Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig úgy néz ki az lesz
Bezártak...mindenkit kirúgtak.osztrákokat is. Az kap segélyt aki itt él.
150 ezerből már nekem sem lett volna pofám alkudni Még akkor is ha szuzuki
Ennyiért korrekt áron adtad
Elvileg hétvégén egy jóképű váltó.
- Mi lesz ebből, fogpiszkáló?
- Ha el nem b@szom...
Ha már unjátok a rizsszámolást:
azért van nyugaton pénz mert máshol nincs.....
mindent elkövetnek hogy nekik jó legyen, akár a mások kárán is
Mindeközben....,..
Tehát zavarják hisz a szállásuk megszűnt a melóhellyel együtt.....
Legalább ne az én adombol kelljen őket finanszirozni.
Maradnának csak kirúgták őket és az osztrákok nem adnak segélyt gondolom.
Dehogy zavarják. Nincs hol lakniuk, személyzeti szálláson éltek. Aki itt marad, az természetesen itt kap munkanélkülit is, meg munka is van más ágazatokban bőven...
Közép távon biztosan, na de addig? A nyári szezon itt teljesen ki fog maradni, a téli meg olyan drága, hogy most a válság közepén nem várok sok síelőt...
Betartottuk a szabályokat...lakásba nem jött be ,a garázsban ment a seft
Na de ha egyszer nem akarnak itt maradni?
Így van, ez az elejétől bosszant.
Remélem beoltoztel mutosnek.
Adójuk,munkájuk,jarulekuk és a meló haszna.Ha meg ellátás kell nesze vigyétek.
Hallod...beszarás. Egy Iráni fogorvos vette meg Pestről . Tegnap felhívott és csütörtököt beszéltünk meg. Ma reggel hívott hogy szerdától kijárási tilalom lesz úgy hallotta,nem e jöhet érte ma. Há mondom délután gyere...addigra itthon leszek. És jött is
Ez engem is zavar, szerintem mindenkit ott kezeljenek ahol az utóbbi fél évben járulékot fizetett, vazz, az adójuk és járulékaik jók voltak azoknak az államoknak most meg elzavarják haza, hogy a mi államunknak legyen költség az esetleges gyógyítás és munkanélküli ellátás?
Beijedtek a határozott kiallasodtol.
Szerintem meg épp a távol és közel-keleti utak fognak leértékelődni az európaiak számára és felértékelődik a közeli utazás. A földrészeken átívelő nyaralások fognak jó időre leállni, de az országon belüli vagy közeli országokba fognak inkább menni főleg mert idén és jövőre gondolom mindenhol nagy leárazások lesznek.
Csak rendeződik,de a munkanélkülieket ott kéne rendezni ahol a járulékokat fizettek.
Nem tudom mi van ,de tegnap felraktam a motoromat és ma elvitték...alku nélkül!
Van itt pínz
Hova? itt nem lesz egy darabig sem turizmus, sem vendéglátás. ha majd esetleg a télen lesz újra, az akkor is a fele sem lesz annak, mint eddig.