Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elmegyek erte, itt van egy köpésre.
Nekem épp ellenkező tapasztalatom van.
4 különböző rendelésem volt a közelmúltban,mindegyik megjött 2 héten belül.Még a 0.8€-s sebváltó karra húzható "koton" is,vagy a "paraszt tempomat".Nem is értem hogyan éri meg nekik az ilyen pitiáner dolgok pitiáner pénzért,gondosan precízen csomagolva,nyomkövető opcióval.Egyszer megreklamáltam egy lábtartó gumit mert egy hét után repedt egy kicsit.Sűrű bocsánatkérés után küldött 2 darab komplett lábtartót.Nálunk mikor csinálnak ilyet?
Én tavaly azon röhögtem (amikor a fokozatkijelzőt csináltam a motorra) hogy ugyanazon eladótól a szintén bőséges készleten lévő digitális kijelző megjött 3 hét alatt, a hozzá való - szintés készleten lévő - fokozatkapcsoló meg 2 hónap alatt. Egy csomagban is elküldhette volna, egyszerre...
Ebben igazad van, és ezt sokan ki is használják!
Itt sokkal könnyebb faszolni egymást, mint fész tu fész, mert ott gyakran van úgy , h második leszel
nagyon szar lett az ali(is)
eddig 1 termék volt ami elveszett pár(vagy négy) hónapra a többi 2-3 hét maximum 5 hét(ez volt a ritkább alatt megjött a csúcs az volt hogy egy héten belül itt volt
most meg 2 hónap alatt szinte semmi sem ér ide
Több helyen is van üzletük. Nekem itt a debreceni közel volt, vettem is két 3tonnást, 2 éve működik, okés. A 3tonnás gehl-t is simán emelem vele.
" vissza gondolva nem is értem miért tettem..... " Mert nem iszol rendesen , azért!
Én 3 hete rendeltem egy marék kacatot az Aliról (a telefonhoz autós QC3 gyorstöltő, kábelek, mifaxom) a szemét kínai még fel sem adta. Baszódjanak meg....
A Lincos az jó, csak sajnos majdnem 3 ezer forint a futár...
7 ért volt akcióban a madarasban, de régebben. Ha nem akarsz várni, meg postát fizetni, akkor jobban jársz a lidlben.
Én ilyeneket vettem. Az olcsó kategóriában ezek , amik használhatók https://lincos.hu/5-krokodilemelo
kb augusztusban vettem le a téliket
mondjuk így vissza gondolva nem is értem miért tettem.....
A Magyar Királyi Posta mindig bukó....
Rendelj Aliról, húsvétkor felteheted vele a téligumikat!
köszi!
neten vannak hoki emelők 6-8 ezerért akkor kb lidl gagyi ár
mondjuk a posta bukó
Üdv mindenkinek! Szinte minden nap felnézek ide. Hozzászólni ritkán szoktam, mivel nem vagyok itt olyan régen mint az a bizonyos (kemény mag). Annyit azért észrevettem hogy nem is érdemes Hozzászólni, mert mindig akad néhány okostojás aki lehurrogja a másikat. Mondják hogy a nők olyanok, hogy ha többen vannak elkezdik a marakodást.Ezek szerint itt is elindult a nőiesedés, biztos hormonális oka van! De csak azért basztatni valakit mert hozzá mert szólni valamihez, szerintem nem helyén való. Ahhoz tudom hasonlítani, mintha az utcán megszabná nekünk egy másik járókelő, hogy miként járjunk, mikor, és egyáltalán használatuk e az utcát! Ha valakit zavar az amit írok, akkor egy kicsit gondolkozzon el azon, hogy miként lehet egy társadalomba beilleszteni! Valószínűleg rájön arra, hogy nem úgy kell hogy eltapossuk letiporjuk a többi embert!
https://www.google.com/search?...ó+autóemelő&client=ms-android-xiaomi-rev1&prmd=minv&sxsrf=ACYBGNRbMab1vjQ8g4uDRkJb0BYIy8vKUg:1575391375215&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwig6bSa9pnmAhWRDOwKHdeNAYkQ_AUoAnoECAoQAg&biw=360&bih=697#imgrc=0JTdpsGIi0BG-M
az érdekelne mennyi szokott lenni
Szerintem most nincs.
A Lidl boltban mennyi szokott kenni a krokodil emelő ?
Lassan fel kellene dobni a teli gumikat
Ne bántsd szegényt, ez az 1 hely ahol még fontosnak érzi magát.
Megrendelni sem lehet hanem csak feliratkozni ha majd lesz, hogy értesítenek.
Csomó oldal van aki azt csinálja hogy megrendeled tőlük ő meg az ali-eBay stb megrendeli és egyből hozzad küldi
És levesz pluszban egy “csomó” pénzre
Pl Audi dísz csík 18 ezer, aztán eBay meg 12
Két hét szokott lenni a szállítás kb. Még érdeklődni sem tudsz náluk, de majd egyszer megjön a futár.