Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jogos önvédelem miatt senki nem problémázhat.
...vagy "A munka szabaddá tesz"
A,i m,ost eksönös, a PABS 20-LI E6, nem tudom megérte-e a 11110ft-ot, de már nagyon kellett egy új akkus fúró mert a régit sem használtam soha.
De az olaj végső soron pénz.
És amíg itt a multik megtalálják a számításukat, addig nem kell félned pár dologtól. Attól biztosan nem, hogy dögevő fosztogatók milyen elbánást kapnak.
Melyik?
ez európa, itt nem lehet hiszti,
szerintem az araboknál még mindig van annyi olaj hogy ha nyilvánosan az anyjukat basznák akkor is haver lenne
nekem is vannak ilyen lomok itthon, az árukhoz képest egész jól teljesítenek, de azért az ipari cuccal leírhatatlanul jobb dolgozni
amúgy az is vicces ám hogy a 60 ezres akkus fúró is egy fos, pár hónapos az alja metabo de már többször füstölt mint egy indián távírda, már nem is merek csak racsis üzemmódban fúrni vele, aztán ilyen 6-10-es betört csavarok kifúrásához használom leginkább
Ah.

Nézd meg Szaúd-Arábiát, ott mi van az emberi jogokkal, és mégis micsoda jó haver.
Ezt gondold át, és fogalmazd meg újra a félelmeidet.

Ja, de hülye vagyok. Nézd meg a zsidókat, és fogalmazd újra a félelmeidet.
nem gondolok senkire sem, de azt tudom hogy így lenne, kibaszott gyorsan beszopatnának minket
bár abban is biztos vagyok hogy a migránsozás miatt is meg fogják találni azt a módszert hogy tövig tolják a faszt a szánkba
Én is elvesztettem a héten a parkside szüzességem.....akkus fúró.
Legyen motor,vattás.
Levi vótá?
Bogyonak is ajánlott

http://youtu.be/q7FhrJvUG2A
Rosszul értelmezed, éppen ezért nincs is igazad.

http://szoszov.hu/kalaka-munka...

Velem ne huzakodj, szokd meg, ha én állítok valamit és nem véleményezem, akkor annak van alapja.
Keresd vissza, én ezt már csak itt többször megtettem.
Kérdezd meg erről azt a munkaügyi felügyelőt is aki videófelvételt készít rólad más portáján favágás közben
Ez már nem a kaláka világa, nincs ingyenmunka fogalma Minimum alkalmi bejelentéssel fizetésért mehetsz akkor csak a máglya vár a karóbahúzás törlődik
előbb te az ellenkezőjét addig nem guglizok feleslegesen, meg lassan főzni kell a marhapörit mert jönnek a vendégek
Minden esetre, ha szenvedélyes motoros vagy az üzemanyagban, ha dohányos a cigibenb ha italos az italban ha swzerencsevadász a kaszinóban akkor ott fizetsz vagy minimum 40% jövedékit, úgyhogy van erre pénz hidd el
Az atombombázó, Drezdát felégető, ingyánokat kiirtó, vietnámot-koreát tönkrebombázó, arabokat felforgató, Afrikát rabszolgaságba hajtó, Dél-Amerikát kifosztó ejrópai fasszopókra gondolsz, azon belül is a fejlődés lustái és belterjes kommunistákra gondolsz?

Ne tedd.
hát majd hülye lenne kipucolni innen a multi
örül, hogy itt megszedheti magát
Nem pénzért, én a haveroknak nem így szoktam.
ismerössen cseng ez a név Te ilyen nem volt már
Már megint kezded?
Soha nem rentábilis, mindig is ráfizetéses volt.
De ha az álláspontod alátámasztására mutatsz valami hitelt érdemlőt, akkor elhiszem.
ha jól emlékszem amikor az ukránokkal baszakodtak akkor lett embargó, nem nézek médiát nem vezet félre, meg nem is érdekel nagyon a téma
csak azt mondom hogy már egy kis baszakodás és máris lázad a libsi európa, ha itt mi ezerszám lőnénk halomra az orkokat akkor is ez lenne
duplán
bejelentés nélkül feketén dolgozol és szombaton Mielőtt elégetnek előtte egy 3 napos karóbahúzás is vár rád
Ó.
Ha már így, akkor inkább bemegyek és meggyorsítom a trafi hitelesítését, had dolgozzon, mert én jellemzően soha nem száguldozok.
A szenvedélybetegek által megvásárolt termékek jövedéki adója bőven fedezi a rehabilitációjukat, meg még marad is belőle bőven. Szerintem ezt a vonalat hagyjuk inkább, mondom úgy, hogy nem nagyon italozom, (esetleg majd ma egy kicsit ) dohányozni meg már az elektromosat szívom azt is kb. 10-ed annyit mint előtte a füstölősset