől van tartanivalóm hanem a keletebb európaitól, ha százezrével tolonganak itt a fekák és arabok dolgozni akkor majd tőlük is félni fogok.
Jah es erdogan is kesz elengedni a nalalevokbol par milliot,most hogy elitelte az eu hogy nekiallt kinyirni a kurdokat.
Ha nem ukran jon a fekete,most neztem hogy a digok engedik es ujra elojott a kvotakerdes.
Úgy tűnik nem, valami megállapodás készülget, de a hard brexitnél sem zavarják haza hanem megadják a tartózkodásit azoknak akik már kint vannak, újonnan kimenni lehet, hogy nehezebb lesz, a fene tudja.
Esetleg a brexit után a magyar migrik egy részét haza eszi a fene....
Kezdődik, egy szerencsénk van/lehet, hogy annyian mentek el, hogy kevésbé érezzük meg mint a 10 évvel ezelőttit hacsak nem hoznak be még 1-200000 migrit, a lengyeleknél már 1200000 ukrán migri van igaz az 40 milliós ország.
Én anno egy orosz lábpumpát használtam kocsihoz vagy 20 évig, de aztán sajnos eltörött. Utána volt mindenféle kézi, láb, kicsi, nagy, de mind xar volt. Aldi-s, Lidl-es, bicikliboltos. Azóta van nyugalom, mióta van a motorhoz a kis kompresszor, meg a garázsban a nagy.
Legtutibb a biciklis pumpa
Nekem ilyen 1000 forintos full műanyag gagyi van a hervisből de hihetetlen jó
Pl ha otthon cserélek gumit akkor is avval fújom fel a belsőt
A legtutibb az hogy el kell minden zsetont baszni minél előbb
Aztán amikor megöregszik az ember és már majdnem éhen hal az ember ki feküdni a vonat elé
Van.
Mindenem van.
Dehogy van...ilyened sincs!
Az érmékkel van kis nyűg amíg jó árban eladod. Persze nem a ritkasagokról beszélek.
Elméletileg
Gyakorlatilag van pár hely ahol el tudod adni
Amúgy pl a lapka gyártók között is van különbség azok közül se vesznek meg mindig mindent
Persze ha arany bányász van nem gond eladni a cuccot ha USA nem veszi meg hat megveszi Kína

Ja és meg el sem áshatod mert ha sérült a csomagolása kevesebbet ér
Tehát nem olyan egyszerű ez az arany üzlet sem
az mar van,minek?
A fontos dolgok megvannak.
Alakítsd
Alakísd át hogy powerbank is legyen...és minden vágyad teljesül
1x vettem meg.
Nem is akarom.
Van keréknyomás mérőm.
Genya vagyok,nem is akarok.

Stb,stb.
És háromszor vetted meg.
És nem használhatod mindenre.
És nem segíthetsz másoknak.
És keréknyomást nem mér.
Stb...stb...
A 3 patron ugyanennyi helyet foglal.........................jah nem.
A patron helyet jó.
Talán 12 év és 2-3 defekt volt a mérleg.Mindig megoldottam kúton.
A büdös életbe nem fogok ilyen cuccot vinni.
Ha kell ott a kukac és a patron.