Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ha te meg kapnál tőle két maflást visszacsomagolna az autódba és szólná hogy húzzál haza hülye gyerek?miért egyértelmű hogy nálad az előny?
tudod azért ezt a horpadás dolgot rohadt könnyű megelőzni azzal hogy nem csinálsz mást csak azt az egy szabályt betartod,őt elengeded ahogy kellENE aztán mész tovább a dolgodra.és még egyszer mondom,ezzel nem csak a gyalogost véded hanem magadat is.
Koronás?
egyszerű történet
a biciklist erősen megpofozni az autóst meg erősen megbüntetni
Nah, a blökit orvoshoz vittem, addig megoldottatok az elet nagy problemait?
Mondjuk én sose tennék kárt szándékosan más járművében, mivel az érték, vélhetően megdolgoztak érte és amugyse tehet semmiről. Ha motorosként ilyen helyzetbe kerülnék se az autót rugdosnám meg a tükrét. Jellemtelen garázda dolog.
Ezt én igy nem akartam leirni, a sértődés elkerülése végett, de valahogy igy vélekedek én is. Bőven millió km után velem is fordult már elő bambulás, holttérben tartózkodás miatt késő észlelés, és ugyan sose volt baj belőle de az ember megjegyzi hogy bizony mindig adódhat olyan amire máskor jobban kell figyelnie. A nejem napi szinten vezet és meglehetősen körültekintő de ő sem lenne kivétel adott esetben.
"összekevered a szabálytalanságot ami konkrétan nem okozott veszélyt"
miért nem okozott veszélyt?a gyalogos az átkelőn volt haladt abba az irányba ami metszi az autós irányát,az autósa semmit nem reagált(nézd meg a kamionost mikor reagál a gyalogost látva!)szart rá,ha az a gyalogos gyorsabban halad akkor mire erre az autós ráeszmél és reagál már el is baszta.szóval azt sem lehet mondani ilyen esetben hogy látta a gyalogost és tudta hogy az addig még nem ér oda,ugyanis nem tudja megítélni a gyalogos mozgását hogy az stagnál gyorsító lassító egyenletes stb.
akkor neked is írom illetve kérdezem!
"az itt a probléma hogy ha ez egy kereszteződésben történik a gyalogos helyett egy motorossal és az mondjuk ezért cserébe lerúgja a tükröt a kocsiról akkor aztán lenne szemét autós meg hogy jól tette a motoros én is ezt tettem volna stb....."
mert ugye ezen az oldalon mindig így van.szemét az autós a motorossal szemben.
" színtiszta emberi geciség ez sem a jog sem az erkölcs szintjén nem védhető."
erre majd térjünk vissza autós kontra motoros videónál!
Akkor bocs
De ha az én autom horpasztotta volna biztos lehet benne hogy a tökhaj lerepül a fejéről, mert semmilyen kár nem érte, nekem viszont okozott
Minden tiszteletem a nejedé, de ha azt akarod megmagyarázni, hogy "ilyen" helyzetbe nem kerülhet a nejed, akkor abból csak az következhet, hogy vagy nem vezet, vagy egy kicsit hazudós vagy...az érved az, hogy bűnt bűnnel és károkozással kell megtorolni? Basszus erre még a talio elv hívei is felszisszennének, hogy azért ez már sok
összekevered a szabálytalanságot ami konkrétan nem okozott veszélyt mert totál messze volt a kerós, meg a kerós direkt geciségét, ami kárt okozott és nem szabálysértés, hanem bűncselekmény...az első lehet szimpla elbambulás, béna vezetés, de a kerós gethasága színtiszta emberi geciség ez sem a jog sem az erkölcs szintjén nem védhető.
Gondolom ugy lehet...hogy nem merik bevallani...hogy a tenyésztés hová vezetett
a nejem megállna mert nem kretén,szóval nem kerülhet ilyen szituba.
az itt a probléma hogy ha ez egy kereszteződésben történik a gyalogos helyett egy motorossal és az mondjuk ezért cserébe lerúgja a tükröt a kocsiról akkor aztán lenne szemét autós meg hogy jól tette a motoros én is ezt tettem volna stb.....
mondhatnám azt is,nem adott elsőbbséget és kapott érte egy horpadást?hát...tanuljon belőle és örüljön hogy csak ennyi történt,és akárhányszor beszáll az autójába és látja azt a horpadást,jusson eszébe hogy a gyalogosnak a gyalogátkelőn elsőbbsége van.
nah...hogy szabálytalanul
azért itt korántsem erről volt szó, a bringást semmilyen veszély nem fenyegette.
de arra tényleg kiváncsi lennék ha a nejed ijesztgetnék így mit szólnál.
Továbbra sem vitatom hogy az autós szabályosan járt el.
A Betyársereges küzdősport gálán én is részt vettem. Meg az Újszílvási motoros Betyársereges találkozóra is meghívtaki.
Kemény kis csapat
vagy egy barom aki nem adja meg az elsőbbséget az asszonynak meg a gyereknek a gyalogátkelőn,is elérné az ingerküszöböt.
Áhh, él mint marci hevesen, elhuzott lápi embernek mert rájött mégiscsak sokáig kitart a vagyona
hogy lehet? ha kérdezik egy se cigány vagy roma.......kivéve ha pénzt adnak vele
Pipi hol a gechibe van, nem ám belebicskázott részegen bánatában a Dunába a teknyőből!
ok. Akkor jó hogy szóltál, jöhetnek......Nekik mindenre ez a megoldás, ha a geci magyar nem tartja el akkor megy lopni meg rabolni....
Én tartanám őket de mi is leállunk mert nincs aki átvegye tőlünk ámerikában a kész árut. 16-án indulunk azt 20-án talán teljes bevetéssel de szerintem talán 1/3-a gép fog termelni.
Nem igaz hogy 8 millió dolgos magyar nem tud eltartani másfél milliót belőlük!
Vagy a cikk volt régi, vagy gechi gyorsak!
Mi meg üzenjük nekik, hogy felvesszük a fekete mellényt, azt megyünk mi is.
Jó régen olvashattad..mert a saját bevallásuk szerint..1.5 millióan vannak...