Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha rólad van szó akkor igen lángolj!!
Nomeg,faszom ma is vettem a lidlben egy szerszámot.
10 rugoert furo-vesőkalapacs.
Miért, mi van az emberi jogokkal?

És mi a helyzet az oroszokkal? Hogy téged a médián keresztül mivel etetnek, az egy dolog. Az, hogy a színfal mögött meg mi más történik, azt el sem tudod képzelni, nemhogy tudnád. Én sem.
Én azt hittem, te okosabb vagy ettől.
Én azért trükkösebben nyúlnam le a lovet.Nem így hulyeparasztbol ahogy Tüttő teszi
a multi leszarja, de ez a buziskodás ami itt megy az emberi jogokkal a multi gazdája már nem
belegondolsz ruszkikkal is baszakodnak keményen, pedig ott nem lőnek halomra ezerszám embereket
Apold le te,lassan 80 éves.
Komolyan elhiszed, hogy a multit a pénzen kívül bármi érdekli? Szarra, fossal etet, afrikai országokba csempészi a szemetet, és az fog sírni, hogy a rablókat, fosztogatókat kardélre hányják?????
ha ezt megtennéd azon a héten kicuccolna minden multi innen, kb az összes ország megszüntetné a kereskedelmet velünk
így is késélen táncolunk a migránsok meg egyéb mondvacsinált okok miatt, lelőnénk "hivatalosan" pár ezer orkot akkor itt utána mindenki éhen halna
kuba hozzánk képest bőségtál lenne
Amúgy meg kinek a felháborodása érdekel?

https://www.google.hu/search?q...
https://internetfigyelo.wordpr...

A jó példát követem.
Copyrigt by Matuska Szilveszter?
Kellene egy jó program hozzá..... Egy híd a munka világába
A rablókat?
A boltfosztogatókat?
Simán.
evvel egyet is értenék, mert igazad van
de
mivel nem vagyunk észak kóreában ilyet nem lehet megtenni mert olyan mértékű nemzetközi felháborodás lenne hogy nagyon megszívnánk
szóval ha már kineveltük az oroszlánt etetni kell, ha tetszik ha nem
Leszarom. A megvadult állatokat lelövik.
Azért nem etetem az oroszlánt hogy akkor hátha nem engem esz meg.
Számolj utána: simán megérné.
Ezen vitatkozhatnánk, de akkor teszerinted az a megoldás, hogy ha már így alakult, akkor maradjon is így?

A börtön üzemelési költségét én pontosan 5 perc alatt lefektetem egy papírra, hogy hogyan alakuljon.
napi 10-12 ezerért kurvára megérné
...viszont amíg börtönben ül, addig nem szaporodik. Hosszútávú befektetés lenne.
nem szar hanem kurvára gazdaságtalan
de ha többszázezer cigót megfosztasz a pénztől itt anarchia lesz, mivel veszíteni valójuk nincs bármit megtesznek ha éhesek
mert ugye megfosztanád hiszen nem dolgoztak sosem
ilyeneknél a kényszermunka sem vezet semmire sem mert többe lenne a leves mint a hús
itt egyedül a szaporulat drasztikus csökkentésével lehet elérni valamit
börtön meg ilyenek ismét nem játszik hiszen nagyon drága a tartásuk
És meg te hülyézed le az ellenzéket.... miközben te ingyen vállalod a máglyahalált?
Pontosítsunk: rögeszmét cserélni....

A volt kolléganőt meg tessék leápolni rendesen!
Ha a havernak segítek fát kivágni, az is annak számít?
Ez szar módszer.
A csp összege legyen, a munkából származó jövedelem után járó adókedvezmény valahányszorosa.
Így eleve nem érné meg eltitkolni a jövedelem valódi mértékét. Ez legyen igaz a nyugdíjra, táppénzre és amúgy minden szociális ellátásnak.
A szenvedélybetegségekből származó egészségkárosodás viszont ugyanilyen módon, de a negatív tartományban essen számításba.
A nem megfelelő körülmények miatti (nevelés) kiemelés költségeit a szülők kényszermunkával tegyék legalább rentábilissá.
Utána erővel tuti megválasztanálak téged,igazgasd ezt az áldott,okos,mindenhez IS értő népet bölcsen.
Ez nkem már a földi pokol.
Bogyóval vitázni,eszmét cserélni a meló mellett szombaton,és még lesz délután ingyenmunka a volt kolléganőnek.Rogyásig.