Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Július elején megyek... 8 napra
Koszi!
Gombostű elhelyezve
11, 3863 Gadmen, Svájc közelében
https://goo.gl/maps/6WQuWe2dbCzAkv2ZA

Remélem jól adja be. Sustenpass, alagúttól nyugatra a 2. és 3. visszafordító között félúton.
Èn is, tervből van rengeteg
Ez pontosan hol van? Gyönyörű
Egyenlore csak tervezek igy a hidegben.
Voltam itt, csak szakadt az eső és nem volt kedvem megállni, amúgy is lépésben mentünk. Szarrá áztunk 5napból 3eső a 4.nap csak akkor kezdett esni amikor felültünk a motorra
Ezt akarom valamikor levadaszni. Mert bejon. Persze letamasztom elotte a szurket.
De tervben van egy kortura elso vilaghaborus erodok es helyszinek a dolomitokban.
Haha, én mar voltam. Igaz, hogy nagyon csúnyán beszoptuk az esővel és lehet hogy csak ezért de lehet hogy napsütésben sem tetszett volna annyira mint a Dolomitok. Nem tudom megfogalmazni miért de valahogy nem volt meg az az érzésem hogy húbazdmeg. Olyan túraleírásokat olvastam, hogy folyt a nyálam de amikor kiértünk nem volt belőle igaz a fele sem.
Sustenpassról olvastam, hogy mennyire kérik a kanyarok hogy húzd és minél mélyebbre döntsd... 3x mentünk át rajta de egyetlen egyszer sem éreztem azt, hogy lábtartót akarok karcolni. A táj csodás és inkább azt néztem mint hogy 1-2 tényleg hibátlan kanyarba bemenjek keményen. Egyik oldalon hegycsúcs a másikon szakadék, ilyen helyen nekem kurvára nincs kedvem száguldozni...
Igy ezt nrzve nekem is ez a tervem. Tavaly csak keresztul mentem, a masik a comoi to kornyeke, kis svajcal, a furka pass belvedere hotel mindig is bakancslistas.De tuti nem labon megyek ki addig. Punnyadt vagyok es oreg, meg fagyizoig tolom csak.
Nekem mèg nem Dolomitok elég jó, idén egy hétre elmennék csak arra a részre, 1nap alatt vígan kiérek, szálláson hagyom a cuccokat és szinte minden napra lehet olyan útvonalat kitalálni hogy 2x ne menj ugyanott.
A würzjoch konkretan megvolt, csak forditva.
Azt szeretem, amikor megtalálom a videóban azokat a helyeket ahol én is voltam
A 2.at tolom, teli program.
Jaja, szerintem is.
Inkább így mint feldobozolva
http://youtu.be/p2xBsiNca7c
Mert hablatyolsz összevissza és motorokhoz sem nagyon értesz
Nincs is új rész... az 5.et is már rég megnéztük
En inkabb megnezem a következő cobranco reszt a dolomitokrol.
Hát hogy...
Nyugtató, minek? Egy szavadat sem értem, számomra teljesen összefüggéstelen amit írsz.
pfffffffff
Kell 1 nyugtató?
Én írok te beszélsz???