Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pl dobálni tök jó
Az mekkora élmény lehet.
Az még nem most lesz.
A lényeg a sorok között van. A gyors töltésért kell ekkora árat fizetni nem a villanyautózásért. Aki ráér az olcsóbban tölthet illetve azért nem gyorstöltőn éli az életét au autó, van az otthon is, munkahelyi töltőn is.meg olyan.töltőn ami.lassan olcsón tölt de közben vásárol az ember.
3 töltő oszlop van Magyarországon engedjük el
Ki használta ezt a hálózatot itthon? nem lesz több a fizetős oszlop, csak az ionity lesz drágább.... nagyszerű.... meg jó pár év lesz az ingyenes töltésben...
Akkor még maradok a 22éves dieselemnél azzal még 2500-ból kijön a 100km.
Az már most is van no meg nem érdemes többért adni mint amennyiért még megveszik, ha pl. itt megfizethetetlenné válna és csak kevesen vennék akkor mi lenne az adóbevétellel? No meg ha eccercsak nem veszik akkor meg a termelők lejjebb vinnék az árát igaz most sem az előállítás drága hanem az adók, de azért csak olcsóbban adnák.
Annyira kevés a különbség az alkoholos folyadék és a zsír közti sűrűségben hogy kb mindegy
Majd a benzinesre lesz olyan környezetvédelmi adó hogy a villanyt veszi mindenki. Vagy jár biciklivel- busszal

Amúgy én meg mindig az autó bérlésben látom a jövőt. Az emberek többségének heti pár órára kell a kocsi.
Na jó de pipi a cél,a szervezete amennyi piát felszívott már az nem zavar be?
Ha ez igaz lesz akkor sokkal drágább lesz villanyautózni (ha nem otthon tölti az ember) mint akár a legnagyobb fogyasztású hagyományossal. http://www.portfolio.hu/gazdas...
ezen már kár spórolni, +- 2 méter vastag lánc ide-oda nem számít
Sajna csa 1,79 vagypok és 110 kilo.
Először próbálkozzunk veled,bár az a tengernyi alkohol amitöl ilyen püffedt a fejed bezavarhat.
kb 10x nagyobb a vas fajsúlya mint a zsírnak, simán ki lehet számolni még diploma nélkül is mennyi kell hogy biztosan lehúzza
zoli kb olyan bojler test mint és tehát egy 1,9m magas és 1,2m átmérőjű és zsírhengerrel számolj így már biztosan túl lesz súlyozva
fizikából nem voltam jó, hogy a te felhajtóerődet ellensúlyozza-e egy vasúti kerék Persze egy próbát megér, hogy beválik-e?
Vasuti kerékkel a nyakadban lenn maradsz.
szoktam ilyennel találkozni, csak nem értem, ha zotyát ott kidobnák semmi baja nem lenne mert úgy tudom a zsír a felszínen marad
C6
Most derült ki, hogy kamuzol!!4! Biztos, hogy ezen nőttél fel és itt még a kávéfőzőnek is volt zsilipe: http://youtu.be/kNbF9CWJN3o
Csak nem valami gomb nélküli?
Látod ha lenne okostelód most megkérdezhetnéd
Amúgy meg elég ha Zoli tudja
Egy horgász nem tudja, hogy mi a zsilip?! Vannak bajok....