Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Édes kis pofám: van egymillió bennszülött cigányunk, akitől pont úgy lehet és kell rettegni, mint az afrikaiaktól? Ennek a megoldását miért nem vállalja fel a kormányunk?
A pénzszivattyúval nem biztos: nekem mint átlag "melósnak" (kis fizetésű alkalmazottnak) hót mindegy, hogy ki lopja el a "pénzemet" - a német multi cég, vagy a Mészáros Lőrinc és társai. Viszont ma Magyarországon - alkalmazottként - egy külföldi multinál is sokkal jobb munkakörülmények között, jóval több pénzért lehet dolgozni - mint egy nemzeti színű kisvállalkozónál, például nálad.
igen talán még azt elfelejtettem, mondani évente vagy 2 x hazalátogat olaszból a közel 80 éves nagynéném és mindíg azt mondogatja, hogy higgyem el mindegy, hogy orbán mennyit lop Ameddig nem engedi ránk a mikrásokat térdejünk le előtte és csókoljuk meg a kezén a gyűrűt a don-nak. Mondja ezt úgy, hogy mindíg is utálta a fideszt. Azt mondja az az állapot ami náluk van már az elviselhetetlen kategóra 20 millió migránsal a nyakukban
Hát a pénzszivattyú megszüntetésével és az íemef hitel megszüntetésével is egyet kell, hogy értsél
A migránsozással nekem ne gyere: az az EGYETLEN dolog, amiben egyet értek a jelenlegi vezetéssel.
Ha már egyszer kint keresed a pénzt a "jól fizető" német liberál-demokráciában, akkor ugye nem jössz haza 2022-ben Viktorra szavazni? Vagy könnyű (onnan) más faszát a csalán közé verni?
Én bogyó maximálisan egyet is értenék veled Bicskanyitogató ahogy orbán a slepjét feltőkésíti a mi vagy a nekünk szánt pénzekből
Azért egy kicsit csaucseszkus rendszert idéz amikor orbán, az anyja portájának a végébe felhúz egy európai szintű stadiont, és saját kisvonattal veszi körbe gondolván az unokák szórakoztatására. Nehéz lenne megjósolni, hogy kézen közön, közvetve, vagy közvetett mennyi pénzt síbolnak el és ilyen olyan pályazati tenderekkel, milyen mértékben tőkésítik a holdudvart éves szinten de én nem lepődnék meg ha ez az összeg 1000 és 1500 milliárd körül lenne. Aztán itt van az érem másik oldala.
A te haverjaid sem csinálták ezt másként. A különbség annyi volt, hogy közben a pórnép még szó szerint éhezett is. Orvérzésig vettük fel az íemef hitelt belerokkantva az ország gazdaságát és simor úrral karöltve a jegybankbankból számolatlanul játszották át a magyar dolgozó nép által megkeresett pénzből befizetett adóforintokat olyan külföldi gazdasági társaságoknak ami tevőleg nem is volt jelen a magyar gazdaságban még annyira sem, hogy legalább munkahelyeket teremtsen. Megteremtették a kerri tréd feltételét és szivatyúzták kifelé az ország által megtermelt vagyont munka és befektetés nélkül Tudod mi az a carry trade? Egy tipikus spekulációs forma. Amikor simor jegybankelnök úr idején 8-10 %/-os kamatott fizetett az mnb a behozott pénzre. És tudod mit csináltak a külföldi gazdasági társaságok? Euró és dollár Millió szám vették fel a saját országukból a hitelt 1,5 %-ra nálunk ezt betették egy év múlva meg elvittek 8%-os hasznot annélkül, hogy akár egy zöldségboltot meg kellett volna nyitni nekik legalább munkahelyteremtésnél.
