Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipi megokfejtette,azé.
Készülj fel a jövőre, most vedd meg előre..... nem olcsó, de neked megéri
És majd itt is lehetne kereskedni a co2 kvótával... mert akkor van egy csomó eladó
Ez hibás gondolat
Minden autóba betenni egy mérő cuccot aztán személyre szabva meg lenne határozva mennyi cuccot engedhet ki a levegőbe
Bedugod a személyit aztán rögzíti mit füstöltél ki a levegőbe
Most néztem, hogy a Kia euro4.... hogy ne legyen sírás, legyen euro5 ahogy akarod, de az összes gépjárműre... akkor én is elengedem a Kia-t....
Mint mondtam én tiltanam ki... mi köze ehhez neki de ezt tamogatnàm.... Viktor is kitalálhatná....
az a jovo.
Akar azt is lehetne,geri az orszag feje.
Remélem, nem a cinkotai garázs kapja a villanyosokat, a hybrid buszok is egy kalap szarok
Sehonnan nem tiltják ki csak a régi dízeleket... én az összes autót kitiltanám euro4 alatt... de az egész országból
Amugy ha most nem lesz par honapon belul kitiltva minimum az osszes euro5 alatti dizel a belso keruletekbol orok harag lesz.
Hiszen nem lehet lelegezni ott, es nem a fava meg szemettel futok az okai.klimaveszhelyzet van.
A bkv Buszokat is. Mert ugye a jovo ev kozepere lesz havi 100 db elektromos busz ujonnan.
Meg a tavalyi USD, amikor bejelentettek... azóta gyengült a Ft kb 10%-t...
Biztos nem a mo-i árlistán
A 16 valszeg az usd rol atszamitott ara lehet, erre meg jon az adok.
Komolyan ezt olvastam, talán meglelem, hogy hol.
Dehat a handras smafu?
O is pesti.
Azert gerirol egy kurvazos videot se tudnek elkepzelni, a felesegerol eloszor azt hittem az annya.
Itt nem hülyék laknak
Ami szerintem pár hónapig fog tartani
Úgy gondolom ki fogják tűrni hiszen hivatalba se lépett de már karácsony jeggyel jár egy csomó ember a BKV
Aztán ha tényleg igaz hogy az ellenőrök nem büntetnek akkor a BKV letérdel hónapok alatt hiszen senki sem vesz jegyet ezután
És meg biztos ki fog találni mást is ez a kis komisz narancs csapat
Csak egy hitelesnek tűnő arc kell a népnek aztán arra simán le lehet váltani
Mert azért ami Lejárató kampány ment a Geri ellen és meg így is nyert azt jelenti hogy a Tarlóssal nagyon ki van a töke a népnek
Larifari matek.
Erzelem sziv vezetesi elmeny.
Mert ne engednek?
Tud duhos is lenni.
De a matek nem jön ki
De csak akkor, ha megengedik neki
Na jo de sokkal menobb mar egy tesla.
Mar ertem, karigeri az uj miniszterelnok.
Bocsanatodat kerem, jobban tudod.