Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én a libsik melle oda tolnám a nagy (ál)konzervatív bagazst is..... ‘oszt hagy lobogjon az a tűz ott azután mehetne a vinnyogas
Egy (volt) miniszterelnök mégse nyomorogjon már (másik) kilenc cigánnyal egy szobában..... Nekem is van szívem, na! (Ölég rossz, de ez az én szocproblémám).
Megjegyzem az is vicces, hogy a nagy libernyákos szólásszabadságban, a google-vel nem lehetett megtalálni egy Biden ellenes mémet sem. Még jó hogy tudok olyan keresőt amit nem cenzúráznak, a "független objektívek"
Az összes libsivel együtt el kellene égetni a szombaton dolgozókat
Mar megint a politika? Ki lopott többet?
Zoli, neked véged van amúgy is.... a Bibliaban benne van, hogy aki szombaton dolgozik, meg kell égetni
Akkor már értem miért akarsz jobb börtönkörülményeket
Addig állj féllábon,lehet 22-t se érd meg.Legalább a bagót dobd ki végleg.Talán pipinek is sikerült,akkor neked mé ne?
Szerintem is túl jó nekik.
Még mindig jobb mint a baloldal szavazói bázisa
Legalább saját magukra gondolnának: előbb-utóbb úgyis börtönbe fognak kerülni, és mégse mindegy, milyen körülmények közé....
De,sőt,kivitetném őket szibériába,hozzájuk csapnám az összes jogvédőjüket is,majd pereljék a medvéket.
Mint mondtam,ha elrettentő lesz és nem a döngölt padlós 15-en egy lukban élésből kap egy 10 fős ágyyal,ruhával,meleggel,kajával ellátott bűnözőegytemet nem fog törekedni r hogy oda jusson.
Most jobb helye van ott mint a putriban.
bogyó
aki börtönbe van az nem ember, az legjobb esetben is elítélt
de börtönbe olyan ember kerül aki nem emberi tettet hajtott végre, miért kellene emberként bánni vele?
a börtön nem azért lett kitalálva hogy aki ott van(nagyon) rosszul érezze magát?
ha "emberi" körülmények vannak akkor minden csak nem elrettentő a hatása
úgy gondolom egy 20-30% elhalálozás a tartási körülmények miatt optimális lenne börtön fokozattól felfelé
fogházban elég lenne 5-10% is
Ha több bűnözőt akarsz becsukni, akkor több börtönre van szükséged. A kifizetett "kárpótlások" összegéből lehetne építeni őket. Azért egy 6 ágyas bortöncellába ne akarjanak már 10 embert bedugni, mint jelenleg dívik...
Az fel sem merült benned hogy kurvára nem akarok jobb börtönállapotot,rosszabbat igen,ez nem gyógyüdülő baszod.
Nebasszfel,jobbikra szavaztam 2010-ben,de most nem adnék értük jakabostól sziszistűl együtt egy tál kutyaszart sem amita ferkó seggét nyalják egy kis koncért.
Az fel sem merült benned, hogy mi lenne ha a börtönállapotokat rendbe tennék?
Bűnüldözés?
Baszki,amíg a magyar györgy féle kedvenceid dögre keresik magukat a börtönállapotok miatti kártérítéseken miről beszélsz?
Ne ugrálj: te sem fehér ember vagy, hanem árpádsávos.....
Ha még szívod a bagót lehet még sötétebb lesz és eladhatod magad kissebbségnek.
cigány kérdésre van egy jó módszer, lassú de hibátlan
a családi pótlék összege legyen mondjuk 120 ezer
teljesen függetlenül a gyerekek számától
na utána nem lenne ám 6-8 gyerek csak egy
50-60 év múlva jelentősen csökkenne a számuk
ha a mostani helyzet marad 20-25 évente duplázódnak
szóval mkndenképp megérné a változás hosszabb távon
Mert a problémát nem is igyekeznek megfogni: nem az a gond, hogy valakinek sötétebb a bőre mint az enyém, hanem a bűnözés (a közbiztonság hiánya), aminek ez a népcsoport nem kis részét teszi ki. Erről az oldalról - a bűnüldözés felől - kellene megközelíteni a dolgot.
a helyzet az, hogy a cigánykérdéssel sosem foglalkozott érdemben senki, mint a haverjaid sem. Igazából az internáló táborokban sem tudtak igazán mit kezdeni velük. olyan ellenálló és összetartó fajta, hogy a nagy többséghez képest csak kevest tudtak jobb létre szenderíteni a legnagyobb erőszak ellenére is.
Nehéz azt megmondani,hogy a cigánykérdést valaha valaki meg tudná e oldani,mindenesetre az eddigi probálkozásokhoz képest egy sokkal radikálisabb megoldásban kellene gondolkozni de természetesen azonnal ellenálásba ütközne a liberális haverjaid miatt nem csak itthon egész európában.
Nyugodt légy, nem fogok. Tudtam mit vállaltam, amikor léptem. Nálam az is benne van a vállalt következményekben, hogy nem ugatok bele tevékenyen az "otthagyottak" dolgába.
de ugye erre az 1 millióra nem szeretnél még 4-et ugye?