Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

visszaeset egy f.szt Csak most nem beszélnek róla A cigányság és a zsidóságot tutujgatni kell, mert európa szemébe MO nem lehet antiszemita A legvicesebb mégis az, hogy ettől függetlenűl annak tartják a kormányt, viszont legalább az tud takarózni. Azért migráncsozás előtt a cigányellentét azért felfutott és csúcsra járatott 2015 előtt cegléd, gyöngyöspatai központosítással ment az uszítás rendesen. Bár akkor még volt jobbik és gárda Ezeket el kellet tüntetni a sűlyesztőbe Aztán betíiltották a fehér ing és fekete zakó viselését Azért az vicces volt amikor az esküvőről a vőlegényt elrángatták bilincsbe az őrszobára mert gárdistának nézték
Ha már akkora a szükség, megállok az útmenti bokrosnál, és letudom a dolgot! Csak más vaddisznó ne legyen a közelben!
Ez kurva hosszú, úgyhogy nem olvasom el. Tényleg néprajzos lehetsz. A saját meglátásom nekem is meg van ezzel kapcsolatban, de szerencsére az utóbbi években a támogatási rendszernek köszönhetően visszaesett a régihez képest a,születések száma. Sajnos az idióta 90 körüli rendszereknek köszönhetően az akkoriban született temérdek cigó mostanra nőtt fel, igy hemzsegnek. Emiatt értelemszerűen ha csak mind kettőt ellik is sokan lesznek, de régen öt alatt meg se állt az alom.
Nagy úr a szükség
Hát ez a cigány kérdés mind a mai napig megoldatlan probléma és nagy valószínűséggel az is marad. Ez azért mélyebb gyökerekből ered. Mária Terézia 1740-80 uralkodása idején töltötte fel velük az elnéptelenedett magyarországot, kicsit arra emlékeztet, amikor a 60 évekbe betelepítették a törpeharcsát a vizeinkbe, hogy majd milyen jó sporthal válik belölük Hát nem vált Viszont elég erőszakosan tudnak terjeszkedni és rontani az őshonos halállományt az ikrazabálásukkalés a nagy létszámukkal bosszantani a horgászt.
Alapvetően a hasonlatom pont hajaz a cigányságra. Amíg Ők szaporodnak mi fogyunk.
De nézzünk mögé: Én két alapvető okra vezetném vissza azt, hogy miért nem integrálodtak a mai napig és miért nem hasznos tagjai a társadalmunknak
Az egyik: Tisztába kell azzal lenni, hogy népcsoportok mások egymástól eltérő kúltúrájú és mentalitású emberek. Ennél a példánál a vallást azért nem kell említeni hisz a cigányság az nagyon keresztény Ha ezekkel tisztában vagyunk akor tudjuk azt is, hogy eltérő a munkamorál. Amíg a középeurópai de mondhatjuk, hogy akár a nyugateurópai is(amig a középeurópai el nem végezte helyette a munkát) egy dolgos népcsoport. És vannak olyan népek akik nem a munkaalapú társadalomba szocializálódtak azok vagy nem is dolgoznak, vagy lassabb a munkatempójuk. Volt szerencsém 10 napot eltőlteni a dél afrikai köztársaságba láttam a munkamorált hát nem a tempótól kapnak ott sem szélütést vagy szívinfartust De hasonlóak a déli népek, ilyen india is.
A másik ok: (szerintem) Mióta itt vannak európában soha senki nem vette azt a fáradtságot, hogy valóban integrálni próbálja őket munkára ösztönözni célt kitűzni. Mint ahogy többen is írtátok sokkal egyszerűbb problémamegoldás, ha segélyezzük Őket. Pedig 2-3 generáció alatt jó esélyel teljes értékű embereket lehetne faragni belőlük, de nincs igazi szándék és akarat. A segélyezés meg ellentéteket szül az európai ember meg a nálunk élő legnagyobb kisebbség között. Ezért nőttünk mi is úgy fel, hogy eleve előítéleteink vannak velük szemben persze joggal.

