Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na majd látom...a barnával kezdek ma.
Kiváncsiságból megnéztem úgy látszik megvan még a márka Csak a leg edzettebbeknek ajánlom
számítok rá, hiogy itt visszakoppan 10-ig. Akik hitelből vették, vagy már kenyérre kell a pénz azok eladják. A befektetők meg baromira nem fogna kapkodni, megvárják amígf lesűlyed. Az első jelre ahogy mozdul felfelé azonnal csapni kell; mert rá 1 hétren azon
nal visszaugranak az árak résen kell lenni tuti
Itt most kicsi intervallumra kell számolni, nem lesz tartós a nagy visszaesés
tavaly horgászatra vittem ilyen 6-os belga válogatást. Mondom a sógórral elkortyolgatjuk
Még olyan bűn rossz szart az életembe nem ittam
Szoktunk mindíg magunkal vinni serpát, koszt qvártéjért halfogás öröméért. az 5 m3 méter cuccot nem szeretjük mozgatni pakolni deponálgatni kiépíteni stb. Az a személyzet dolga Aztán 4 et nekiadtunkl belőle az a fajta ürge aki mindegy mit kap csak alkohol legyen
Azt mondta lehet legközelebb mást kell hoznunk mert ilyenellátmányért nem vállalja

Amikor kint voltam belgiumba akkor is beültünk sörözni egy helyre. Sosem felejtem el az volt a sör neve, hogy DUVEL egy cseresznye szem is volt benne igényes talpaspohárba kaptuk. válogatott szar ízű sör volt de fejenként megittunk belőle 3-at azt sem tudtuk merre van az előre
Szerintem töménytől nem rúgtunk volna így be
Meglátjuk meddig mennek le az ingatlanárak, ha eléggé akkor veszek valami putrit. Ha nem az se érdekel, de már lassan megindulni látszik lefelé.
ugyanerre fog jutni a debrecen régió is. Most, hogy néhány érdeklődővel beszélgettem 40 50 ezer ft-osengedményeket csikarnak ki a bérbeadótól.Aki erre nem hajlandó már költöznek is az olcsóbba. Kiíváncsiságból ránéztem a debrecenire 3 nap alatt 5 oldallal nőtt a kiadó albérletek száma csak az egyik ingatlanos oldalon.
ez az ütem kb. 3-4 hét múlva duplázódik
Kibaszott szar.........Legalábbis nekem nem jött be.
úgy tervezem inkább szaporítom nem elkotyavetyélem Tény, hogy most szar a helyzet de azért ez nem lesz mindíg így. Akkor amikor8 ftért adták ezeket nem érdekelt jó fizetett a bank is nem akart + nyűgöt a nyakába Aztán úgy döntöttem ezt a hibát nem szabad mégegyszer elkövetni
már nem is tudom Felhív egy csaj, mondja, hogy ismeri a lakást mert az unokaöccse festette, volt ott még 3/4 kész állapotában Már akkor is teszett neki csak ilyen puccos pecóra nem volt pénze De azt mondja, most, hogy így visszamentek az árak átköltözne a panelból ez mégis csak földszinti tégla és vadi új
Mondom oké taálkozzunk. a megbeszélt időpontra odamegyek. Nézi a lakást áradozik kell neki.
Jó mondom üljünk le a konyhába irjuk a papírokat a foglalóról Kérdezi, hogy mennyi? mondom 80. De hát neki nincs pénze Aztán elkezdett ide-oda telefonűlgatni, momdta egy félóra múlva itt lesz a pénzel. Jó mondom addig kitöltöm a papírokat 50 perc múlva jött egy sms. Bocsika szó nélkül. "Senkinek nincs pénze tárgytalan."
Hát megmondom őszintén sok minden előfordult már de ilyennel még nem találkoztam Már kettő ingyen oda van adva a 3ikat nem akarom az már a vírusos trauma után van nagyjából már körvonalazódni kellett kinél hány a méter. Jött egy csomó telefon mindegyik költözne azonnal de ft-ja sincs senkinek
és ettől csak sokkalrosszabb lesz a helyzet. Nagyjából most kezdik felfogni az emberek akinek ma még van munkája annak már nem biztos, hogy a jövő hónapban is lesz.
A sziklaszilárd biztos munkahelyek dobják beflé a törölközőt. Nagyon szűk szegmens amelyiknél nem. Akik állami szférába dolgoznak már azok sem alszanak nyugodtan.
