Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahol a Városligetben szopják egymás faszát?
Most menő Pesten a vírus buli . Fiatalok csapatják mert laza...nem igaz nem hallottál róla!
De végülis ha jobban belegondolunk ,nem is baj ez. Majd lezárják a várost és elbulizgatnak
Persze hogy olyanok, nem vitás... de amúgy népsűrűség, mond ez neked valamit? Megyék: legkisebb 49, legnagyobb 132, Budapest 3330 Szted hol akulhat ki gócpont?
olvastam
Nem oly rég olvasta, a svédek 30 év alatt kicsiny hazánkban 400ezerről 830ezerre gyarapították a paraziták számát. Na ez a vírus!
Leírták. "8. kerület"
A paraszt nagypofájú pesti buzik miért nem tudnak a seggükön megülni(tiszt.a kiv.)? Gócpontot csinálnak a gyökerek ,aztán meg szidják majd a kormányt.
Ja, de ha az asszonyod ezért töri össze az új verdátokat, mert egy barom önkéntesrendőrt játszik és ezzel veszélyeztet az már lehet elérné az ingerküszöbödet.
Üzent a kissebség! Elfogytak a tartalákaik(nem mintha lett volna),ezért elindulnak “portyázni” ha nem kapnak segítséget.
Nahhh...hozzám jöhetnek
Bár inkább 80 éves egyedüli öregek a célpontok .
járhatnának...mert ugye a kerékpárosnak is volt a rovásán
de mégiscsak őt érte kár ha azt autjának koppant a bringa, és ez nem a figyelmetlenségének a következménye hanem a seggfej bringásnak a magatartása miatt történt.
Fasz bunkó kártékony majom némelyik. Előttem történt egyszer az eset: alárendelt utról elég forgalmas utra kell kifordulni, naponta járok arra. Mielőtt ki fordulsz van egy stop tábla de az uttal párhuzamosan megy egy kerékpár út. Az alárendelt utat meg ugy oldották meg hogy a stoptábla meg vonal után egy autónyival van egy elsőbbségadásadás kötelező meg vonal a bringásoknak. De ugyebár ha valaki nem tud kifordulni ügyesen akkor a másik autó már jobban rágurul mint hogy a vonalon álljon meg. A fasz bringás ezt sérelmezte, és bár átfért gond nélkül, de rábaszott egy nagyot az autóra mert az utját ugyan nem állta el de sérelmezte a kibaszott jogait ebben a zsufolt forgalomban. Akkor majdnem kiszálltam, de ha az én automra ver rá akkor tuti nem ussza meg küllő meg orrcsont törés nélkül. Ez itt kb majdnem olyan, semmiben nem sérültek a jogai csak nem kapta meg azt az elsőbbséget amit elvárt, bár nem kellett lassitani sem ahogy láttam.
A kép a lényeg Sanya nem kombináljuk túl mert mért is.
Hát nem tudom, egy minden hétköznap használt pótkocsimban a pótkerék fölött találtam egy madárfészket, fogalmam sincs mikor kerülhetett oda, talán mikor valamelyik nyáron 1 hét szabin voltam.
Ezt írtam én is. De ha meg-meg csúszik a kuplung akkor lamella készlet kellene, de igazából azt sem tudjuk mibe is kell a rugó.
Garantáltan keveset futott.
EU jogi szabályozással ütközik. Oroszoknál kötelező (már aki biztosítást köt, annak, asszem)
Szia, onnan rendeltem megy a teleszkóp szimmeringeket(KÉTSZER ), tehát tapasztalatból írom: Amikor kiválasztod a szükséges alkatrészt, írja , hogy mennyi kell belőle, de a kosárba egy darabot tesz... Szóval szorozd 6-tal.
Nem is lenne baj talán, ha minden járműre kötelező lenne a menetrögzítő. Mennyi megmagyarázásos, lagymatag jogi hercehurca elkerülhető lenne.
Na, akkor én is megfordulok....és a végén felajánlottam volna a felvételt a "zsűrinek" (rendőrség), hogy döntsék el, ki volt a hülyébb!
Talán az lett volna a legnagyobb szégyen, ha lefékez és még verekedni is akar a biciklissel ahelyett, hogy átgondolná mennyire figyelmetlen volt. De ez csak az én gondolatom.
Ez így van, ha éppen ott van fejben is ahol a teste!
Nem néztem be az autóba, hogy aludt, telefonált vagy csak nyomkodta.... de tényleg egyenletesen, droid módban haladt.
Nem hát..... sok ilyen autóstól megkérdeznéd, hogy láttad a gyalogátkelőhelyet és a gyalogot? Szerintem nem is emlékszik, hogy mi történt az előbb.
Mondom, hallottam koppanni a kocsin a kerékpárt! Én vissza is néztem, hogy most tuti nyom egy satuféket és megáll...aztán lehet bunyózni. De semmi, simán ment tovább....fogalma sem volt, hogy mi koppant.

Sok a droid mindenhol.....
Jó, volt már, hogy csikorgó kerekekkel álltam meg és a gyalogos majdnem felhuppant a motorháztetőre...
Ilyen lehet, rossz fényviszonyok, fáradtság, bármi.
De én kértem nagyon bocsánatot és én mondtam magamnak utána, hogy: "Bazdmeg figyelj már oda, majdnem elütöttél valakit..."
Szóval a autós inkább csak tanuljon az esetből hőzöngés helyett.
A kivagyiság, az a kib--szott önérzet az, az a világ megrontója.
nem vagy túlzóan óvatos.én nem értem miért nem lehet megállni,miért?menjen át aztán menjen mindenki a dolgára.elsőbbsége van hát akkor megadom,ezzel nem csak őt védve hanem magamat is.
Annyit tudni, hogy a 3 gyilkos a felszálláskor azonnal kiszúrta magának a 2 fiatalt, el akarták venni a kiskutyájukat, majd elkezdték piszkálni, bökdösni a kutyát, ezután a kutya tulajdonosa le akarta küldeni őket (maximálisan jogosan), akkor az egyik gyilkos leköpte, majd a másik halálra késelte...
Teljesen egyértelmű, 110%-osan gusztustalan cigó viselkedés.
De segélyezzük és etetgetjük őket a börtönben.
Ez az ország...ennyi a jog.