Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hagyd a csicsába , nehogy még valami baj legyen belőle! Ha nincs, nem aszogatja a szél!
A salgótarján-Hatvan közti 2x2 sávos pl kurvajó lett.
Csak az a sok körforgalom zavar a 160-170-es utazóban.
f.szodat azt. Ott már pest környékén van annyi új út, hogy körbérné a földet mi meg itt vidéken homokúton közlekedünk.
Nem is bánom, hogy a geri lett az új pohi. Amíg pest füvesítésével van elfoglalva hátha vidéken is épülnek végre utak
Megnéztem, 50200 euro elvileg forgalomba helyezve az alap és onnan lehet feltornázni.
De, a tesla3-ról van szó az a legkisebb új a többi 22-25 a drágább 41-45.
Ez a szomorúságom a pipicilint még nem találták ki.
Mondjuk egy elekerülő még jó lenne a 3-astól körbe a végéig összekötve az M3-al.Nem kéne beengedni az átmenő forgalmat.
Nademajd a haladó becsületes,jóravaló ellenzék megoldja 22-től.
menthetetlen vagy De hát hülyék ellen nincs orvosság ezt még karigeri sem ígérte
Most nem sorolom fel de kurvasok dolog épült,most per pill a városban egy uszoda és a teljes Péceli máv vonal,állomásostól meg egy baszomnagy felüljáró hogy a máv átkelő nezavarja a a hazajutásban a köztársaságuti pestről kiköltözött és kocsivaljáró úriközönséget a hazajutásban.
És ez csak gödöllő ezévi dolga,a gémesi már jó ideje nem kormánypárti,nagyon nem,máshol is van csak neked mondhatom,köd van.
Na azt hogy,alig birom kivenni.Majdnem egyenesre kell hajtani a plexit.
A kormánypárt talán végre rájön, hogy az agymosáson (migráns!, Soros! stb. plakátok) meg a lejárató kampányokon felül valamit tennie is kellene. Valami pozitívat. A negatív dolgokkal kezd az emberek töke tele lenni, legalábbis az értelmesebbje között.
Most már nekem sincs, pedig volt....
(Húsvéti Zemplén-túrám során egyszer felnyitottam a plexit, és ezt a sz*rt egyszerűen letépte, kivitte a huzat. persze a legnagyobb tempónál, a legnagyobb forgalomban. Ilyet még nem bactam…)
Nos most nem volt hosszú csak faszság.De a végső okfejtésed hogy karigeri fogja az országot irányítani. .
Nade,azért kurvára túlértékelitek az egész polgi választást.Mindenki azért kilincsel az ATV-ben hogy a kormányt buktatták meg,te is ezt írod csak téged a kutya se hívna az ATV-be szemüveges okoska van ott dögivel.
Nekem nincs olyanom! Ha a plexi párásodik belülről, akkor kinyitom vagy 5 mm-re, és a levegő áramlása leszárítja!
Én kétféle szakmával rendelkező embernek nem hiszem el amit mond! Az egyik a politikus!! A másik a "meteurológus"! Amikor ezek mondanak valamit, csak annyit teszek hozzá, hogy majd meglátjuk, mi lesz a gyakorlatban!
Hosszú és szövevényes,nem kell foglalkoznod vele.
Mi a fszom az a "pinlock" ??
Napsütötte pálinkás szép jó reggelt nedves motorostársak!! Itt most földig ér a felhő! ! De azt mondták , holnap megint süt majd!
Lehet hogy jó, csak a peremnél van vmi szösz stb
Hiába na nagyferó féle "aki hülye az is marad" dalrészlet jutott rólad az eszembe

Adott egy fiatal suhanc. Pont ezeket a féléket vertük alsóban mindíg Valami hihetetlen csoda fojtán bp első embere lesz
(bár ez sem csoda, le lehetne vezetni a fidesz mit baszott el, a parlamentire ebből majd tanulnak, össze szedik magukat lehet kellett is ez a pofon, elpuhultak elkényelmesettek és a gőgöt is ki le kell törülni magukról.)
Nos vagy tetszik vagy nem ez a suhanc és "szakértő csapata" fogja megmondani mi történjen budapesten. (2-2,5 millió embert érint a 10-ből ) Az ország(szerintem helytelenül) főváros központú. A 2/3-os kormánypárt egyetlen egy módon tud vétozni, hogy nem szavaz meg pénzt a fővárosnak. Ha ez bekövetkezik az ország leáll. A politikai pártérdekből mégsem óhajtja a kormányzópárt tacsra rúgni az országot muszáj bp-et pénzelnie és elfogadni amit karigeri megvalósítani óhajt. tehát aszisztálni hozzá. Nem azt mondtam,hogy kari geri lett az új miniszterelnők, mint ahogy azt te a buta elmédben lefordítottad, de tudomásul kell venni bp első embere az ország második embere és semmi miszter vagy minisztérium nem rendelkezik annyi erőforrással.
Azert egy evnel tobbet vartam.
Namindegy van egy uj.Majd jovore belerakom.
Ez egy hibás döntés volna ami kb beleszarna a környezet tudatosodási folyamatba
vhol nem fekszik fel rendesen..... a pinlock sem örök életű....
Pinklock kérdés.
Kivettem megmostam,betettem,párásodik.
Miafaszt basztam el?
Mindenesetre most kibasztam belőle.