Esélyek: Egy dolgozó európai házaspár gyermekének életútja. Bölcsöde, óvoda, iskola, iskola, munka ,család.
Egy cigány gyerek életútja óvoda, kötelező általános iskola, család.
Egy cigányságból felnövő gyereknek az esélye a tisztességes életre kb. 5%. A statisztika is ezt mutatja.
Generációk óta(söt hát mióta itt vannak) nem látot a gyerek jó példát a szülőktől. Sosem látta a szüleit dolgozni menni, nem kapott sallert a rossz jegyekért, de azt viszont látta, ha minél nagyobb a család annál több a segély. Ha fázunk kivágjuk a fát az erdőből ha kell ennél több elvesszük mástól a javait. De olyat nem mondhatsz, hogy cigánybűnözés, mert a Kövér László kiutasít a parlamenti ülésről, hiszen a mostani kormányunk is megállapította, hogy cigány bűnözés az nincs és diszkriminatív Azok a tények me ne zavarjanak össze senkit, hogy a börtönben kb. 90%-os a cigányság
Nos lényeg a lényeg minden területen sokkal kisebb esélyel indul el egy cigánygyerek az élet rögös útján. Ha álláshirdetésemre ketten jelentkeznek az egyik cigány hát tuti nem őt fogom alkalmazni, mert elfogult vagyok. Ez egy nehezen megoldható társadalmi probléma. Én vagyok a hibás? te vagy a hibás? a kormányok a hibásak? A cigányság a hibás? Eldöntendő kérdés Véleményem szerint mindenki az. A cigányság dolgozhatna(ha akarna) de nem akar mert a mindenkori kormány túlsegélyezi Őket, így egyszerűsítve a problémát. Én mint munkaadó felvehetném dolgozni, de nem veszem Mert mélyen gyökerező előítéleteim vannak(mint mindenki másnak is) velük szemben
Ahogy írtátok is voltak alibi próbálkozásokaz integrációra az ilyen híd a munka világába címszó alatt meg hasonló faszságok, de ez még alibinek is gyenge volt. Azokat az intézményeket amit elméletileg nekik húztak fel, oktatás, kúltúra, nevelés céljából oda még be sem engeték Őket. Meg 1,6 milliár ft-ok tűntek el a semmibe megint csak hozzáférő politikusok magánzsebeibe Az ilyen farkas flórián, meg kolompár orbán félék szerintem azóta sem fellelhetőek
Hubazmeg
Ezt saját kutfőből, diplomával?
Miután autóval jártam a talikra egy kicsit korszerűsítettem, de tudta a dolgát
Mi meg így toltuk a navigációt papa Ez nem forgott, nem merült le, nem ment el a kép a legnagyobb forgalmi káoszba, nem ázott, nem tört össze nem fogyasztott áramot
Aq nagyon profiknak volt kézzel forgatós
Ja, egomban tankoltam fel 3 korul, ja naggyabol 3 ra lehettrm kinn vagy picit elobb.
Égett is a pofám rendesen, de csak hadd menjen!
Szóval egy széteső félben lévő, koszlott dájzel BMW lehagyta a Hondádat?! Ekkora szégyent.....
Én már nem is megyek ki olyankor ha kint van a kanyarfotós. Sok a motoros, sok a rendőr... multkor véletlen kint voltam aztán bimm napképe
Ma, ahogy mentem a motorral, megelőzött egy roncs (béjemvé,) olyan füsttel hogy betakarta az utat, és közben "érdekes" hangok jöttek a motorházból, el is engedtem, hadd menjen, csak attól féltem, hogy ott lesz az úton keresztben valahol!!
KB 3 fél4 körül értem ki, egy párszor lekapott...
Most is töltögeti felfelé a képeket!
Asszem du. 5ig volt kint
Friss hírek :: 2019. október 19. 20:08 :: 24 hozzászólás Traktornak ütközött egy motoros Tapolca mellett Traktornak ütközött és meghalt egy motoros szombat este Tapolca külterületén - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján. A 36 éves küngösi férfi a 77-es főúton Tapolca felől haladt motorkerékpárjával Monostorapáti felé. A motoros eddig tisztázatlan körülmények között nekiütközött az előtte haladó traktornak, és olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen meghalt. A helyszínelés véget ért, a főúton ismét zavartalanul halad a forgalom.
Forrás: https://kuruc.info/r/1/203947/
Delutan nem lattam kinn oket.
A minap gyöttem vacrol,kurvajo a 2/A 2x2 sav, a regihez kepest űrutazás.
Csigavér, folyamatosan tölti fel....
A remény hal meg utóljára. Végtelen a bizalmam a zemberekben
Na de te írtad hogy évek óta tapasztalod: se nem gyorsabb, se nem biztonságosabb....
Mert a vállalkozóknak az idő elég szoros tényező.
Persze, persze -Faszé kell rohanni ugyis odaér ha nem akkor is odaér menjen mert hülye aztán kiszalad gyerek kutya tehén és ugyis meghal. Ezen túl viszont tényleg azért lenne jó az autópálya mert biztonságos, gyors, kényelmes. Különösen hogy a felhajtó két km.
Csak 13 igy van kep, bebuktam.
Most mit mondjak?
Amikor reggel 7 re konyhaert megyek es latom hogy zsufolt a 3 as inkabb kerulok tura fele mert az gyorsabb.
Jahhh
Egy S kanyarba ki volt plakátozva

Csiiííííz