Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mondjuk nem tom pontosan hol laksz és mit szeretnél fényképezni, de nekem ez nem jelentene gondot. Csak át kell menni az ut másik okdalára és kezdődik a természet. Az még ugyan elég sivár, de némi gyaloglás után akár a Tisza part is elérhető. Addig biztos akad valami téma.
Muszáj lesz! De akkor hogy megyek Pipihez vendégségbe?
Egy-két hét (mire kizöldül minden) szerintem itt is meg fogják lépni a teljes kijárási tilalmat. Legalább is valószínű, ha bedurvul a járvány.
Nabazmeg.......
Esküvőre drónt visznek már...
Természetfotózni nem mehetsz ki? Ne a belvárosi parkba menj.
Ezt majd mondom a fotós cimborának ids, hogy bassza ki a millás cuccot kujába, menjen esküvőre egy szifon proval fényképezni
Nagyberuháztam, még a várható hiperinfláció előtt. Mivel autót már nem "kell" vennem, megvettem a 70-350-es Sonyt. Nagy bánatom viszont, hogy nem lehet kimenni csavarogni, fotózgatni.
Nem..IPhone 11 Pro ...na az jó képeket csinál
Ben Kenobival...
Multkori képeket milyen obival csinàltad ? A virágokrol. Gondolkodom a 18-150-höz makrógyűrüt venni vagy az 56-os sigmához. Jól működhetnek ezek ?
Szerencsére nem ő írta
Kotelezo kipecket szemmel.
Ezt nem nyitom.meg akkorse.......pipinek való
Nesztek b+
csak mert idegesitoek vagytok.

http://youtu.be/MBD5imLnCpo
Á, csak életszerüen gondolkodom de kizárt hogy neked legyen számodra kedvező szerződés a kezedben
Jééé...átlagon felüli az észjárásod,csak hamarabb kellene gondolkodnod picit
Dehogynem......egy okos jogász esetén még akkor is ha az okos jogásznak nem sok köze a vagyonhoz......kivétel talán a házassági szerződés
Téged nem nézlek embernek haver...egy senki vagy...
Ez igaz...ha meg van ,nem érdekli a kockázat.
Kurvából nem lesz szalonna...jahh...kutyából...de neked mindegy
alakul
sokkalm komolyabbra számítottam
Nem vagy ma toppon
Mindenki tudja mi a vicc, csak néha te nem hidd el nem érdekel a magánéleted, csakis annyi információval rendelkezem amit itt közölsz
De abban igaza van ininek, ha nincs semmije abban nincs kockázat