Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

140 a gyári méret ha jól emlékszem csak nem ilyen sima valamivel
A GéeSöccázon is 130/70-es gumi van hátul. Egy személlyel 2,5 bar, utassal 2,8 bar a könyvben előírt nyomás.
Biztos? Én keveslem a 2,5-et
Szállítási karcos Ford 5% árengedménnyel eladó!
https://index.hu/belfold/2020/...
amugy mennyire kell fújni ezeket a gumikat ?
conti attack meg valami pilot aktív
sose volt ilyen gumim még ránézni is borzasztó
a 130 az pont passzol a 2,5" felnihez
csak alacsony
Probaltad mar a felnire való gumival?
azért amíg feltettem ezy 130/70 sport gumit kb le is szoptam magam
ennyi idő akatt felteszek 3 bütyköset
ilyen buzi gumit hogy nem fér el benne a felni
Sràcok!Idõjàràsjelentès volt màr?A cigànyozàs làtom megy
De ha úgy dönt valaki hogy inkább erőszakos bűnöző lesz belőle, ahelyett hogy elmegy dolgozni, hát akkor előfordul hogy teljesen jogos "munkahelyi" baleset éri , a gyakorlatlansága miatt !
Én mindig betartom a sebesseghatart.... ami max 130.... soha nem megyek többet lakott területen
Nem is engedném, hogy a szomszédomba költözz ahol én lakom, itt nincsenek.....
Ez úgy van, hogy mindenkinek a cigányok a kedvencei, egészen addig amíg a szomszédjába nem költöznek.
ezt nem értem mi az összefüggés
én nem gondolnám hogy a szabad libsi köcsög világ elnézné hogy az éhező orkokat halomba lőnénk
mindemellett örülnék neki ha így lenne
Egyszer állítólag Dolfi bácsi megkérdezte, hogy mennyi az idő.
Kíváncsi leszek, hogy mikor tiltják be az idő megtudakolását.
sztem csak ajvékolás
na abból lenne igazi vernyogás
Konkrétan elfoglalták a krími félszegetet, meg még pár területen lődözik egymást, de ki számolja.
Mindenhol lövik az orokokat. Franciáknál számold össze hány terroristát fogtak el élve? Úgy van egyet sem. Amelyik nem öngyilkos lett annak segítettek, hogy ne legyen gond a jogvédőkkel
Azzal én is meg sztem minden második vásárló, ahogy a kasszánál elnéztem
Ez már függőség Én kettő darabot vettem Egy asztali köszörűt, meg egy levegős káosz csiszolót
Mind a kettő egy hulladék, szóval nincs már az a csábító szerszám amit hajlandó lennék ott megvenni, legfeljebb akkor ha éppen eldobható szerszámra van szükségem.
Meg amelyik a sajátjából ad a dögevőknek és a különböző emberformájúaknak.
Ja nem is, mert olyan nincs, mert ők sem hülyék.
Olyan szélsőséges vagy. Nem tennék ilyet. De ha úgy dönt valaki hogy inkább erőszakos bűnöző lesz belőle, ahelyett hogy elmegy dolgozni, hát akkor előfordul hogy teljesen jogos "munkahelyi" baleset éri
Nagyon hajtasz te erre az alapjövedelemre
Igen, az mind elmenne, amelyik jótékonyságból üzemeltet itt valamit!
De miért jó ez?