Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok.
Akkor ha megkérdezik vásárláskor hogy van e ennyi készpénzed és kártyán van,mond azt hogy nincs.
Látom, még mindig téma.....
Pedig egyértelmű, hiszen a neve is mutatja: készpénz.

https://elemzeskozpont.hu/kesz...
A barna lé biztos nem rossz, de most komolyan, 400 Ft-os kunsági rozét iszol? Az nem sok szőlőt látott Ez csak egy polccal van a petpalackos rozék felett
Lehet ezen faszoskodni még itt évekig,de ez így van akkor is
Veszel egy ingatlant. Megkérdezik hogy van ennyi kp-d? Ha van,az azt jelenti ,hogy az összeg a rendelkezésedre áll azonnal.
Az most mindegy hogy milyen formában.
Engedd már el....
"A KÉSZ pénz az az jelenti, hogy az általad már birtokolt a munkád, válalkozásod, szolgáltatásod nyújtása után leadózott és az abból rendelkezésre álló jövedelmedből fizetsz."
A rendelkezésre álló jövedelmed az a TŐKE!!!!Nem a készpénz!!!!!A készpénz része a tőkének,de a tőke nem feltétlen egyenlő a készpénzzel.
szarolasz
Bemész bárhova vásárolni,mi a kérdés fizetésnél? Kp vagy kártya!Ezek nem képesek felfogni hogy az a készpénz ami a kezedben van.Lehet neked 216 milliárdod bankszámlán értékpapírban aranyban,az tőke nem pedig készpénz.Javasolnék az úriembereknek egy tesztet,menjenek el egy helyre vásárolni ahol ki van írva hogy csak készpénzt fogadnak el és dugják oda a kártyájukat és nézzék meg a reakciókat.
Csak a nikotin a lényeg.
Halmozod...... Halmozod.......
Gagyi tényleg de legalább hazai nekik.
Szerencsére jobban is sikerült
Ami tésztát ettem.náluk az mond szar volt, nem.értenek.ezek csak a sziesztázáshoz
Nem ült még rendes motoron az öreg ne is foglalkozz vele. Autóról meg ne is beszéljünk.
Fhanszia autóval....
Ez sem igaz. Nekik alap tészta szoszi rá és kész. A többit meg MI csináltuk ebből a tészta fajtából.
Ja, csak a tokád hízik.
ahh,csak egy oreg beteges lancdohanyos libernyák.
pedig igaz a pizzájuk is szar pedig onnan származna vagy mi
nekem van időm Engem nem csábít a 2 éves európai vakáció Az ilyenről mindíg a csevi csézes filmek jutnak eszembe
Ebben a hozzászólásban tudatlanság, előítélet,némi rosszindulat és diletanizmus fedezhető fel.
Nem hinnem. De tedd azt.
várok néhány hónapot lesz az majd fel is
ha már ilyen ösztönzőket kell használni akkor inkább maradj a viszkinél