Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Lehet gyakorolni kellene és akkor menne az olvasás
az a baj hogy mivel olvasni kell a film 1/3 része elveszik, sajnos nem tudok annyira angolul hogy ne kelljen olvasni
Sokkal sokkal jobb. Az előzőért nem lett volna baj ha elmeszelik de ez a második kihúzta őket a szarból.
A 2.evadban mivel a Filoni a producer, (ez az ipse penzelte a ket eleg sikeres animacios sorozatot, a clone wars, rebrels) igy rengetek fanszerviz karakter, easter egg van benne a sorozatokbol.
Amugy a clone wars tenyleg jol sikerult.
elsőt végignéztem
a film kidolgozása egész jó, de a mondanivalója nagyon semmilyen
másodikból csak pár részt láttam, nem mondom hogy a történet jobb
de összegészben tetszik de csak mert egész "korhű" lett
de a korhűségben a rogue one visz mindent, az simán olyan mintha a 80as években forgatták volna azonos cuccokkal
Fel oraja, van haladas, elvileg a samuel jackson vindu mestere is visszater. Talan van meg 3 resz.
Ez az evad jobb mint az elozo.
Nem hinném, hogy pont ezt méricskélnék. Pláne ha fogalmuk nincs. a gyári.állapotrol.
Grogut megnézted már ?
Nem tudom, én még nem jártam külföldön, csak egyszer voltam "Szlovákiában" Kassa-n . Az meg nem "kilfeld"!!
Az ok. És küldföldön ezt nézik? Vagy csak a kipufogót...
Amikor műszakira viszed szedd le róla!!!
nem néz ki szarul rajta, lehetne kicsit laposabb az ív de az eleje is kb ilyen azon meg gyári méret van
Hát hogy gyárinak mennyire gyári (elől gumibetétes van gyárilag, hátul fém) de valami ilyesmire gondoltam. Legalább összhangban van a kettő. Persze ezüst szinben.

https://www.ebay.co.uk/itm/Hon...

https://www.ebay.co.uk/itm/Hon...
Ha egy gyárinak kinéző adapter van felszerelve, kizárt, hogy bármelyik rendőr felismerje, hogy az nem úgy eredeti... műszaki? ott az adattáblámat 5 perc alatt találták meg rajta, annyira vágták a típust!
Nem.
Sziasztok,

valakinek valahol (rendőrök, múszaki vizsgán, esetleg külföldön) szóltak (büntettek) már azért, hogy lábtartónak a magassága csökkentve lett adapterrel?
Akkor az érdekesen fog rajta állni, mint egy teszkós montenbájkon Az én első felnim 3,5" és 120/70 gumma van rajta... gyári méret.
Olyan fehér tányérsapkás rendőr vagy? Aki a mérőműszer tartozéka?
Amugy, lemaradtam valamiről?
Nonstopp 2,5 ora csiszolas flexel volt a mai TMK.
Ez siman meger annyit, csak az akku meg a tolto kerul ennyibe. Ezt vettem meg en is, de hogy minek?
Van egy halom akkus furom.
Nem fordulatszámmérőt nézed?
Hát ha el kell égjek, mert dolgozok szombaton, akkor magammal rántok pár mást is.
Az éhezőket nem is, ilyent senki nem mondott.
Azokat inkább, akik a másét veszik el, legyen az magánszemély tulajdona, akár a bedobált üzletek kirakatából.
Éhezni annak, aki nem dolgozik az egy alapvető jog. A másét elvenni már nem.
simán eladják majd újként
perste nem a hivatalos kereskedő mert gyári alkatrésszel nem feltétlen éri meg a javítás
akkor fújhatom 2,8 tesztnek mert én alapból 2 személynek számítok