Na orbánék legelőszőr ezt szüntették meg, aztán visszafizették a gyurcsányi íemef hitelt. Nem utolsó sorban nem engedik be a kecskebaszókat, hogy meggyalázzák asszonyainkat nekünk meg elvágják a torkunkat. A nagynéném a 70-es évek óta olaszországban él. És már nagyon régóta félelemben. Annyi már náluk a migráns, hogy ellehetetlenítik a hétköznapi életet. Az ő nyugdíjánnál több segélyt kapnak alanyi jogon és nekik bármit meg lehet tenni. Na egyenlőre mi ettől mentesülünk. Majd ha neked is az új rötyó helyett azt a pénzt adóba kell befizetned, hogy ezeket eltartsd akkor is ird le amit az előbb. Azt a nagymértékű pénzherdálást amit ezek művelnek én is ökölbeszorított kézzel veszem csak tudomásul, fel kell ezt fogni egyfajta védelmi pénznek. Ez van. És nem látok rá esélyt, hogy ez a jövőben másképp alakulna, ugyanis nem látok ennek a kormánynak jelen állás szerint jobb alternatíváját
10 év óta a "Diktátor" van hatalmon és te még mindig itt nyomatod a kormányellenes faszságaidat éjjel-nappal...ilyen gyenge kezű diktátor is csak Magyarországnak jut
Tudod, azt kell mondjam, hogy... nem látsz tovább a begyakorolt mantráidnál. Évente 1, max 2 alkalommal járok csak haza, de azt kell mondjam, hogy egyre szebbek a városaink, még a keleti régióban is. Azt látom, hogy egyre kevesebb "miautónk" és egyre több jó állapotú "nyugati" autó szaladgál az utakon. Ha csak a saját ismerőseimet, családtagjaimat( a "munkásosztály"-ból) azt látom, hogy jobban boldogulnak, mint 10-15 évvel ezelőtt. Igaz, hogy ezért sajnos dolgozni kell, de ez a csodálatos nyugaton sincs másképp. Elárulom neked, hogy pl. itt Németországban is lopnak, csalnak, hazudnak a politikusok, mint otthon... Hiába, ez a vérükben van,erre születtek. Csak annyi a különbség talán, hogy itt az "ellenzéknek" is van szava, jobban odaférnek a húsosfazékhoz, ezért kevesebbet kiabálnak a lopás miatt. De ha szemfüles az ember, érdekli ez a téma, akkor észrevehető, hogy itt is kibukik egy-egy eset. Persze, mivel a német, osztrák, francia, stb. gyarmatosító országokban az átlagemberek is jobban élnek, ezért ha ki is pattan néha korrupciós eset, nincs akkora visszhangja a dolognak, mert az emberek kevésbé harapnak rá.
Száz szónak is egy a vége... Lehet itt utálni is, szeretni is Viktort... Nem tudtok nm hogy jobbat, de még hozzá hasonlót se az ország élére állítani!
Az a célod, hogy eltávolítsátok? És utána? mi lesz? Anarchia? vagy TE fogsz kormányozni? vagy Gyurcsány?Jakab? Ferit ismerjük már, köszi, nem kérjük... A többi meg inkább csak annyira jó kormányfőnek, mint a tacskó házőrzőnek... amíg a kerítés mögül kell ugatni, addig még csak-csak megy a dolog, de ha vége a kerítésnek, hamar elhalkul a kis gizda
Pipit szeretjük olvasni. Ő egészen másképpen hülye, mint te.
Olvasod pipit?
Jól van nagyon okos vagy, ülj előre.
Tévedni tetszik.
Az emberi természethez ez az oldala is hozzátartozik.Nincs nagyobb korrupció mint ami szokásos.Bárhol.Mondjuk ezt a usa-ben lobbinak hívják és legális.De haggyuk.
Én azt mondom ami felmerül ki kell vizsgálni.
Most előre halom az ügyészség és Polt Péter.
Nem,nem oda kell vinni,hágába,strassbourgba vagy etióp bírósághoz a franc se tudja.Mind kapva kapnának nagyobb volumenű ügyekből csak kettőre,és kurvára tele lenne a nemlétező sajtótól a spiegelig meg a német közszolgálati tévéig minden a tényszerű dolgokkal.
De nincs,hetéves lámpaügy meg fideszelőtti kilátóügy meg stadionok vannak.Meg homályos jogszabályok mind jók csak az összkép rossz,meg siránkozó hvg,24.u stb cikkekben hogy lenyelte orbán a teljes sajtót (akkor ez hogy került ki baszod?)
Namindegy.
A lényeg hogy kurvára tolod az ellenzéket ami ugyan azt állítja üvegzseb,tisztakezek,egy százforintost se mert mi vagyunk a jók.
Csak amikor helyzetbe kerül mint pesten akkor olyan szemérmetlenül,kendözetlenül és a nyomok eltüntetésére még csak kísérletet sem téve lop el pénzeket hogy az hajmeresztő.
