Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kizárt
Igen.... itthon...
Esőt megúsztuk napközben, szépen sütött a nap végig
Vege a wellnesnek?
Vissza KELL olvasnod!
Ezt nem lehet sunyi módon elkényelmeskedni, "megúszni".
Neménvótam
Vagy nem lehet hogy az alsógatyád volt az?
Te jó Isten, mi folyik itt megint? ezt se olvasom vissza....
elkészült a lista?
Ebben a korban nem ritka a kettőslátás...
Jaja..én is így látom
Nem az életben,hanem itt. Mert itt vagy
A magazinból már kiutáltak,mert egy fasz vagy. Innen mikor akarsz eltakarodni?
Volt a mikor én 9 kondenzcsíkot láttam egyszerre. És akkor az autós-motorost asztatják. miközben üzemanyag-tizen-köbmétereket füstölnek el még rövid úton is!!
...alapeset...
Ez az alapest: "a magyar törvények szerint a bringások nem használhatják a sima közutakat, ha mellette párhuzamosan ki van építve valamilyen kerékpáros infrastruktúra.", de van pár kivétel is:

https://flowcycle.hu/most-akko...
Sajnos de. Csak akkor nem mehet az úton, ha ezt tábla tiltja, ill. asszem egyszámjegyű főúton se (ennek utána kéne olvasnom)
Nekem kéne is tök jó lenne itt pár km-eket szaladgálni nyáron. A nagymotort ezért nem fogom be (fax se akar öltözködni állandóan) a bicikli lassú, marad az autó
Csak azért nem léptem meg eddig, mert azzal csökkenne a testmozgásom tovább, mert lustaságomat ismerve teljesen kiváltaná a bicajt.
Ha van kerékpárút, akkor nincs joga másutt menni. Egyébként az ilyenek miatt is rühellem a nagyarcú, fene öntudatos, papagájruhába öltözött, sisakos genyókat. (lásd: critical mass, és hasonlók résztvevői). Tehát nem a falusi biciGlis nénikre haragszom, pedig ők is tudnak balesetveszélyesen közlekedni.
Amikor az üstökös volt az égen, most már meg nem mondom a dátumot. Utolsó napokban mentem ki fotózni, elég gyenge lett de egy két műholdon kívül szinte semmi sem mozdult meg. Vagány volt nagyon.
Pont a kis buzi indexes tekert valamelyik híd közepén, feltartva az autósokat, pedig van bicikli út is. Mikor le akarták rugdosni, azon óbégatott, hogy neki joga van itt menni - és ebből még ez szép kis jutyúbos műsort is csinált a magadfajta hívőknek
Sokat hallhattad ezt életedbe mert nagyon berögzült.
Most van egy pályázat elektromos kerékpár támogatásra magánszemélyeknek. Itt sokan igénybe vehetnék.
Nem kell adó,biztosítás stb...és 30-40 a végsebessége. Táv 100Km egy töltéssel.
Sokan itt motorral is így közlekednek,ezt meg ingyen lenne fenntartani.
A semmi hangja az nagyon relatív dolog, pontos dB érték ami meghatározó.
Március elején még ilyet fotóztam a Szelidi-tó partján:
Én utálom a biciGliseket, de a kerékpárutaknak csak örülni tudok: annyival kevesebben csalinkáznak az utakon, az autók "helyén". Onnantól kezdve ha mindenki a kerékpárutakon tud (és fog) tekerni, már nem is fogom utálni a kétkerekezőket, mert okafogyottá válik minden lehetséges közlekedési konfliktus- / veszélyhelyzet.
Rád írtam nem magamra. Te meg magadra..ennyi
Nahhh...unlak...takarodj helyedre..sarokba!
Az enyém full gyári, és semennyire nem hangos. Az RT verziónak (ugyanez a blokk full idommal, pl. a rendőröké) meg legendásan semmi hangja...