Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3 év alatt nem költök az autóra annyit összesen
Pedig most volt baja a hájesznak is rendesen Asszem ez volt az utolsó dobása nálam Mindig mondják is, hogy a japán autó szar mert nagyon drága hozzá az alkatrész
Hát ki is ürült a malacpersely
két belső stab gumi meg fékbetét előre volt legalább 6 rugó két gyári hátsó lengéscsillapító 12400 ft.ezek beszerelve 15000 ft. Már múltkor mondogattam neki, hogy nagy baj lesz mert ki kellett cserélni bal oldalon az egyik kerékcsapégyat 250 ezer km-nél Előtte a kardáncsapágyat kellett legalább 8 ezer ft volt
most 360 ezernél van és jönnek csőstül ezek a hibák. 10 éve van meg legalább 50 ezret elkölotöttem már a szokásos karbanzartási költségeken kívül ezen idő alatt
Szerintem hamarosan nem leszünk jóban

holnap se
én a te véleményedet osztom, de mindenkinél más a szempont
10amper amúgy lofasz. Az csak a kínai hosszabbítónak kihívás. 2.5ös vezetékkel és wagoval szerelheted nyugodtan...kb 32Ampert bír gond nélkül, de a szabvány 16Aig ajánlja.
Vastagabb akkor kell, ha messzire viszed és túl nagy lenne a feszültségesés.
Bírja, jobban mint a drót, amit bele tudsz dugni.
Nem lesz több hajnali munka többet
Nem a fenét.....
Milyen az érzés már
Mármint új telepítés
Az enyém is 12"-os, mint a tied.
Viszont kényelmes ésgyors, pláne hogy a telón is megszokta az ember. Nálam meg a fotózás nem játszik, ellenben a méret igen. Minél kisebb legyen.
Én nem akartam érintőset, mert az fényes, nem matt. Az meg fotófeldolgozáshoz nem jó, mert átbasz. Viszont van 4G modem is benne, így a világ végén is netezhetek vele.
E5250, valami 1-2 éves kintről származó. egyébként nagyon jó, gyors, ssd-s, érintőképernyő.
Milyen Dell-t vettél? Nekem egy 4 éves Latitude e7270-em van, 16 GB RAM-mal, 512 SSD-vel, fullHD IPS kijelzővel. Szintén "terepre". (Fotózás, nyaralás, némi meló is).
az már megvolt, valami könyvtárfájl vagy mi a tököm. Nem jutottam előbbre.
Írd be ezt a dll-t a gugliba, majd az megaszongya, hogy mihez való. Aztán arrafelé keresgélj. A W10-nek is lehet több verziója, ill. update állapota...vagy kiderül, melyik részt kell újra rakni
Az lesz. Csak ez a Dell kicsi, könnyű és pont ezért vettem hogy terepen tudjam használni. Az msi batár nagy, igy a gyerektől szedem el majd. Asztali gép gondolom felejtős
rá van irva. Van nagyobb méretű is belőle, asszem 6-os vezeték belemegy de négyes tuti. Egyébként a kkisebbik is elvisz 25 A- attól többet avezetéked se fog birni.
legális, de az msi-n is legális van és veszi.
Futtasd azon, amin fut....
Ezek a vago kapcsolatok mennyit bírnak ténylegesen? 32amper van rajta de tuti elbírja a mosogatógépet?
Hűtő páraelszívó biztos bírja mikro se több mint 1000w
Mosógép azért 10+ ampert felvesz
40ezer egy ilyen szarságra?Majd megveszi magának,ha akarja.
Dobd le a vindózot
Az csak segíthet
Az agyramenés?
Karácsonyra jó lesz
Ja,köszönöm,már közben megnéztem.A lányom az agyamra megy vele.
Azt értettem.