Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Wtf?
szerintem simán nem egy nagy kaland egy szauna Bár számomra ettől haszontalanabb már csak a hintaágy vagy a saját medence a kertben
Minimum...
véletlenszerűen
freelac-nál megszoktuk hogy ilyen rohadék, de hogy te miért akarod kinyírni a szerencsétlen kutyát...
Kikérem magamnak ezt a sértést Én pizzaszeletet biztos nem vinnék be a szaunába
teljesen eláztatná a meleg gőz a tésztáját
De mondjuk egy jó babfőzeléket már simán
vagy legfeljebb nem ugyanazt gondolunk egy adott dologról
Én a valóságot látom meg logikát valamiben te meg mantrázod amit a sajtóban elhitetnek veled
Ezért vagy te a 3-as
Edzett lehetsz
De próbáld beléjük sulykolni, hogy önálló felnőtt emberek oldják most már meg maguk a problémájukat te meg egy vén g.ci vagy már csak nem akarsz mást csak nyugalmat
Eh, utána olvastam, jó az ötlet.
Elrakom magamnak.
Jol a buli mi?
Addig en az ekső kerekjarat perenezesemet csinaltam,schrinker nelkul.Meg trimmelni kell.
Holnap beepitjuk.
adj neki egy szelet diabetikus süteményt, nem lesz utána gondod, egy kis xilitet szórhatsz rá pluszba, nehogy ne legyen benne elég
este odaadod neki reggelre ki is fog hűlni
a mami meg nem is fogja fel a dolgot, mert mindenki eszik a sütiből és csak a kutyus térdel le tőle.........
Ha neked jó egy füstölő is,csináld
Azt akkor verem agyon, amikor a mama tolószékben lesz.
Azt viszont megmondtam neki, hogy úgy fogja a dögöt, ha egyszer is belém kap a kutya, mert próbálkozik, szoktam érezni az orrát a lábamon, akkor úgy fogom eltaposni a dögöt, hogy az állatorvos súlyos pénzért fejezze be azt, amit én direkt félben hagyok.
Mehet a rendőrségre meg ahová akar, nem fog visszatartani a szerintem helyes eljárástól.
szerintem egy hétvégén össze lehet hozni egy szaunát
a bódé ha szépet akar az ember 100 pénz, egy jó kályha bele legyen másik 100, egy merülő kádat össze lehet hozni 100ból
de úgy gondolom ennek akár a feléből is meg lehet csinálni, ha elég egy kinti budi szerű épület...........
Ez olyan durva, habár biztosan eredményes megoldás.
A macskával nálam is próbálkoztak, de én megmondtam mindenkinek, hogy ez egy lakás, nem raktár, nem iroda, nem állatkert, nem átjáróház, nem szociális otthon.
Csak nem el akarod sózni anyósod kutyáját?
Be kell rakni a dögöt az autóba és a város másik végén kibaszkodni, valaki úgy is befogadja.
Akkor mindenkinek megvan a határ, amíg tűr...
Sajnos én arra kényszerültem, hogy önkéntes karanténban legyek életem végéig - bizonyos értelemben.
Ezért kell saját szauna....ennyi
Nekem is mondta a lányom a múltkor valami kapcsán hogy random, mondom neki hogy muszáj így beszélni?Erre ő,apa hát most ezt hogy mondjam másképp?Mondom,hagyjuk,öreg vagyok már ehhez.
drótot a nyakába
Én is felajánlottam a légpuskámat az nem tetszett neki, más mi? Fldig érő western stílusű rugós ajtót javasoltam még, de elég szűk a nyílás.
Én Cserkeszőlőn mondtam le az ilyen köz-szaunákról. Bejött a család, apu, anyu, Lajcsika, 3-an együtt kb. fél tonna, Lajcsika kezében pizzaszelet
Lehet, ez Pipinek természetes, mert ugye szaunában lehet beszélgetni, és beszélgetés közben meg lehet enni de nekem ez más sok(k) volt.
Van az ajtótól olcsóbb és gyorsabb megoldás is a macskaproblémára.
Nem. Laci idegesítően okoska tud lenni... Alfánk meg nagyon tapló tud lenni - de egyik sem hülye, mint te Finomabban fogalmazva nem vagy te hülye, csak épp nem vagy túl bonyolult