Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyilván, ha a lokal írta volna meg, sokkal hitelesebb lenne
Öregebb vagyok mar annál, hogy fizetett reklámoknak bedőlnek a sixgear a legalja fos
Pedig a nagyon szakmai,nagyon objektiv,nagyon partatlan indexeseknek begyött.
https://totalbike.hu/tesztek/2014/04/03/megelozo_intezkedesek/

Amugy asszem 30 volt es egy turasítós rohamomban vettem.Szerencsere ez a roham gyorsan elmult.
Legalabb rajtam csak ez nem egy ketmillios MT rohad.
Féláron vettem és qrva jó de hat aki sixgeart vesz, meg is érdemli
Annyibol kenguruba oltozom.
A sixgiear a legalja.... minőségi corduraban nincs ilyen. A held qrva jól szellőzik pl. Igaz teli árban 1000 EUR
Tapasztalatom szerint normalis motoros idoben a perforalt bőr a legkenyelmesebb viselet.
Ez kb reggel 12-15 foktol a déli 35 fokig bezarolag müködik.
A sixger vag miarák cucc csak ugy volt elviselheto hogy kijapkodtam a belet,es fel tudtam huzni a szellozo zipzarakat majdnem vallig
de igy meg lobogott rajtam mint a szovjet zaszlo.
Most menet kozben jo,bar csak egy hosszu ujju poloval mert ahol hozzamer ez a muanyag rogton izzadok.
Ez van.
Én sosem vernyogtam van bor is, cordura is.... mondjuk én mindent kívágok belőle a picsaba... csak melegek lesz a betétektől... a csávó a held-nél magyarázta milyen fasza goretex békés van benne.... mondtam hagyd a picsaba, úgyis kidobom
Te sem fiatalodsz...
Bakker, ez vár rám is???
Én is rohadtul utálom a meleget.
Ez azt jelenti hogy kevertettél 2liter festéket ?
Mondjuk én már készítem a gépeket a táli szezonra, közeleg...
Az evben max 2 hetet maszkalok ilyen ruhaban, azert nem veszek mennyi goretexes dragacuccot.
Igen, nekem is ilyenkor a legjobb, és a táj is szebb. Ez olyan pont jó hőmérséklet. Szép képek.
https://www.aliexpress.com/ite...
aki használ ilyen fülbedugós cuccot annak bátran ajánlom teljesen jól szól
régen ezt adták az s3-s4 telefonokhoz is
Póló+ 2-4 pulóver+ valami USA katonai zubbony elég szokott lenni 10 fok felé is az én tempómmal 80-90 felett ritkán megyek
Nadrág bajos mert a gombos sliccc elég szellős legutóbb is ketté fagyott a tököm benne pedig volt alatta egy vékony melegítő alsó
Ilyenkor (18 - 25 fok között) a Zölditől bótolt használt goretex kabát tökéletes - bélés nélkül. Hidegben béléssel (nekem 10 foktól...). 25 fok fölött viszont bele lehet rohadni - nyárra a hálós Shox való minden nélkül. Bár már abban is egyre rosszabbul tűröm a kánikulát - 30 fok fölött mostanság már nem ülök motorra - pár éve még sokkal jobban viseltem (ugyanebben a göncben).
Rendeltem az aliról egy 70 centes MP3 lejátszót
Azt kell hogy mondjam kurva jól szól
A mélyek kicsit gyengébbek, de a biciklizéshez tökéletes
200 forint postaköltséggel együtt nálunk 2 sima boríték több ettől
Kis sárgák hogy a gecibe tudják ezt produkálni?
En beraktam az osszes vackot a kabatba,azota jobban iztadok mint nyaron.
Mar ertem hogy a cordurasok miert vernyognak.
Az előző két hétvégén jó sokat motoroztam (420 km + 300 km) - igyekszem bepótolni a szinte teljesen kihagyott nyarat. Megdöglök a kánikulában, nem hogy motorra üljek. Most éppen tökéletes, nekem való az időjárás.


Mi a helyzet? :D
Franc kivancsi a bőrruhás szerelesre.
Ez meg elmegy,enyhen lokott a spiné.
http://youtu.be/FtyQqZhHQtc