Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt honnan loptad És mi lesz a tápja?
Semmi extra csak mentem haza
A plazakban sokaig ingyenes, meg ahogy olvastam a melygarazsoknak kotelezo ingyen kinyitni.
ezt bele kell tenni a csomitartóba
én ezt 5 óra alatt is megjártam már
Na az nincs amióta ingyenes a parkolás, azóta a Kia-val járok sok autót láttam mostanában, akik nekimentek a másiknak mert minden mazsola autóval jár most inkább ezt kockáztatom
Akkor kell egy hybrid... aki nem akar 2 autót tartani, annak a a mai világban nem kell elektromos auto
nem úgy volt, hogy csak győrben kell egyszer megállni tölteni pestig?
Ahhoz képest a 10 órási induláshoz képest fél egykor már tölteni kellett Az a félperces 225 km/h kivette a cuflát
Es nincs parkolo.
Es nincs parkolo.
Mert nem akar két autót tartani?
Az minimum 13 óra, de inkább több.
Kemény vagy Csoki!!
Fakír.
Az nem bar metric tonna.
Mi a fasznak akarsz egy városi-elővárosi autóval 1000 km-t menni?
3x16A van itthon, 11kw a fali töltő (3x32-vel 22kw-t tudna).... napelem fent (a Falitolto és a napelemet is az autóhoz adták) gyakorlatilag ingyen autózom.... jól kibasztak velem, hogy sok töltő fizetős lett (vannak ingyenesek meg mindig)
30bar? kisgyereknek készül?
Lübeck megvan hugyozás nélkül, 1450km
No, műhelyprés gyártás indul.
Rólad simán beissza a budoset.
én mindig ilyen hugyozógép voltam, ha ittam egy sört kihugyoztam másfél litert, 2-3 sör után 5-10 percenként kell hugyálni
Ezzel én is így vagyok sajnos, már jó pár éve. Ha viszont megállok, akkor mostanában már rá is gyújtok. Még cigimentes a Clio - régebben mindig csak menet közben bagóztam.
Azért Bécs oda-vissza megvan hugyozas nélkül.
Legalább ennyi haszna van a prosztata megnagyobbodásnak, elég lesz az kisebb akkus olcsó villanyautó is