Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az a helyzet ini, hogy az ilyen lefosott szarokat észre sem szokták venni mit csodálkozol
Ilyen sztorim nekem is volt
Vagy két éve lehetett már Megállok az OBI parkolójában. Hát ugye nem túl nagy helyek vannak egymástól elhagyva. A ki-be szállásoknál mindig óvatosan kell nyitni az ajtót, mert a másik autótól félig sem lehet kinyitni, úgy kell kiszuszakolni magát az embernek belőle. Na mit ad isten egy özönvíz előtt bmw mellé álltam meg kapásból volt vagy 20 éves a taliga. Hát nyitom az ajtót préselem magam kifelé belőle egy gondolatnyit de csak épp egy lehelletnyit hozzáért az ajtó a műanyag visszapillantójához. Hát mint a te csajod az asztránál én sem tulajdonítottam ennek különösebb jelentőséget, becsuktam az enyém ajtaját azt indultam vásárolni A faszikám azonnal kiugrott az autóból ilyen 20 éves forma taknyos orrú kölyök volt gondolom az első saját autója amit papa mama vehetett neki azt nagy becsben volt.(gondolom) Így kezdi:
- Rábaszod az ajtódat az enyémre azt elmégy mintha mi sem történt volna?
-Mondom:
- Mié mit kellett volna csinálni bocsánatot kérni a visszapillantó tükörtől? ( a sötétített ablak miatt nem láttam, hogy a kölyök benne ül)
- Legalább tőlem kérjél bocsánatot baszod ott feszelgett tiszta ideg volt
- Mondom miért lett valami baja Ekkor kezdtem visszasétálni az autókhoz azt mutatom a hülyének, hogy semmi
valamit még durrogott nem emléxem pontosan aztán odaálltam a kocsija mögé karba tettem a kezem azt kérdeztem tőle te ez milyen fajta kocsi amúgy?
-BMW mondja nagy büszkén
Énmeg:
- BMW Nem is tudtam, hogy már gyárt autót is Valószínűleg neked azért van ilyen mert ezt a 3 betűt még meg tudod jegyezni
De nem érted? Teljesen általános szükséglet egy autónál hogy naponta menjen 1000km-ert megállás nélkül, üvegbe hugyozva, rántotthúsos zsemlét majszolva, meg térddel kormányozva amikor tölti magának a kávét
Aki ezzel jön annak kötelezővé tenném...hetente legalább egyszer mert nem vagyok gonosz.
hát ez a ki be szállási is egy fura dolog. A második világháború környéki autókat ésszerűen megcsinálták ilyen tekintetben. Az ajtók előre nyíltak, mind be és kiszállni könnyebb volt belőlük Nem tudom mire volt, jó, hogy azóta meg úgy kell kitolatni a fülkéből az ajtót kerülgetve
a miénk kifejezetten tetszik méret ügyileg, elenyészően hosszabb mint az astra, érezhetően szélesebb, beülni-kiszállni sokkal jobb hátul meg nagyon jobb
bár az hogy 7 személyes lenne az inkább egy vicc, 7 személy úgy fér el benne hogy 2db felnőtt meg 5db 12 év alatti gyermek
ellenben a hátsó üléseket hátratolva én is elférek hátul, ilyen autóban még sosem ültem ahol ennyi a hely
szerintem meg az egyik legoptimálisabban kialakított kategória
hát ez attól függ hányadik emelet
akkor előkerül a biztonság kérdése Bár zotya szerint meg amúgy sem repül ki senki
nektek elég lett volna az a minimerci már nem tudom a nevét de úgy néz ki mintha amikor benne ül a paraszt mintha csak egy hátizsák lenne rajta kb. fél kispolszki méret
én mindíg megmérem a vásárlandó autó hosszát mielőtt megveszem az asszony is azért kapta annó az auris kisebbikjét mert a kombiból kilógna 15 centi a garázsajtón túlra
Nem,nem tudjuk,én azért mert nem érdekel,te meg azért mert hülye vagy mint az elemző némber segge.
segítek: 10x hallgasd meg utána rájössz
http://youtu.be/j5dFe-WKuPs
ez egy szép pillanatkép de azt azért tudjuk, hogy az egész országban nincs ennyi szurkoló az összes stadionban 1 év alatt sem
amúgy ez teljesen rendben van, vagy itt vagy ott dolgozik
pl
bőrgyógyászatra sok-sok hetes a sorbanállás, de inkább több hónapos, ez még a vírus előtti történet
volt mindenféle folt rajtam, kérem az időpontot aztán mondtam is hogy addig elmúlik....
azt mondja van magán rendelés ha gondolom beírta hétre és menjek
mentem, 7 rugó az asztalra, nagyon meg sem nézte hanem menjek el másnap fél8-ra majd az asszisztens felteszi az allergiateszt tapaszokat, mentem, feltette, 2 nap múlva ugyanígy 7:30, asszisztens leszedte, megnézte hogy minden fasza majd a következő héten ismét 7 ezerért megmondta a doki fogalma sincs miért foltosodtam be mert semmire sem vagyok allergiás
Dehogynem...............
akkó most kell menni ámerikába migránsnak Jó néhány havernak 10 évébe is beletelt mire megkapta ott az állampolgárságot ezek szerint igazi idióták
sok-sok éve a félszintetikus gm 10w40 egész jó volt (ez kellett az astrába)
utána beszállító váltás volt és kb teszkó alsó polcos lett az az gm olaj, szerintem a spóroláson kívül az volt a terv haljon ki előbb a kocsi mert vesz akkor másikat a paraszt
nekem azóta van csak 5w40 amióta hidegben is kell használni, régen csak ilyen templombajárós volt
Asszem valami olyasmi hogy ott kell dógozni,nem vállalhat magán,meg a magánban nem használhat korházi infrasruktúrát.
De ez csak hallomás,majd bogyó mondja milyen horror o1g van.
valamiről lemaradtam? Híreket már rég nem nézek meg hallgatok, hosszú cikkeket nem olvasgatok az utolsó információm az volt, hogy egy kezdő orvos 5-6 kilát visz majd haza egy régóta praktizáló meg 2 millát Ezeket a szerződéseket nem kell aláírni?
Mer mutasd meg hol kell én aláírom
mi az a skippelni?
Oszt a dingók?
Azok is elbuldogulnak..................szóval nyasgem.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Ding%C3%B3
rajtad Fizeted a millés tb-ket rendben van te dolgod de akkor itt nekem ne sírjál, hogy mégis szar az ellátás
Hát a moszkvai kutyák szerintem nálad is mert akkor megértetted volna amit írtam A kóbór kutya vagy kukázik vagy kéreget ember nélkül nincs
Egy aranyos cincula meg megeszik bogarat, egeret, szöcskét bármit köszöni nagyon jól el van az ember nélkül.
Figyi,ha 11 millió mex állampolgárságot kap akkor megvan a világ első kapitalista-liberális-egypártrendszerű diktatúra.
1000 km az úgy jön ki, hogy 500 oda, meg 500 vissza ezt még országon belül is lazán meg lehet csinálni, de ha lenne repcsi (pl. Bud-Bécs) arra nem érné meg...
Ok, tudom, nem erre van a villanyos, de akkor vegyél 2 db autót, mert évente 4-5x el kell menned messzebb?
Én kb. 20-25-t megyek évente, jórész nem helyi menetben - drukkoltam neki, de sehogy nem az jött ki, hogy a villany nekem jó lenne pedig imádok vele menni
Vagy el se kell tömíteni: ÚJ KORÁTÓL az előírt fullszintetikus 5W30-at kell bele tölteni, és soha nem fog lekokszolódni.