Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezért zotyát ne bántsd Ő így éli ki az alkotói igényét. Hogy kettévágott rozsdabogjákból próbál meg alkotni.
Kell valami elfoglaltság az ember életében amivel kellemesen el tudja tölteni a szabadidejét. Ennek nem kell feltétlen hasznos dolognak lenni
szerintem nem is akarjuk elhinni
Én is szoktam guberálni, kimondottan élvezem persze nem hagyományos kommunális szemétben, hanem hasznosítónál, műszaki holmikat. El nem hinnétek, miket kidobnak...
Nem is mesélted, hogy otthon nyert az embered a választáson
Inkább azokat sirasd, akik nem
Nyasgem.
Pontosan. A cigányok nem is tudják,mert soha nincs pénzük.
Neked sincs...ezért nem tudod.
A motort is hitelre vetted. Vagyis anyukád...
Pontosan.
Ez a szép benne.Az aki azt se tudja megjegyezni hogy litium akku vagy elam,és 3 napja rugózik a KP,bankkártya,utalás vonalon 40ezer leütéssel,holott az utolsó 8.-keres egyfogú more is tudja hogy a KP vagy bankkártya kérdésre melyiket kell előrántania.
Egen,túltolod a kretént te nagytudású.
Olvasni sem tudsz?
Igen igazad van. Töltsük az időt értelmes dolgokkal!
Pl 100 használt elemet vizsgáljunk meg,melyik jó még valamennyire (1 hét)
Ha összejön belőle 20,azt kössük össze 1 hét alatt igényesen. Már kapunk is 2 heti munkával egy 50%-os használt szart,ami akkora mint a faszom.
Más hülye emberek meg megveszik a sarki boltban 5000 forintért,rengeteg csatlakozóval és beépített ledlámpával. És 100%-os✌️
Vagy menjünk ki a hulladék telepre és vegyünk egy fülkét. Kezdjük el kókányolni szabadidőnkben és építsünk a szarból egy fost.
Dokumentáljuk a szétrohadt szarunkat képekkel...
És mi vagyunk a kretének ugye?
Az a te reszortod,14 évesen hifirendszer a szőlőbe elköltözve.
Jah,elindulok melóba,.....................affrancba,dehogy megyek...................megyek wellnesezni.
Egy országban ahol romokban van minden.
Akkor révbe értél
Nagyjából annyi a te kifutási időd is
Mondod te...a guberáló
Hagy a fenébe. Csak a hitelt ismerik
Nem bármikor, most
Ajjaj, nagy a szerelem
Drágám! Erre a foschra 5 (öt) év garancia van!
most még 2 hónapos a kocsi várjuk ki azt az 1 évet amikor letelik a garancia lesznek e síros szmájli fejek
Minden.
mi van már megint velem?
Numero tre
Pedig már orrig benne vagyok,csak pipiskedve tudok lélegzetet venni.
Nehogy belefulladj az önsajnálatba
Mondjuk spec most hüppögve siratom minden olyan magánvállalkozót aki el tud indulni egyhetes wellnesre,bármikor.