Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok
Akkor majd egy pontozásos listát dobj már fel amikor visszajöttél, mert ha sokáig huzzák ezt a faszságot még szoba jöhet. Akár idénis.
Sztem ezt kihagyom
Jó hát a további részek egyikében próbált offrodot de kevés sikerrel.
Erre nem is gondolok,de hogy ők az agylágyulás best off-ja az tuti.
Legalábbis vannak olyan kártékonyak
Akkor maradjunk az eredeti kifejezésnél.... a kp papír és érme alapú, a bankszámlán levő összeg pedig a bankszámlapénz, mely korlátlanul kp-re váltható.... problem solved
De nem én vagyok, ha jól látom tudom-tudom a kemény motoros földúton jár és sátorban alszik... majd erre gondolok mikor a jakuzziban áztatom magam esténként egy pohár whisky társaságában
Lehet nem is az 5G okozza a COVID-ot hanem Pipi és Alfa?
Minek veszekedtek, amikor verekedni is lehet?
Az hogy mi volt az alapkérdés, pont nem érdekel. Én arra nem is reagáltam. Én arra reagáltam mikor már szó szót követett és elhangzott egy olyan kijelentés hogy a bankszámlán lévő összeg az kp. Tökéletesen értem mire gondoltok, de attól még a kifejezés helytelen.
minden összefügg mindennel
Mondjuk azé érzitek,visszajött a kovid a 2. körre,és pipi meg alfa tovább tolják a kretént.
Egy oknyomozást azé megérne egy mértéktartó libsi portálon hogy van e összefüggés.
Ő a numero duo
De,ő is BMW-s.határ mentén tartott túrát.

http://youtu.be/I4xF3GMWnfw;list=PLZ3x9PyI-6xsgL-fjhVly6ToSGw3YeXgo&index=4
Csak nem
Nem sajnos Ő tényleg ilyen hülye
Van akinek nincs segítség ezt hívják, úgy, hogy menthetetlen
Nem véletlenül példálóztam vele múltkor Ő a hülyék numero unója
Te leszel az új Lost biker.
Ja de... nem figyeltem, hogy idéztél
Így születnek a mende-mondák.... nem én írtam ilyet
Wellness kor lesz az országban a hatar mentén
ez igaz a kész pénz azonnal bármire ráfordítható megtakarításod a saját tőkéd egy részét képezi, persze képezheti az egészet is. Lehet nem azonnal elkölthető megtakarításod ilyen pl. bármilyen bankbetéted, kötvényed, részvényed a portfóliódban szereplő zárt végű akármid amihez nem férhetsz hozzá azonnal vagy "büntetlenül", vagy ingó és ingatlan vagyonod amit nem költhetsz el azonnal kenyérre vagy sörre , mert előtte értékesíteni kell.

Oké de nem ez volt az alap kérdés Pont ezért nem részleteztem ennyire csak 2 szóval mivel ez csak a magyarázat része volt. ha elolvastad volna a többi hozzászólást is ott részletesen leírtam F2 meg precízen leírta miről ment a vita. De kedvedért kikeresem neked
Tessék:
mindenki ismeri hisz létezik Többé kevésbé még használjuk is

( A deák bácsit szeretjük a legjobban Az a másik feri bá a sárospataki várral a háttérben már lassan arra se, hogy betekerjük dzsongának )

de nem egy ingatlan megvásárlásakor. Ott a számlán lévő rendelkezésre álló saját megtakarítás is készpénzt jelenet
Ha be mégy egy dohányboltba 2 doboz cigiért meg kóláért 3200 -ért és megkérdezik, hogy kp vagy kártya ott egyértelműen a konkrét fizetés fizikai módjára gondol az eladó életszerűen tehát egy bethlen egy mátyás és egy lánchidas érme vagy plasztikos csippantás, esetleg telefonos. és nem arra gondol az eladó, hogy 3,2-ért elindítotok közösen egy hitelkérelmet. Kocsmákban sincs ebből vita ott már a pultnál ki van írva, hogy HITEL NINCS, vagy hitel holnap, vagy hitel alma
a viszont 15-20 misit költesz el egyszerre mondjuk egy ingatlanra vagy egy használt teslára akkor az ingatlanos vagy a kereskedő amikor megkérdezi, hogy kp-s lesz e? akkor nem a zsebedben csörgő apródról kérdez, hanem arra, hogy képes és hajlandó vagy a vételárat átutalni a meghatározott időre vagy hitelfelvétellel szeretnéd megvalósítani az adásvételt.

F2: Onnan indult el, hogy kp-ra vett ingatlant.... ebben és ehhez hasonló esetben, amikor “készpénzes” vevőt keresnek, akkor azt arra értik, hogy nem olyan vevő, aki hitelt vesz fel, mert vagy nem hitelezhető az ingatlan, vagy nem akarnak/tudnak várni a banki ügyintézésre.... ebben az esetben “készpénzes” vevő az is, aki utalni tudja a vételárat. Egyéb esetben a készpénz a valóban papír es érme alapú pénzt jelenti, de szerintem mar csak szándékosan játszotok a szavakkal...
A tiz nap már jobban hangzik, a kég teszttel.is.közel annyi. Eddig volt jo idö most már ki tudja lesz-e, ráadásul az osztrákok meg a szlovákok felé ilyenkor már nagyon hüvös van több napos turához, egy napra meg hülyeség a tiz nap
Most még......
Hétvégére mondja az esöt, mult héttel jobban jártál volna. Merre mész, mert magyarországon ennyi idö alatt az összes uton végig tudsz menni