Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem...a Keleti főcsatorna jegén lesz!
Olyan sokan???? Akkor az mar 2/3
Azert remelem hogy a koronazas juliusban meglesz a duna jegen.
Kb 300e ember szavazott gerire. Ez nem az 1/5-e.
A parlamentet áthozzák még idén Debrecenbe ! De az épületet is! Viki ide fog költözni,amíg tart az áthozatal Kósáéknál húzza meg magát.
Debrecen lesz a főváros ,Pestet meg felveri a gaz. Úgy is zöldíteni akartak
Mondjuk Hyundai-t néztem meg Nissant, de olyan gagyi volt, hogy inkább nem.... a Hyundai Kona nagyon nagy csalódás volt, mert a legolcsóbb muanyag belseje volt, de tényleg a leggagyibb.... minden műanyag benne... 14,5M-ért
Legalább a bírót megfizették, mert a választási csalást most elfelejtették
lófaszt ott meg helyben megválasztoták. Borókaira csak rá fogják húzni az egész fideszes buktát, semmi köze hozzá A fidesz most nagyott bukott aká mit is nyilatkozik a málészájú petike Ő szerinte narancssárga megint az országtérkép, szerintem meg pest az meg piros és ott él az össz lakosság 1/5-e. Vagyis ez a nagyranőtt ovodás akinek sem kapát sem plajbászt nem adnék a kezébe mert szerintem sem fizikai munkára sem szellemi munkára nem való gyakorlatilag 1/5 miniszterelnök lett. Egy 10 milliás ország fővárosának ahhol 2 millió ember él és legalább még egy fél valamilyen módon köthető hozzá egy ilyen pozíciót kormányzópártnak elveszteni kb. olyan mintha levágták volna az egyik lábát.
Nem tudom, mert pont leszarom azt is ami nem érdekel, nem is nézem meg.....
Az soha nem fog kelleni nem a lehetőség szab határt, a matek erre jött ki és az egyetlen jó bmw auto
A legdragabb nem a model s meg az x?
A 3 as egy jozan olcso tesla.
Ár értéket nézek.... nem a legolcsóbb szart veszem meg, de azért nem is a legdrágábbat....
így is sorban állnak az albérletért
Legalabb egy nyomorult tesla model 3 lenne feherben feher belsovel.
A legtobbnek az OLCSO szo villog mint a stroboszkop.
Athoztad a triumphot a garazsomba? Mindjárt csekkolom
Pont ez a lényeg...... mondjuk én nem szoktam túl butorotni.... minimál design, max bevétel
Tudom, bohoctrolival jarsz.
Persze, egy halom ugyfel van aki vett lakast es kiadasra kipofozzta.
Nem tudom, az öreg Tarlós ígérgette évek óta.... mondjuk pont leszarom....
Hat én sem....
Aaaaa nem kell felned.... ideiglenes lesz, és a bútor akkor is menni fog
Nekem mindegy hány éves kortól,mert nem ismerem a tömegközlekedést. Se Pesten , se Debrecenben
Szerinted karigeri lesz olyan eroskezu?
Nekem jo lesz, kevesebbet kell cipelnem.Lesz idom masra is.
A 2008-at is is tuleltem.
Mondjuk ha meghosszabbítják a metrót a gödöllői hév vonalán, akkor ennek a nyertese leszel