Én ezt a Belga válogatást vettem...megkóstolgatom őket unalmamban
Készülök a világvégére: én, aki gyakorlatilag nem ihat alkoholt a gyógyszereim miatt, vettem egy 6-os csomag (6x2 liter) Argus sört a Lidl-ben. Ja, meg sok-sok muskátli palántát is.
Putriban van...
Megvárom amig teljesen eladósodsz a semmittevésben aztán aprópénzért megveszem tőled
legalább azt megspórolod akkor már egy üzlethelység kauciójának majdnem a felét ki tudod fizetni
Egy tetsziket talán megér.
annyit biztos teljes generálon esett át nem apró pénzért
most meg nincs rá fizetőképes kereslet. ezek tavaly ilyenkor 120-130-ér mentek, most meg 80-ért csak a tetszik lájkot kapom rá
Nekem saját ügyvédem van...
Megveszem 150 ezerért! Talán annyit ér...
Innsbruckban lakik egy haverom...5 éve mentek ki,a gyerek már ott született és ott jár oviba.
Bérelnek egy lakást. Őket is elküldték a melóhelyről,de kapnak segélyt. A fizetésük 80%-át. Így el lehet lenni
hát az a félelmem, hogy pont a felsőkategóriás ruházatból kell majd kevesebb
Egyébként kiló 50-ből mit akarsz nyitni? Elviszi az ügyvéd a cégalapításra
hát most már itt is egyre több
felraktam a fércre a pecót szenvdelenül alacsony áron érdekelné sok mindenkit meg nézegették is de 1 havi kauciót nem tudnak érte lerakni
ez most a helyzet. az iskolások hazaköltöztek, a munkájukat elvesztők szintén, még nagyon sokan kivárnak akik fizetésnélkülin vagy állásidőn vannak. Aztán 1 hónapon belül szépen azok is hazamennek, mert munka nincs. A merci megtérdel a régió elesett. Most egyenlőre mindenki álló fasszal várja a kormány áprilisi nagyonnagy hű de nagy gazdasági csomagját. Úgy érzem annak a nyílvánossága után azonnal elindul a tömeges létszámleépítés a nagyfoglalkoztatóknál.A kicsiknél az első két bejelentés utánn már megindult
Majd rádnyitok az árából és csődbe viszlek. Nem ám ilyen cigánycuccokat fogok árulni lópokrócról mint te ,hanem Ármánit meg Nájkosadidaszt...és mehetsz a picsába! Balfasz!
el kell ezeket a nagy leárazásokat felejteni. Az átlagos szállások nem 20-szoros szórzóval dolgoznak. Tavaly én is voltam néhány helyen idén év elején is elkezdtem nézelődni(még a vírus előtt) Nagy a szórás de átlag panzióárak szobánként 8-15 e ft.+ ifa félpanzióval Ebből már nem nagyon tud mit engedni. kifizeti a személyzetet, az épület fenntartást, (rezsistől)karbantartást, állagmegóvást internet,tv, szemétszállítás, patyolat, helyi, állami adók meg a jó isten f.sza tudja még ,1000 dolog aztán meg is szeretne belőle élni. Nincs akkora mozgástere, hogy feléért adja mert akkor ráfizet, abból meg nem él meg.
Nézegettem hotel árakat is. több csillagos hotel árából lehet némileg faragni gyakori bevett szokás egyébként is a kupponozás amikor gyakorlatilag 3-áron lehet igénybe venni a szállodfát és szolgáltatásait. Nyílván itt van némi mozgástér, de ha csak így tudja kiadni nem lesz nagy a haszon Azért itt hogy meg legyen a szolgáltatás színvonala, több képzett embert kell alkalmazni lényegesen magasabb fizetésért mint egy panzióban. Plusz fenntartani a welnes részleget ami önmagában sem filléres összeg egyébként meg a használata benne van a szállásdíjban. Azért egy ilyen komlexum sok mrd os beruházás csak jó esetben lehetett, hozzá nyerni néhány 100 m-os állami vagy úniós támogatást A fentartása is horribilis. Szerintem nem lehet arra számítani, hogy folyamatos nagy akciókkal tudnak majd a szállásadók kecsegtetni.
Van kiadó lakás elég. Nekem egyszer sem kellett elmennem sehova amióta itt vagyok