Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3-4 körül már lehet kapni nem kell másfél millát beléfeccölni szerintem
Áhhh...egész nyáron a fél osztálya a lányomnak itt volt. A korona miatt nem igazán ment senki fürdőkbe,hanem akiknek van medence ott buliztak.
Maradj a kutyanevelesnel.
Szerencsére nem kell engedélyt kérnem senkitől. A harapásra a láb lendülne automatikusan.
hát nem mert a dart véderes lihegés amit feltettél is csak 10 órás
mondjuk 2x már végignéztem
A gazdáját? Egy felnőtt ember neveléséhez nekem nincs türelmem.
Ha az a felnőtt egy 80 éves, rendkívül makacs és öntudatos, némely vonatkozásban szenilis ember, akkor meg pláne.
van egy pár házzal odébb egy vénasszony akinek van ilyen tacsija láncra kötve. Állandóan vonyít a kutya mert 40 fokban és - 10 ben is ugyanaz a lakhelye. Akkor ez a diabéteszes trükk neki is meg nemkem is megváltás volna
jakuzzit én vennék, de olyan buzi drága hogy nem fogok, a helye is megvan már, én abban simán el tudnék héderelni 2-3-4 órát is
Milyen ember vagy te????
Ha ezt megtennéd,, a kezem közé kapnálak és addig ütnélek amíg mozogsz, te féreg!!!!!!!!!!
Megy az neked 0-24-ben fotel nelkul.
Akkor baszki nevelni kell.
nem is igen szeretek itthon lenni amíg jó idők vannak. Jön majd a taknyás g.ci, nyírkos hideg idő akkor lehetek eleget itthon
Akkor sem változtat én az ilyen szauna dzsakuzzi hívságokat sosem szeretem és sosem fogom szeretni. Pár éve vettem egy ilyen masszásfotelt magamnak, azt kényszerből mert hát elég sz.r a hátam, pláne a 2 műtétem után. 20 perc rajta egy program aztán ara gondoltam, hogy minden nap legalább egy ilyen programot végigfuttatok
Persze megint vagy fél éve nem ültem benne pedig azt ott tényleg semmit nem kell csinálni csak nézni hülyén 20 percig amíg leáll. Én ehhez is lusta vagyok pedig itt van a nappaliban a szék
Nem vagyok az, de nem tűröm, hogy bárkinek a kutyája megharapjon, még ha csak kicsit is.
Vagy összeugráljon.
Vagy összeszarja azt, ami az enyém.
amúgy nem akarok kinyírni semmit
csak szenved mindig avval a kutyával.... aztán így harag nélkül megszűnik a probléma
még mindig jobb mintha egy lapáttal verné agyon........ a mamával együtt
Hirtelen leesik a vércukorszint és bekrepál tőle a mája.
Mondjuk az az ini volt,en soha nem tennek ilyet,pedig most megtanult a satan kutyaja a borkanapera menni.
Na más:
Eladóvá vált féltve őrzöt cserebogár gyűjteményem
Csak egyben. Az ár fix 30 000 Ft. Azért csak ennyi, mert nem számlaképes
A lidlés szatyrot hozzá adom A nagy érdeklődésre való tekintettel az első jelentkező
viheti. Alku nincs
Hű bazz...ezt nem tudtam
Soha nem bántanék egy állatot. El kell vinni egy menhelyre ha útban van. De erről is megvan a véleményem,de inkább nem fejtem ki
nem méreg
a kutya szervezete nem tudja megkülönböztetni hogy nem cukor a xilit, emiatt a hasnyálmirigye elkezdi vadul termelni az inzulint, aminek az a következménye hogy annyira leesik a vércukor szintje hogy belepusztul
Mert te alig vagy otthon. De én inkább otthon dzsakuzzizok meg szaunázok,mert kényelmesebb. Na meg bármikor megtehetem...nem kell “rátervezni”.
Ja értem, zavar van az erőbem ininek ment válaszra, nem a lakatolásnak.
Az csak szimplán elvetemült
nagyon durva
xilit, avagy a nyírfacukor, illetve az édesítő szerek a kutyának tömény méreg, olyan mintha te fagyállót innál

Gondolkoztál már azon, hogy életben leszel még akkor mire ez elkészül?
mer az mitől nyírja ki?