A leggyomorforgatőbb hogy neked erre a szemed se rebben,belefér alapon csak O1G legyen.
hát én nem tudom, hogy ez a magyar állampapír mennyire sikeres, volt, hogy jobb lehetőségek híján vettem én is, meg még most is van egy jelentősebb összeg, ebben de lehetőség szerint igyekszek tőle megszabadulni Az első kanyarban biztos sikeres volt, mert belengték az 5 év alatti, 5-6%-os kamatot és elkezdték a népek venni mint a cukrot. Már a normálisabb bankár akkor figyelmesztetett, hogy ez hamarosan zsákutca lesz. Pedig akkor még nyoma sem volt korona hisztériás gazdasági csődnek. Aztán ha elkezdünk számolgatni, most kb. 8 % körül van az infláció, ha egy átlag család átlag fogyasztói kosarát nézzük, (persze ez az állam szerint csak olyan 3,5% és sajnos ehhez számolnak a kereskedelmi bankok is) aztán mi lesz 5 év múlva Erre már a nagy többség rájött aztán szépen kezdik visszaváltogatni ezeket az állampapírokat és próbálnak keresni neki jobb helyet,mint ahogy én is. Bár ez most nem olyan egyszerű feladat, de ha nem cél az, hogy éves szinten 3-4%-ot veszítsen az állampapírba fektetett megtakarítás a reál értékéből, ahelyett, hogy hozna vagy legalább tartana egy nullát már az is üdvös lenne akkor el kell kezdeni agyalogni, hogyan tovább. Erre nem az állampapír lesz a megoldás, majd ha adnak rá legalább 8%-ot akkor ismét fontolóra lehet venni. Bár a bankosok szerint ez sem lesz elképzelhetetlen a késöbbiekben, ha az állampapírt inkább visszaváltják, mint sem bele fektessenek. Most úgy néz ki a helyzet, hogy inkább visszaváltogatják az emberek. Persze ini a 40 eurójával sem így sem úgy nem bukik, pláne ha még 300 ft-ért vette darabját
Ezmondjuk pont olyan mint az ukrán "forradalom" addig kell zavarni kifelé az aktivistákat míg beleun a vezetés és lemondanak.
Ez itt is ment,csak a vezetés nem,a tüntetők annál jobban beleuntak az SZFE-sek is inkább hazavitték a barikádot anyuhoz meg apuhoz.
Mer a lőtéri kutyát nem érdekli van e ripacsképzés vagy nem.
10 év óta a Te diktátorod van hatalmon, (majdnem) MINDENT az ő emberei lopnak el.
És te azzal véded, hogyha más lesz, az is lopni fog.....
Tehát szögezzük le.
Feketeöves önkéntes poropagandistaként brilliánsan alkalmazod a szeretteid korrupciós ügyeinek bagatelizállását mikor felbukkan egy rögtön melléteszel egy ellenoldali garacsimészárosorbánveje dumát.Csillagos ötös.
Bááááár,a levesben a légy az,hogy akkora erkölcsi piedesztálra emelte magát a tisztelt ellenzék hogy nem,nem fér bele egy jójó korrupció,de hát románban lecsuktak egy MAGYART.
Ez a szokásos és jól bevált narratíva tőled mint a bűnöző garnitúra üldözőjétől gyomorforgató hogy a piti tehetségtelen lopni is tragikusan szarul tudó ellenzéket mentegeted szakmányban immár 10 éve.
Bár tény hogy legalább lelkesen csinálod.
A lengyelek már kezdenek ráunni: https://index.hu/kulfold/2020/...
De miért amikor jól mennek a dolgok?

https://hirado.hu/belfold/belp...
Nem: én arra tettem fel az életemet, hogy a mostani bűnöző garnitúrától megszabaduljak.
Erre tetted fel az életed hogy őket megnagyobb hatalomba segítsd.
Az meg hagyján hogy aprópénzért csináljak és olyan dilettans módon hogy rögtön kiderül,de még a tiszta kezek látszatát is elkerülik 1,5 évvel a nagy kaszálás kezdete előtt?
A korrupció az korrupció - mindegy ki csinálja.

Romániában már jóval előttünk járnak, ott az egyik helyi ingatlanmutyis (aki ráadásul magyar) most megy majd börtönbe: https://index.hu/kulfold/2020/...
megmaradt 300 euróm mert úgy volt megyünk a family parkba osztrákiába szeptemberbe de a helyzet nem úgy hozta. Úgy ,hogy most nyugodtan vagyok van zsé
ha nincs zsúfolt napja
retyót átveszem a fenmaradt hitel törlesztéséért ha millió alatt van ez az összeg